Posedlá vlasy :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bc659d179937a72b7cb1303bfdf0dc84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 3:33 pm    Předmět: Posedlá vlasy :) Citovat

Ahoj,

zrovna jsem si na sobě všimla, že na všech si všímám hlavně vlasů a porovnávám je s mými Very Happy
Mám jemné vlasy, které jsem si nedávno ostříhala kvůli zničeným koncům. Snažím se dělat všechno pro to, abych je zničené už neměla.
A proč vlastně píšu Smile Zrovna jsem dokoukala dokument o feťačce Katce, určitě znáte. I když fetuje, o vlasy určitě nepečuje, nebere všelijaké vitaminy a má je prostě krásně hustý a dlouhý, aniž by hnula prstem. Já se můžu přetrhnout, ale nikdy je tak hustý mít prostě nebudu Smile Život je prostě nefér! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sovanakrku
0-7
0-7


Založen: 7.1.2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 4:13 pm    Předmět: Citovat

je to hodně nefééééér!!!! taky se dívám všem nejdřív na vlasy, asi začínám být pěkně vyšinutá Very Happy srovnávám se svýma mnohdy jen tajně závidím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Samirah
21-40
21-40


Založen: 8.11.2013
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 4:29 pm    Předmět: Citovat

od té doby co jsem se nechala ostříhat, trpím úplně stejně holky Laughing
koukám všem na vlasy jak magor, obdivuju/kritizuju Very Happy

ale co opravdu nemám ráda, jsou kluci s delšími vlasy než mám já! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2014 4:43 pm    Předmět: Citovat

Jo, kluci, co mají nejen delší, ale celkově zdravější vlasy, aniž by o to nějak usilovali Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2014 6:21 pm    Předmět: Re: Posedlá vlasy :) Citovat

Marvik napsal:
Ahoj,

zrovna jsem si na sobě všimla, že na všech si všímám hlavně vlasů a porovnávám je s mými Very Happy
Mám jemné vlasy, které jsem si nedávno ostříhala kvůli zničeným koncům. Snažím se dělat všechno pro to, abych je zničené už neměla.
A proč vlastně píšu Smile Zrovna jsem dokoukala dokument o feťačce Katce, určitě znáte. I když fetuje, o vlasy určitě nepečuje, nebere všelijaké vitaminy a má je prostě krásně hustý a dlouhý, aniž by hnula prstem. Já se můžu přetrhnout, ale nikdy je tak hustý mít prostě nebudu Smile Život je prostě nefér! Smile


Very Happy ne že bych byla nějak posedlá vlasy..ale tohle mě pobavilo..taky jsem koukala na Katku a přesně mě napadlo samé co Tebe: fetuje, kouří jedno za druhym, k jídlu bagetu anebo taky nic atd. atd. ...a vlasy docela obstojné?! ale tak..lidi s vlnitými mají vlasy od přirozenosti hrubší a pevnější, takže prostě víc vydrží, a tím spíš, když je "Katka" vlastně vlnitá blondýna. anebo jí svědčí studené oplachy v kašně a v potoce, anebo po heroinu stejně jako po kofeinu lépe rostou;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vígdís
0-7
0-7


Založen: 31.12.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 1:07 pm    Předmět: Citovat

Teda oplachy v potoce Laughing . Vždycky to jde svést na geny.

Taky lidem koukám na vlasy a porovnávám... Jednou jsem jela metrem a přistoupily takové dvě slečny, jedna se silnými černými, ocelově lesklými vlnitými vlasy až k bokům (rozpuštěné). No, nemohla jsem odtrhnout oči, až když jsem musela vystoupit a doteď ty vlasy v duchu vidím. Taky jsem si říkala, co bych za to dala. Ty moje světlehnědé mi od té doby povyrostly, ale takovou kvalitu asi nikdy mít nebudu, fňuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 6:03 pm    Předmět: Citovat

Já jsem pak slyšela, že už nefetuje...dokonce měla i miminko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Butterfly
21-40
21-40


Založen: 24.1.2015
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne leden 25, 2015 10:23 am    Předmět: Citovat

Neboj, nejseš v tom sama Smile S konci a vlasy obecně válčím celý život. Táta vlnitý brunet a já mám holt jemné po mámě. Pozitivní je, že jsem se konečně naučila francouzský cop Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2015 6:48 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zjistil, že pokud chcete obdivovat hřívu mnohdy až skoro po kolena, tak je dobrý zajít na MatFyz. Moc holek tam sice není, ale když už, tak ty vlasy stojí za to.

Dokonce jsem měl spolužačku, která celý gympl chodila takřka na ježka, a na MatFyzu najednou má nádherné blod vlny do pasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.