Tipy na výlety :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b75765666d704b1009ea74c53d787810Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Trebon potvrzuju Very Happy, daji se tam delat nadherne pesi i kolove vylety, parada Smile. Ja tam byla v laznich Berta Very Happy nebojaksejmenovaly, vzdy me znicili na masazich a v raseline, pak naservirovali veru divny obed, presto vzpominky mam krasne Very Happy.



Taky Třeboň skýtá jedinečnou příležitost stihnout cestu kolem Světa za pár hodin... Wink Laughing My jsme tam byli na normální dovči, takže obídky byly mňam mňam...Doufám, že se tam znovu vypravíme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:32 pm    Předmět: Citovat

Český Ráj je krásný, rodiče tam mají chalupu, takže jsme se tam něco nachodili! Třeba Kost a okolí, Mužský, Hrubá Skála, Suché skály...paráda. A vůbec tam v tu stranu je to pěkné, o víkendu jsem byla v Jičíně - krásné historické město, a na Pecce - pěkný hrad a pod ním pěkná vesnice, bylo tam pěkně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Pecka je hezký hrad. A taky Houska, ten je nedaleko Českého ráje, opravdu tajemný, navíc jsme měli štěstí na průvodce- člověk, který věděl z historie tolik zajímavých věcí a dokázal svým výkladem zaujmout i malé děti!!!!
V Českém ráji jsou super skalní hrady- třeba Valečov, Vranov... (jen o tom píši, mám cukání v nohách někam zase vyjet Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:48 pm    Předmět: Citovat

Zde je čím dál známější Festival pro židovskou čtvrť - Boskovice 2007 , letos se koná 19.7 - 22.7 a je to už patnáctý ročník.
Více informací zde: http://www.regionboskovicko.cz/default.asp?p=akce&id=4268a281-8f73-4f13-9214-600e2591eb77
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

... já strašně ráda jezdím na Šumavu - ouplně si zaslouží svoje jméno - v podvečer stát mezi lesy a poslouchat jak krásně šumí... a do toho zpívají ptáci... jestli někdo z vás jezdí Vltavu, tak nejkrásnější úsek je hned ten první z Lenory, jede se národním parkem a to je balzám pro oči i pro duši... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:51 pm    Předmět: Citovat

... a potom ještě pro ty, kdo mají rádi folk pod širým nebem tak vřele doporučuji prázdiny v Telči, sice pomalu, ale už jistě se blíží... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

V neděli jsme po delší době navštívili Punkevní jeskyně v Moravském krasu - a kdo tam ještě nebyl - doporučuji! Ekovláčkem od Skalního mlýna asi 3 km k Punkevkám, prohlídka jeskyní,ocitnete si na samém dně Macochy ( takže obrácený pohled ze dna k obloze) část prohlídky je lodičkou v jeskyních (při troše štěstí kapnete i na vtipného průvodce Laughing ), pak lanovkou na Macochu,odtud pohled pohled na dno propasti.... a pak nanuk od Algidy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 5:49 pm    Předmět: Citovat

Taky přidám tip na výlet-pokud si někdo vyberete šumavu a chcete i trochu té kultůry, tak doporučuju Český Krumlov-historická část města je nádherná, romantická...no až na ty davy lidí, hlavně Japonců, Němců, Rusů, atd. A krumlovský zámek je taky krásný Smile (minulý víkend jsem tam byla...no dobře, když jsem byla asi popáté na prohlídce, tak už to tak zajmavé nebylo, ale to je vedlejší). A taky můžete natrefit na nějakého pěkného vlasatého průvodce Wink Jeden sice zadaný (můj Razz ), ale pak je tam ještě jeden s nádhernýma, úplně čistě zářivě blonďatýma dlouhýma vlasama, vypadá jak nějaký fin Shocked Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 5:50 pm    Předmět: Citovat

Jé a znáš průvodve už dlouho? Kamarádka taky provázela na Krumlově Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 5:58 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Jé a znáš průvodve už dlouho? Kamarádka taky provázela na Krumlově Smile


No já znám jen toho mého Very Happy Ale byla jsem tam s ním celý víkend (proto 5 prohlídek Rolling Eyes ), tak jsem tam potkala víc průvodců, ale že bych se s nima nějak znala... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.