Indiánská metoda opalování konečků
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d3ba54a4ef110fbbab614090181f73cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela_S
0-7
0-7


Založen: 1.2.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 3:24 pm    Předmět: Indiánská metoda opalování konečků Citovat

Ahoj všem,

chci se zeptat, jestli náhodou někdo nemáte zkušenosti, nebo nějaké informace o opalování konečků, údajně je to nějaká indiánská metoda, jak zamezit třepení konečků a "aby energie neutíkala otevřený koncem vlasu"...

Říkala mi o tom sestřenice, že na tom byla někde u Nepomuku u kadeřníka a že je to super, prý prostě opaluje konečky po malých pramíncích zapalovačem a ten koneček se jakoby zatáhne, tak sháním nějaké informace, co to je a jak to asi funguje/nefunguje. Smile
Můžete někdo poradit? Ani google nic nenašel, což je podezřelé.. Razz

Přeji pěkný den,
Daniela
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 5:06 pm    Předmět: Citovat

To slyším prvně, že by si někdo dobrovolně pálil vlasy Shocked . Já bych do toho teda nešla. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 5:47 pm    Předmět: Citovat

No něco na tom asi bude, logicky mi to nepřijde jako úplná hloupost.. ale bála bych se, že neopálím jen ten koneček, ale sežehne mi to celej vlas vcukuletu Shocked Laughing
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 6:27 pm    Předmět: Citovat

No hele nevím, ale tak se to stříhá těmi teplými, nebo horkými, nebo tak, nůžkami, ne?? Já bych si to nenechala dělat od nikoho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 6:30 pm    Předmět: Citovat

Tak to je fakt zajímavý Very Happy Vůbec si to nedovedu představit, protože když jsem z nějakých úchylných důvodů zkoušela, co udělá takový vlas nad plamenem, ani jsem nemrkla a vlas už nebyl Very Happy Mimochodem, google našel tuhle diskuzi, pár slečen to zkoušelo http://www.omlazeni.cz/ozehovani-konecku-33-131964-0.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Canga
21-40
21-40


Založen: 4.12.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 6:44 pm    Předmět: Citovat

Dokonce jsem našla strašidelný video s touto metodou. A ten člověk fakt neskončil plešatej http://www.dailymotion.com/video/x3vly4_video-brulage-longue_news A řeší se to třeba i na anglickém sourozenci DV http://forums.longhaircommunity.com/showthread.php?t=64847
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 8:24 pm    Předmět: Citovat

to teda slyším prvně, že taková vlasopečující procedura existuje Smile
na omlazeni - debata "na úrovni" Very Happy
co nad planenem udělá jeden vlas, je něco jiného. když přes plamen svíčky projedu rukou, taky to nepálí. Wink

to video je děsivé, ale podle všeho to až tak fatální následky nemá. jen myslím, že je zbytečné to projíždění rukou proti směru růstu. zjevně se pak spálí mnohem víc než je nutné. taky jak jezdí plamenem opakovaně furt nahoru a dolu Confused

asi bych to zkusila jen pokud bych měla fakt zničené vlasy a hodně roztřepené. zajímavé by bylo půlku vlasů udělat plamenem a druhou pak taky po pramíncích, jen nůžkama. tím by se dalo ověřit, jak je to s tím účinkem proti následnému třepení. (hlavně olejovat až potom, že?! Laughing )

hlásí se někdo? Razz Wink Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po únor 03, 2014 8:33 pm    Předmět: Citovat

Canga napsal:
Dokonce jsem našla strašidelný video s touto metodou. A ten člověk fakt neskončil plešatej http://www.dailymotion.com/video/x3vly4_video-brulage-longue_news A řeší se to třeba i na anglickém sourozenci DV http://forums.longhaircommunity.com/showthread.php?t=64847


To video je fakt nářez Shocked Shocked Shocked
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Angua
41-80
41-80


Založen: 22.9.2013
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 10:20 am    Předmět: Citovat

Oh! To video je brutální. V pubertě jsem to taky jednou zkoušela, ale jen jsem přiblížila konečky k plameni a nechala je "zatavit" vůbec se plamene nedotkly. Tohle je vážně děsivé! Jinak jestli to fungovalo nebo ne nevím, protože jsem takhle "zatavila jen jeden pramen a přestalo mě to bavit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út únor 04, 2014 10:54 am    Předmět: Citovat

.... a toho smradu, co z toho musí být Very Happy to projíždění proti směru růstu dělají asi proto, aby se opálily i ty kratší vlasy, které nedolezou na konec toho pramene.... ale samotnou mě překvapilo, že přejíždí takřka celý pramen a docela dost dlouho, sem si to spíš představovala, že vezme pramen a konec přiblíží k té svíčce a že ho pak rychle zahasí.... Shocked
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.