Samoopalovací krémy pleťové i tělové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d6ae74e9c2d5327d725b8e5d2b2026a2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa opalujete?
vyvalujem sa na slniecku
16%
 16%  [ 5 ]
chodim do solarka / mam doma umele slniecko
6%
 6%  [ 2 ]
pouzivam samoopalovaci krem
6%
 6%  [ 2 ]
kaslem na to
70%
 70%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 1:53 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

No, taky jsem o tom někde slyšela, ale nevím, jeslti je to pro kůži zrovna nejlepší... Rolling Eyes No, ale to jim tady z toho děláme vybělovací téma... Wink Laughing Laughing Laughing Tak už radši mlčím... Wink Razz


Odstrašujícím případem bělení je Michal Jackson - Laughing Laughing Laughing ten teda dopadl....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:

No, taky jsem o tom někde slyšela, ale nevím, jeslti je to pro kůži zrovna nejlepší... Rolling Eyes No, ale to jim tady z toho děláme vybělovací téma... Wink Laughing Laughing Laughing Tak už radši mlčím... Wink Razz


Odstrašujícím případem bělení je Michal Jackson - Laughing Laughing Laughing ten teda dopadl....


No, ano Michael to poněkud přehnal... Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 1:59 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
no ja samoopalovaky rozhodne nikdy nezkusila a ani nezkusim.Jen by me spis zajimalo,jestli mate nekdo zkusenost s opalovacim mlekem uterkamm,nebo s pouzivanim rostlinych oleju(jojobak,merunka)ja se snadno spalim a pak mam pihy ale nikdy me nenapadlo nejak barvu predchazet ci ji sjednocovat.



No, zkušenost s přírodními opalovacími krémy bohužel nemám, ale myslím, Vílko, že bys hlavně potřebovala něco s hodně vysokým faktorem, protože spálit je pro kůži dost špatné a pokud jsem slyšela, tak ze zdravotního hlediska i dost nebezpečné... Crying or Very sad Myslím, že rostlinné oleje by na to nestačily...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 2:13 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
Klarusa napsal:

No, taky jsem o tom někde slyšela, ale nevím, jeslti je to pro kůži zrovna nejlepší... Rolling Eyes No, ale to jim tady z toho děláme vybělovací téma... Wink Laughing Laughing Laughing Tak už radši mlčím... Wink Razz


Odstrašujícím případem bělení je Michal Jackson - Laughing Laughing Laughing ten teda dopadl....


No, ano Michael to poněkud přehnal... Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Ale mam dojem, ze on k tomu ma i vitiligo Sad, coz je teda dost hnusna choroba Sad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 5:17 pm    Předmět: Citovat

Já osobně jsem nikdy netoužila být snědá a hlavně nesnáším opalování Confused Nebaví mě jen tak ležet na slunci, nudit se a ničit si zdraví opalováním. Opravdu netoužím za pár let vypadat jak seschlá meruňka.
Nikdy mi nevadilo, že jsem bílá a navíc přes léto jsem se vždycky aspoň trošku opálila, takže jsem nikdy "nesvítila", ale před pár dny jsem letos poprvé vytáhla kraťasy a když jsem uviděla ty zářivě bílé nohy, tak jsem se trochu lekla a napadlo mě pořídit si nějaké to mlíčko s kapkou samoopalováku. Ale nevim, penízků málo a radši je vinvestuju do nějakého přípravku na vlásky, že jo Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:29 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
lučnívíla napsal:
no ja samoopalovaky rozhodne nikdy nezkusila a ani nezkusim.Jen by me spis zajimalo,jestli mate nekdo zkusenost s opalovacim mlekem uterkamm,nebo s pouzivanim rostlinych oleju(jojobak,merunka)ja se snadno spalim a pak mam pihy ale nikdy me nenapadlo nejak barvu predchazet ci ji sjednocovat.



No, zkušenost s přírodními opalovacími krémy bohužel nemám, ale myslím, Vílko, že bys hlavně potřebovala něco s hodně vysokým faktorem, protože spálit je pro kůži dost špatné a pokud jsem slyšela, tak ze zdravotního hlediska i dost nebezpečné... Crying or Very sad Myslím, že rostlinné oleje by na to nestačily...



Ja vim klarusko,jen mi zatim nikdy nic nezabralo a kazdy druhy mazani mi vadi.A od uterkammu sem koupala ze maji prave opalovaci pripravky a myslim ze i s vysokymi faktory.No me ted kamarad rekl ze mam az nechutne bily nohy,tak sem se na nej rozcertila ze mam krasny nohy,ze me se libej a ze mi je dost lidi zavidi(a uz mi pihatej) Evil or Very Mad byl to vymysl ale nejak sem se branit musela Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:37 am    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
Klarusa napsal:
lučnívíla napsal:
no ja samoopalovaky rozhodne nikdy nezkusila a ani nezkusim.Jen by me spis zajimalo,jestli mate nekdo zkusenost s opalovacim mlekem uterkamm,nebo s pouzivanim rostlinych oleju(jojobak,merunka)ja se snadno spalim a pak mam pihy ale nikdy me nenapadlo nejak barvu predchazet ci ji sjednocovat.



No, zkušenost s přírodními opalovacími krémy bohužel nemám, ale myslím, Vílko, že bys hlavně potřebovala něco s hodně vysokým faktorem, protože spálit je pro kůži dost špatné a pokud jsem slyšela, tak ze zdravotního hlediska i dost nebezpečné... Crying or Very sad Myslím, že rostlinné oleje by na to nestačily...




Ja vim klarusko,jen mi zatim nikdy nic nezabralo a kazdy druhy mazani mi vadi.A od uterkammu sem koupala ze maji prave opalovaci pripravky a myslim ze i s vysokymi faktory.No me ted kamarad rekl ze mam az nechutne bily nohy,tak sem se na nej rozcertila ze mam krasny nohy,ze me se libej a ze mi je dost lidi zavidi(a uz mi pihatej) Evil or Very Mad byl to vymysl ale nejak sem se branit musela Evil or Very Mad


Bílé nohy jsou super! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 12:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Bílé nohy jsou super! Wink



Confused Confused Confused Confused - já raděj opálené, vypadají o dost lépe ( aspoň teda ty moje) Confused Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:
Bílé nohy jsou super! Wink



Confused Confused Confused Confused - já raděj opálené, vypadají o dost lépe ( aspoň teda ty moje) Confused Twisted Evil


Moje tez Very Happy, ja jsem jinak sejra nejsejrovatesji a zarim az buhvi kam Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

A já mám prostě nejradši bleeeedou kůži Wink No děvčata, uznejte, že můj postoj je mnohem výhodnější: když jsem neopálená, tak se to líbí mně samotné a jsem spokojená, a když už se trochu opálím (bohužel i takové věci se stávají a nelze jim zabránit.... Crying or Very sad Wink Twisted Evil ), tak se zase můžu utěšovat, že se to líbí okolí... Wink Very Happy To je lepší než se pořád stresovat jestli jsem opálená, plácat na sebe nějaké krémy nebo se smažit na slunci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.