Rodinné vlasové geny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=124e259c7316f1b568243c69c4c12814Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 6:13 pm    Předmět: Citovat

Mamka má velice zajímavě vlasy, strašně dlouho jí vydržely blonďaté a zhnědly a ustálily se jí až někdy po 15 letech. Má je takové světle až středně hnědé bez myšiny, husté a spíše rovnější, ale extrémně cuchavé. Taťka má černé vlasy, nějaký rok už "kolečko" a když si je nechá na hlavě dýl (po čase vždy stříhá tak na 1 mm), tak se mu začínají kroutit.
Já a můj mladší starší bratr a mladší prostřední bratr máme hnědou myšinu (já už teda ne, už víc jak 2 roky hennuju Very Happy ), mladší mladší bratr a sestra mají popelavě blonďaté, ale tomu bráchovi to podle mě začíná tmavnout, takže pravděpodobně skončí oba taky s myšinou. Mně, mladšímu prostřednímu bráchovi a sestře se vlasy kroutí (ob jedno), ty další 2 je mají rovné. Jsem o hodně starší, než ostatní, takže hustotu moc porovnávat nejde, když si ještě ani jeden z nich neprošel pubertou... Ale já mám vlasy hodně řídké a mrzí mě, že je nemám husté po mamce Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rehny
81-160
81-160


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2014 9:05 pm    Předmět: Citovat

Já vždycky říkám, že já jsem po mámě a ségra po tátovi (a občas nám nevěří že jsme ségry, protože já jsem modrooká blondýnka a ona hnědooká bruneta). Mamka měla dlouho blonďaté vlasy (cca do 30) a ztmavly jí prý až po druhém porodu. Tu blonďatost totiž předala mně.
Já mám ve svých 22 pořád téměř platinu a nevypadá to že by v nejbližší době chtěly tmavnout. Líbilo by se mi, kdyby takové zůstaly celý život a pak jen plynule přešly do bílé Laughing . Jinak všichni prarodiče které si pamatuju a táta mají jemné chmýří jak já, ale to je podle mně stářím, že se vlasy zjemní, takže jaké měly dřív, těžko říct. A máma s tetou jsou sice obě blondýnky, ale vlasy mají silné a objem na rozdávání. Takže barvu mám po mámě, ale strukturu asi po tátovi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.