Jak jste dokázali přejít na neslazenou vodu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fb1da97d8e909027bbe2a2a380c11981Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vaclavzer
0-7
0-7


Založen: 5.2.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 4:36 pm    Předmět: Jak jste dokázali přejít na neslazenou vodu Citovat

Ahoj, jsem zvyknutý pít sladkou vodu, ale mé postavě to nesvědčí. Jak jste dokázali přejít na neslazenou vodu? Zkouším poslední týden pít neslazenou vodu a potřebu chuti cukru dojídám medem. Very Happy ale to asi není také dvakrát správně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 4:53 pm    Předmět: Citovat

Jednoduše - nikdy jsem ji nezačala pít Smile

Tak rozhodně pokud ji piješ dlouho, tak s ní nepřestávat hned, ale např. pokud jsi ji vypil třeba litr denně, tak vypít půl litru slazené a půl neslazené a postupně snižovat dávky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 4:54 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: Měl bych stejnou odpověď. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:17 pm    Předmět: Citovat

sladené somariny typu pepsi som nepila nikdy, a čo sa týka sirupu, s tým som skončila pred pár rokmi len tak zo dňa na deň...
ono to asi chce chvíľu vydržať, a po čase si zvykneš...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:18 pm    Předmět: Citovat

Když bylo před třemi a půl lety v létě to děsné vedro (kolem 36C), tak jsem se a) naučila pít celkově, jinak jsem měla při dehydrataci dost hnusné migrény a b) naučila pít čistou vodu, protože jsem vychlampala flašku šťávy za dva dny a lezlo to do peněz. A hlavně po sladkém je větší žízeň.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:20 pm    Předmět: Citovat

pepsi, colu apod. si dám akorát v restauraci / na dálnici když už usínám, protože kafe nepiju.
Jinak na obyč vodu jsem se přeorientovala už v dětství, kdy jsem (taktéž zvyklá na sladké čaje a šťávy) viděla svoji sestru, jak pije jen vodu, a jako správná mladší ségra jsem se začala hned opičit Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:27 pm    Předmět: Citovat

Já se taky preorientovala na vodu, protože po všem ostatnim mám zizen. Blby je, ze dokonce i po caji. Takže proste chemtam hlavně vodu, obcas to prostridam stavou doma s vodou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:38 pm    Předmět: Citovat

Adluska napsal:
Já se taky preorientovala na vodu, protože po všem ostatnim mám zizen. Blby je, ze dokonce i po caji. Takže proste chemtam hlavně vodu, obcas to prostridam stavou doma s vodou.

A já už myslela, že jsem nějaká divná. Žízeň mi nezažene nic jiného než voda. Takže ovocné a zelené čaje sice piju, ale na žízeň jedině vodu, po čemkoli jiném mám ještě větší žízeň než původně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:49 pm    Předmět: Citovat

egle napsal:
Adluska napsal:
Já se taky preorientovala na vodu, protože po všem ostatnim mám zizen. Blby je, ze dokonce i po caji. Takže proste chemtam hlavně vodu, obcas to prostridam stavou doma s vodou.

A já už myslela, že jsem nějaká divná. Žízeň mi nezažene nic jiného než voda. Takže ovocné a zelené čaje sice piju, ale na žízeň jedině vodu, po čemkoli jiném mám ještě větší žízeň než původně.


Přidávám se do klubu. Od dětství jsem zvyklá na neochucenou vodu, žádné šťávy nebo limonády se u nás nekupovaly, čaj se vařil jen v zimě na zahřátí nebo vyloženě jen na chuť...

Jinak nic jiného než postupné zvykání si na čistou vodu asi nikdo neporadí, bude to v podstatě stejná závislost jako na sladkostech, cigaretách...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 9:57 pm    Předmět: Citovat

U nás se v dětství šťávy kupovaly, ale nepamatuju se, že bych jí od mámy dostávala nějak často. Colu a spol. piju občas ve výjimečných případech a v posledních několika letech jsem na čaji - cca 2 l denně. V zimě některé dny vodu nepiju skoro vůbec - jen před spaním tu skleničku vypiju vždycky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.