Nováček :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3792ad4397bd7bf67596d8ca68404664Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 1:26 pm    Předmět: Nováček :-) Citovat

Ahoj holky, jsem už tedy dost dospělá žena, ale rozhodla jsem se naposledy v životě mít dlouhé vlasy, přes silný odpor mého okolí. Prozatím mám odrosttlou podkovu po ramena. Ve stŕedu si to nechám srovnat na stejnou délku a začnu s procesem růst dlouhých vlasů. Jelikož mne nikdo blízký nepodpoří, chtěla jsem o to poprosit vás Smile. Abych hned příští měsíc nehledala nějaký krátký účes, nejradši bych vždycky všechno měla hned Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 2:47 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Hawkey, vítám Tě tu. A neboj, tady se Ti podpory dostane dost a dost. A možná i okolí, když uvidí, že to myslíš vážně a fakt to jde, změní názor (nebo Ti do toho alespoň přestane krafat). Jenom s tím "hned" to holt asi nepůjde - ale každopádně držím palce, ať háro roste co nejrychleji. Cool
Mimochodem moje okolí taky nebylo zezačátku nadšený, že si na starý kolena nechávám narůst vlasy (začala jsem ve 33), ale posléze i moje hyperkritická maminka začala říkat, že by si nikdy nemyslela, že mi budou dlouhý vlasy tak slušet (a že mi, vzhledem ke genetice, tak dlouhý vůbec narostou). Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 3:58 pm    Předmět: Citovat

Titania, moc děkuji za přivítání i za obsah Tvého příspěvku, opravdu mě velice potěšil, protože mi je 34 a od své rovněž hyperkritické matky jsem k svátku dostala peníze, abych se "proboha už nechala ostříhat". Nezbývá mi než doufat, že mi to taky bude slušet Laughing . Okolí mi stačí, když si zvykne Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 4:42 pm    Předmět: Citovat

Také tě u nás vítám. A rozhodně držím palce. Podporu pro růst vlasů zde určitě najdeš. Přeji ať rostou a ať máš hodně trpělivosti. Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2014 5:08 pm    Předmět: Citovat

Sidonie, děkuji, trpělivosti a podpory mi bude třeba Smile. A taky rad, co potom s tím, chodit jako rusalka už nepůjde, jako když mi bylo patnáct Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.