Trhání osmiček/zubů moudrosti/
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ba81913841c0811e252d4683645b8ddZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 8:56 am    Předmět: Citovat

na youtube se dají najít videa, kde jsou lidi po trhání (s rajsým plynem), mají plnou pusu tamponů a působí trochu otupěle a připitě, ale velmi dobře naladění, jak popisují proceduru. je to docela sranda. Smile
já myslím, že většina lidí to na osmičky nepotřebuje (od té doby, co existuje anestezie), ale pro někoho je to lepší, když je to typ, co by přitom chtěl omdlít apod. záleží na konkrétním člověku a zubu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 11:38 am    Předmět: Citovat

Děkuju všem za odpovědi,hlavně za typ na youtube (jakto že mě to nenapdalo? Very Happy )
Vypadá to,že k zubaři snad rád nechodí nikdo a trhání zubů se asi musí vytrpět. Budu se teď snažit na to nemyslet abych se nevystresovala dopředu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 1:34 pm    Předmět: Citovat

To nikdo, taky záleží na prioritách. Když máš doma roční dítě, o které se kromě tebe nemá kdo postarat, tak to tu hodinu prostě vydržíš. Neděláš to kvůli sobě, ale kvůli někomu, na kom ti záleží. Potřebovala jsem ještě v den vytrhávání být funkční...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 2:53 pm    Předmět: Citovat

Šli byste na vytrhávání osmiček preventivně? Mně to pořád doporučuje zubařka, ale abych pravdu řekla, moc se mi nechce. Zuby mě nebolí a žádné záněty nemám, a jít si jen tak nechat rozřezat dáseň, aby se to náhodou někdy v budoucnu nepokazilo...? Co myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 3:56 pm    Předmět: Citovat

Sidney napsal:
Šli byste na vytrhávání osmiček preventivně? Mně to pořád doporučuje zubařka, ale abych pravdu řekla, moc se mi nechce. Zuby mě nebolí a žádné záněty nemám, a jít si jen tak nechat rozřezat dáseň, aby se to náhodou někdy v budoucnu nepokazilo...? Co myslíte?


Buď ráda, že nemáš žádné problémy, já bych to být tebou nechala být. Zlobí tě zuby? Nezlobí. Potřebujou jít ven? Nepotřebujou. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 4:06 pm    Předmět: Citovat

Nespravuj to, co není rozbitý... Smile

wen: tak o nějaké funkčnosti ještě týž den se mi mohlo nechat jen zdát, skoro týden horeček, při změně polohy to krvácelo, bylo mi na omdlení a zvracení zároveň... Fakt to nebyla trivialita, že jen co odezní umrtvovací injekce, vrátím se do běžného provozu.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 5:40 pm    Předmět: Citovat

Sidney: mi to zubařka taky doporučuje. ale myslím, že na tohle mě fakt neukecá, i když si jí moc vážím a mám o ní dobré mínění. na tohle mám jiný názor. pokud jsou ty zuby v pořádku a umíš si je dobře vyčistit včetně mezizubního prostoru mezi 7-8, netrhat. to, že průměrný člověk je čuně nebo mu rostou osmičky křivě není důvod, aby se trhaly preventivně všem! zubař má usilovat o udržení funkčního chrupu, ne o jeho redukování.

edit: pokud je tvůj případ to, že rostou šikmo do sedmiček, je to asi trochu časovaná bomba (může to poškodit i ty sedmičky), ale i tak je to tvoje věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 7:44 pm    Předmět: Citovat

Bonemína: a kde jsi byla? Mě tam dali nějakou "vložku", která měla urychlit hojení a vlastně "vyplnila" tu díru, a pak mi to zašili + vyfasovala jsem atb. Jak mi všechno hnisá a furt krvácím, tak mimo modřin, jak ty zuby páčili ven, jsem neměla nic jinýho...

melissa: nepokazí ti to jenom sedmičky. Vyfotím ti svoje zuby. Kdybych si to chtěla nechat srovnat, tak se nedoplatím. Škoda, že nejsme v americe, vytřískala bych to z bývalé zubařky. Nikdy se o vytržení osmiček nezmínila, přitom tam byly fakt dlouho. Přední zuby mám nasunuty přes sebe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 8:10 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
melissa: nepokazí ti to jenom sedmičky. Vyfotím ti svoje zuby. Kdybych si to chtěla nechat srovnat, tak se nedoplatím. Škoda, že nejsme v americe, vytřískala bych to z bývalé zubařky. Nikdy se o vytržení osmiček nezmínila, přitom tam byly fakt dlouho. Přední zuby mám nasunuty přes sebe...

no to je taky fakt. na druhou stranu znám lidi, co se jim křiví zuby, i když osmičky nemají. prostě asi věkem, neboco. Confused
a myslím, že levná ortodontická léčba.. to je něco jako oxymorón, ne? vždycky to stojí kupu prachů. spíš mít na to koule, protože to občas není příjemné... dá se to přežít, ale trvá to dloouho. ani se nedivím, že lidi raději chodí s křivýma zubama, i když by na rovnátka měli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 8:15 pm    Předmět: Citovat

melissa: nevím jak je to dneska, ale za mých čas do osmnácti přispívala pojišťovna, a docela hodně. Mohlo se s tím začít, když mi bylo 16...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.