Jak zužit obličej pomocí účesu pro dlouhovlásky.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38d94a58d81af1c357e052f6285fcd1aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 7:26 pm    Předmět: Jak zužit obličej pomocí účesu pro dlouhovlásky. Citovat

Jestli máte jakoukoliv radu,doporučení,zkušennost tak sem s tím.Zajímá mně jak lze zužit opticky obličej pomocí účesu aniž by šlo o zkrácení vlasů.Mám krátkou ofinu.Nevím jestli to také hraje nějakou roli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2014 8:02 pm    Předmět: Citovat

Taky mám široký kulatý obličej a krátká ofina ho podle mě ještě víc rozšiřuje (bez ofiny to ale bývalo ještě horší). Usoudila jsem, že nejlepším řešením je delší a šikmá ofina, nebo rovnou odrostlá ofina sčesaná na patku. Plus mi aspoň můj obličej připadá širší, když mám všechny vlasy sčesané dozadu, alespoň ta ofina musí zůstat u obličeje. Nejraději nosím copy/culíky/drdoly na stranu - možná je to fakt jen můj dojem, ale víc se tak sama sobě líbím, usekne to tu symetrii, naruší to ten dojem kulatého obličeje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.