Londa

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e3fb557556b6f870a0c6ed610aa065fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne duben 29, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

Asi moc nemá cenu ad tím přmýšlet, která kosmetika je ta nej, každému jak vidím vyhovuje něco zcela jiného Smile . Přesto se zeptám jestli někdo máte zkušenosti s kosmetikou Londa. Na stránkách Pro vlasy mají celkem slušnou nabídku výrobků a cena také ještě ucházející. Takže už jste někdo Londu zkoušel?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po duben 30, 2007 12:14 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:
Asi moc nemá cenu ad tím přmýšlet, která kosmetika je ta nej, každému jak vidím vyhovuje něco zcela jiného Smile . Přesto se zeptám jestli někdo máte zkušenosti s kosmetikou Londa. Na stránkách Pro vlasy mají celkem slušnou nabídku výrobků a cena také ještě ucházející. Takže už jste někdo Londu zkoušel?


Dostala jsem jednou od někoho šampon od Londy Londial harmony - Jojoba a meruňka, já s ním tedy moc spokojená nebyla, vlasy byly strašně matné, divné... stále mi stojí prošlý v koupelně Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
kopretinka napsal:
Asi moc nemá cenu ad tím přmýšlet, která kosmetika je ta nej, každému jak vidím vyhovuje něco zcela jiného Smile . Přesto se zeptám jestli někdo máte zkušenosti s kosmetikou Londa. Na stránkách Pro vlasy mají celkem slušnou nabídku výrobků a cena také ještě ucházející. Takže už jste někdo Londu zkoušel?


Dostala jsem jednou od někoho šampon od Londy Londial harmony - Jojoba a meruňka, já s ním tedy moc spokojená nebyla, vlasy byly strašně matné, divné... stále mi stojí prošlý v koupelně Embarassed


Ty ale myslíš řadu co se běžně prodává v drogerii, já měla na mysli řadu co prodávají v kadeřnictví. Já od nich vyzkoušela vlasové mléko a byla jsem moc spokojená, pěkně hydratovalo a vlasy byly po něm moc pěkné. Takže jsem chtěla vědět jestli jsou dobré i jejich šampony z té profesionální řady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2007 2:35 pm    Předmět: Citovat

kopretinka napsal:


Ty ale myslíš řadu co se běžně prodává v drogerii, já měla na mysli řadu co prodávají v kadeřnictví. Já od nich vyzkoušela vlasové mléko a byla jsem moc spokojená, pěkně hydratovalo a vlasy byly po něm moc pěkné. Takže jsem chtěla vědět jestli jsou dobré i jejich šampony z té profesionální řady.


Aha, tak s tou zkušenost nemám. Já nemám zkušenost s kadeřnictvím ani s tím, co tam prodávají Embarassed já radši přírodu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 1:38 pm    Předmět: Londa Citovat

Ahoj, kupila som balzam Londial od Londy, s jojobou a marhulou, ziadne silikony, zlozenie vypada v pohode, je v takom zltom obale, poznate to niekto? Krasne vonia len sa donho neviem odvazit... Je hlavne na farbene vlasy no a co, mna hlavne zaujala ta jojba a vona a aj zlozenie.
Návrat nahoru
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 1:45 pm    Předmět: Re: Londa Citovat

valalo napsal:
Ahoj, kupila som balzam Londial od Londy, s jojobou a marhulou, ziadne silikony, zlozenie vypada v pohode, je v takom zltom obale, poznate to niekto? Krasne vonia len sa donho neviem odvazit... Je hlavne na farbene vlasy no a co, mna hlavne zaujala ta jojba a vona a aj zlozenie.


Ahoj, tento balzám jsem používala asi před 2 lety a určitě byl moc dobrý. Doporučuji:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 1:57 pm    Předmět: Re: Londa Citovat

Káťa napsal:
Ahoj, tento balzám jsem používala asi před 2 lety a určitě byl moc dobrý. Doporučuji:-)

Dik si ma potesila tak kupim taky aj mamke Wink
Návrat nahoru
Kačenka1910
161-320
161-320


Založen: 18.4.2008
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 12:49 pm    Předmět: Citovat

Ja už asi mesic používam šampon od Londy na poškozene vlasy s mandlovym a jojobovym olejem,a zatim mi docela vyhovuje.Jelikoz mam vlasy melirovane tak pouzivam radu pro chemicky upravovane vlasy,a zatim si nemuzu stezovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: po leden 09, 2012 4:41 pm    Předmět: Citovat

Chválím profesionální šampon od Londy. Konkrétně mám vlasy umyté Londa šamponem pro definici vln. Obsahuje extrakt ze zázvoru a olivového listu a musím říct, že vůně byla zajímavá, takovou, kterou jsem ještě u šamponu nikdy neměla a konzistence šamponu hustá. Dávám mu jedničku a myslím, že se budu k Londě vracet... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lennanov
0-7
0-7


Založen: 20.2.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 6:39 pm    Předmět: Londa Citovat

Nevím, jak to je s produkty z drogerie, ale mají i profesionální řadu a z té by se dalo určitě něco vybrat. http://www.jk-kosmetika.cz/Vlasova-kosmetika/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.