Svetlé končeky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aa87f93af00b4e4bc80a1dbe7fd28718Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 10:12 am    Předmět: Citovat

s tou hennou tě asi chápu. sama ji taky moc nemusím, bo mi fakt nevoní a ta piplačka.. ale jednou za čas se to dá, pokud by nebylo jiné řešení. Wink

ale zatím bych fakt zkusila ty konce nějak vyživit. mi se ty moje taky zdají občas světlejší, a když pak udělám zábal, spraví se to. pokud se ti nechce do olejů, zkus něco jiného. je asi milion možností.. smíchat olej s kondicionerem, nebo dát raději jogurt.... však si sama vybereš, co tě zaujme. myslím, že by to mohlo trochu pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 10:20 am    Předmět: Citovat

Ombré frčíVery Happy... ale jinak je to normální...možná to příjde jen tobě a ostatní si nešimnou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 11:53 am    Předmět: Citovat

Neutralni henna nema nic spolecnyho s normalni hennou je to uplne jina kytka, neutralni je Cassia obovata a ne Lawsomia jako ta normalni http://www.hennaforhair.com/faq/cassiaobovata.html a vubec nebarvi
A oleje je treba davat malo treba jen tri kapky do konecku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 12:02 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
s tou hennou tě asi chápu. sama ji taky moc nemusím, bo mi fakt nevoní a ta piplačka.. ale jednou za čas se to dá, pokud by nebylo jiné řešení. Wink

ale zatím bych fakt zkusila ty konce nějak vyživit. mi se ty moje taky zdají občas světlejší, a když pak udělám zábal, spraví se to. pokud se ti nechce do olejů, zkus něco jiného. je asi milion možností.. smíchat olej s kondicionerem, nebo dát raději jogurt.... však si sama vybereš, co tě zaujme. myslím, že by to mohlo trochu pomoct.


Možno treba tie vlasy fakt len viac hydratovať, asi sa mám ešte veľa čo učiť o tom, ako sa o ne starať Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 12:04 pm    Předmět: Citovat

pop.art napsal:
Ombré frčíVery Happy... ale jinak je to normální...možná to příjde jen tobě a ostatní si nešimnou


Ostatní to možno nevidia, ale mne to dosť prekáža Smile Svetlé vlasy sa mi na mne proste nepáčia...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 12:06 pm    Předmět: Citovat

Yvainnie napsal:
Neutralni henna nema nic spolecnyho s normalni hennou je to uplne jina kytka, neutralni je Cassia obovata a ne Lawsomia jako ta normalni http://www.hennaforhair.com/faq/cassiaobovata.html a vubec nebarvi
A oleje je treba davat malo treba jen tri kapky do konecku


Asi sa na tú hennu budem musieť pozrieť lepšie...Vlasy mi svetlejú tak od polky dĺžky, na končeky by ten olej asi nestačil. Navyše, neviem ako to ide iným ženám, ale mne sa olej do vlasov nanáša dosť ťažko, preto ho dávam viac, inak to neviem dostať všade...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 12:14 pm    Předmět: Citovat

Jinak ten Amla prasek si pridavam do ty neutralni henny a jeste jeste lepsi a olej nanas tak ze si ho nakapu na ruku a rozetru si ho v ruce a pak si rukama procesavam vlasy nebo ho taky muzes pridat do henny lip se pak aplikuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 12:25 pm    Předmět: Citovat

A olej si dávaš na suché vlasy, či na vlhké?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yvainnie
41-80
41-80


Založen: 9.2.2014
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 12:48 pm    Předmět: Citovat

Oboje najdriv kdyz je mam umyty tak do mokrejch a pak do suchejch kazdej den vecer nez jdu spat ale prijde mi ze se lip vsakne do suchejch ale chce to vyzkouset, moje vlasy vcucnou v podstate jakejkoliv olej v jakykoliv mnozstvi aniz by zustaly mastny, a taky to procesu pak druhej den rano kartacek z kancich stetin aby se pripadne zbytky rozmistili
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá únor 14, 2014 12:57 pm    Předmět: Citovat

Do mojich vlasov sa olej vstrebáva dosť ťažko, možno ho naozaj dávam priveľa, vyskúšam a uvidím, ďakujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.