Hříva černého vraníka
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d729ad9e1c9dcfdb4511a95c2a717b84Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 7:25 pm    Předmět: Hříva černého vraníka Citovat

Snad nezakládám další téma na tenhle produkt, ale hledala jsem a našla jsem jen zmínku, že někdo používal v jednom příspěvku. Chci se zeptat, máte s tím někdo zkušenost? Šediny zrovna nemám, ale třeba urychlení růstu či zlepšení kvality vlasů? Smile

http://www.naturpower.cz/produkty/cinska-medicina/hriva-cerneho-vranika-pece-o-vlasy100tbl#bmDescription

http://www.tcm-shop.cz/zbozi/kategorie/kulicky-a-tablety-O1/hriva-cerneho-vranika-Z66.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 7:56 pm    Předmět: Citovat

za a) moc se mi to nezdá..šedivění je prostě dané geneticky a neřekla bych, že ho lze ovlivnit..padání vlasů už možné je
za b) při braní 12 tablet denně to balení za 300,- vydrží na asi 9 dní.. Takže ta jejich x-měsíční kúra by člověka přivedla na mizinu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 8:09 pm    Předmět: Citovat

No právě zjišťuju jestli to na někoho vůbec mělo účinek ať už jakkýkoliv...na vitamíny moc nevěřim, spíš na pestrou stravu, ale u čínský medicíny už váham...ale zas nejsem takový nadšenec abych koupila takhle nákladnýho zajíce v pytli Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 8:20 pm    Předmět: Citovat

Tohle by chtělo konzultovat spíš přímo s někým kdo se zabývá čínskou medicínou. Laik tomu moc neporozumí. Z mého pohledu biochemika se mi to ale moc nezdá fakt. To spíš vitamíny, které je ale lepší brát z potravin než jako pilulky! Ničeho nesmí být málo, ale ani moc. Smile Jinak jestli bereš HA, tak je potřeba mít zvýšený přísun vitamínů skupiny B, na to je potřeba si dát majzla.

Někomu by to fungovat mohlo klidně na principu placeba,jinému třeba vůbec. Jestli máš veškeré testy u doktora v pořádku, žiješ zdravě, tak nemáš problém s játry ani ledvinami, tudíž by to asi nepomohlo. Ne vždy jsou vlasy odrazem orgánů, může mít vliv stres atd. vždyť to znáš.

Mně hodně na padání a růst pomohlo snídat pravidelně ovesné vločky a ovoce (buď ve formě ovesné kaše nebo jen vločky, slunečnicová semínka, bílý jogurt a malá lžička medu; k obojímu 1 jablko) a hodně HODNĚ pít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 8:30 pm    Předmět: Citovat

Vlasy mi padaly víc po antikoncepci a estrogeny, ale moc jsem si to nespojovala neb nic není ze dne na den...ze zdravotních důvodů estrogeny už nesmím tak beru jen gestageny (většina lidí to má právě naopak, tak mi gynek. 3 roky tvrdila, že mám kvalitní HA a že to z ní být nemůže). Vlasy už nepadají, dokonce rostou tam kde mi nerostly už roky a zmenšila se mi pěšinka. Spíš bych po 6 letech braní estrogenů chtěla vlasům vrátit nějak výživu, resp. aby mi rostly kvalitní a ty malý vlásky rychleji dorostly. Béčko beru kvuli praskajícím koutkům, ale to je taky jediný doplněk, který beru...za prvé jsem ráda, že si na to vzpomenu aspoň ráno..za druhý mě děsí polikání tablet po každém jídle..ale u té čínské medicíny jsem se asi trochu zasekla....Radši tedy nechám peněženku v klidu, ale přesto, kdyby se objevila nějaká kladná zkušenost s čínskou medicínou, ať už s tímhle nebo jiným produktem, tak se uplně nebráním Smile

Edit: jo a začla jsem pít čaje typu křemík apod a do toho zázvor, ale to je možné jen placebo efekt Very Happy tak alespon doplním pitný režim když nic jiného Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 8:54 pm    Předmět: Citovat

Já po pokusech na sobě věřím právě už jen vitamínům, minerálům a aminokyselinám. Klidně si koupím v lékárně. S věcmi jako čínská medicína mám zkušenost tak nějak neutrální. Neublížila, ale nai nepomohla. Navíc tohle konkrétně ja fekt pěkně drahej špás. Ono se to nezdá, ale tělo ty vitamíny fakt potřebuje a já se několikrát přesvědčila, že kdybych si to měla brát jen ze stravy, nedělalal bych celej den nic jinýho, jen žvýkala jako kráva (doslova) Laughing

Btw: šedivění před čtyřicátým rokem = předčasné šedivění? něvím jak v číně, ale v evropě je to normální, šedivět okolo třicítky. už jsem to tu psala několikrát. tělo přestává růst cca v 21 letech a v 25 začíná stárnout
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 9:01 pm    Předmět: Citovat

Tak to asi pomalu přestávám růst tak vlasy snad ještě porostou Very Happy Smile) Ne tak asi některý doplňky užitečný budou, ale vědět tak co mi chybí..zatim to zkouším tou stravou a zařadím i ty vločky:) S tímhle je to u mě trochu marný, kdysi už jsem nějaké doplňky zkoušela, ale je to u mě jako s kosmetikou..víc věřím kopřivě než šamponu na růst vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 9:07 pm    Předmět: Citovat

Jasně, záleží na stylu stravy lidí. Já taky musím brát doplňky, teď jsem musela přidat i pyridoxin, protože mi ze stresu cuká oko už dva měsíce (státnice se blíží, ojojoj) Laughing Ale kvalitní strava fakt dělá své. Vyhýbat se bílému pečivu, umělým barvivům atd. atd. Jsou to svinstva, která tělo zatěžují neskutečně. Jinak jako doplněk mi přijde nejlepší RegHaar nebo HairBooster (je to totéž jen je jiné dávkování a cena - R jedna tabletka denně, H jedna obden).
A šedivění před 40 rozhodně není předčasný, táta šedivěl už ve třiceti tak, že to bylo znatelný. Jinak opět u šedivění je stres velkým vlivem, hoooodně zešedivěl když jsem měla vážný úraz jako malá a dokonce mu to úplně rozhodilo krev a léčí se doteď. Jestli já budu šedivět až od 40, budu to brát jako neskutečnou výhru!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 9:07 pm    Předmět: Citovat

Tak šampon na růst vlasů... ehm... jak to říct, jak dlouho si ho necháš na hlavě? 30vteřin? Jako podpora při léčbě dobrý (jako doplněk). Jako samostatná léčba? k ničemu...

Já už naštěstí vím, tak když je potřeba, pořídím. Nevu to do sebe pernamentně. Je fakt, že jsem na vločky a většinu semínek alergická. Tam se to dost komplikuje.. Wink Ale kdo může, směle do toho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kejtlin
81-160
81-160


Založen: 17.10.2009
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2014 9:15 pm    Předmět: Citovat

Nehty mi rostou asi po haribu Very Happy, od doby co se jím cpu v práci je to znatelné, jenže zase ty barviva, ale neumím si to odepřít :-/ Vločky můžu, ale pravidelně po půl roce jsem to vždycky vzdala Sad tak najedu znovu:)

Kouknu na ten reghaar, aspoň je to každý den a naučilo by mě to pravidelnosti Smile

Na růst jsem kdysi měla lee stafford masku, krom už nevím kolika min čekání ve vaně jsem pak smrděla jak parfémovaný auto, jestli vlasy rostly už nevím, ale po těch silikonech asi byly rádi že dýchaj Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.