Spreje na objem od kořínků

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04babe6a2dd3710ec209bf48a875b9ccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 7:49 am    Předmět: Spreje na objem od kořínků Citovat

Můžu poprosit o odpověď? Všechny spreje od kořínků, na kterejch na napsaný, že jsou na objem, tužej?Very Happy i když zřejmě nejsou primárně určený na styling, ale jako nějaká "kůra" nebo tak něco, přestože se dávaj před foukáním?Very Happy
Mám na mysli něco takového: http://www.chi-eshop.eu/biosilk-volumizing-therapy-root-lift/ či http://www.parfums.cz/loreal-paris/elseve-volume-collagen-sprej-pro-objem/
Moc děkuju za odpovědi! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 10:01 am    Předmět: Citovat

Já bych řekla že všechny. Nějak ty vlasy zvednout musí, a když se toho dá víc, nebo se to špatně vetře, udělá to takové ty ztvrdlé prameny. napřiklad biosilk- škrob- vařila si někdy pudink? přidáš škrob do mléka co ti vznikne? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 10:17 am    Předmět: Citovat

Taky mi to tak přijde, ale pak teda moc nerozumím tomu, proč jsou některý dávány do kategorie styling a jiný do péče Very Happy Když všechny tužej Very Happy a taky, proč na nich teda neni napsaná nějaká míra fixace Very Happy
Ale taky bych řekla, že musej tužit. Mě se totiž osvědčily celé řady pro objem, od stejné značky. Teď jsem zrovna dodělala Tigi, to bylo perfektní! Ale ráda bych to s něčím prostřídala právěSmile Tak hledám něco, kde v té řadě bude i sprej od kořínků. A za nějakou přijatelnou cenu (každý výrobek tak max. kolem tři sta korun) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vanilková
8-20
8-20


Založen: 21.2.2013
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 2:43 pm    Předmět: Citovat

Takže když to není přímo bezoplachový kondicionér, ale něco, co se stříká ke kořínkům a píše se tam, že je to přímo k nim a zároveň na objem, tak by to mělo tužit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 8:22 pm    Předmět: Citovat

Asi tak. ony jsou třeba v péči pro to, že výrobce udává, že vlasy regenerují, vyživují a zárověň dělají obejem. asi takové 2v1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.