P-shine manicure

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c9a488756ce9eff4483e0c835f21bc43Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2014 7:49 am    Předmět: P-shine manicure Citovat

Ahoj damy,

velice rada bych se zeptala, jestli mate zkusenosti s dlouhodobejsim pouzivanim p-shine manikury? Me se zda, ze mam ty nehty tenci, je mozne, ze by to bylo z te jelenice? Nebo to jeste mozna muze byt pozustatek obycejne lesticky na nehty.. Nevim... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Boku
0-7
0-7


Založen: 16.10.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne březen 15, 2015 9:55 pm    Předmět: Re: P-shine manicure Citovat

Cherry7 napsal:
Ahoj damy,

velice rada bych se zeptala, jestli mate zkusenosti s dlouhodobejsim pouzivanim p-shine manikury? Me se zda, ze mam ty nehty tenci, je mozne, ze by to bylo z te jelenice? Nebo to jeste mozna muze byt pozustatek obycejne lesticky na nehty.. Nevim... Smile


nasledky lesticky Smile... taky jsem to ted podstoupila... doporucuji si koupit treba neaky zpevnovac, aby se ti zbytecne nezlomily...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út březen 17, 2015 7:42 pm    Předmět: Citovat

Diky za reakci Smile

Ted jsem zase ve svem linem obdobi, kdy nedavam vubec nic Smile
Ale koupila jsem si nejake bio recke mydlo (75% olivoveho oleje), a po par dnech se nehty zacaly lesknout samy, takze se jim asi to slozeni pozdava Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.