jak na bílé zoubky?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=99447e9a5f541f2696735ea75e30b51cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Žluté nehty dělá červený lak. Všude se dočteš, že dříve než naneseš barevný lak,tak je potřeba nanést jako ochranný podklad bezbarvý. Měla jsem to také, než jsem na to přišla, Lakovala jsem si nehty na tmavě růžovo třeba celé léto a pak celou zimu čekala, než mi to odroste.Nejstrašnější žluté skvrny mi dělal černý lak- v pubertě jsem si s ním lakovala nehty a když jsem ho sundala, tak si všichni mysleli, že kouřím...


ja mam zlute zuby a pritom jen dve plomby a myslim ze si lidi musi o men myslet ze kourima mam spatne zuby ale opak je pravdou.........ale belit ne ne-nici to sklovinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Některý jídlo a pití dokážou v tomhle ohledu dělat pěknou neplechu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 12:25 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:

ja mam zlute zuby a pritom jen dve plomby a myslim ze si lidi musi o men myslet ze kourima mam spatne zuby ale opak je pravdou.........ale belit ne ne-nici to sklovinu


... no jo - odstín skloviny je také geneticky dán, s tím nic nenaděláš... Confused (pomůže jen chemie... Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

No, kromě chemie pomáhá taky prý slaná voda....
Na mě to u moře stoprocentně funguje, ani nevím jak, a mám zoubky úplně bílé....
Anebo si čistit zuby kuchyňskou solí s vodou....
Ale nejsem si jistá, jestli je to pro zuby nejzdravější... Asi ne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 3:12 pm    Předmět: Citovat

Také pomáhá citron, ale to určitě není pro sklovinu dobré, jako jakákoli kyselina...
Myslím, že než takovéto experimentování, je lepší bělění u odborníka...dnes jsem v rádiu slyšela, že sice každý má odstín dán, takže někdo prostě zuby jako papír mít nebude, ale vždycky to o pár stupňů zesvětlit jde..
Já docela přemýšlím o nějakém profesionálním zásahu (odstranění zubního kamene, vybělení...). nemáte s tím někdo zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 4:28 pm    Předmět: Citovat

Rozhodne zapomente na Pearl white apod. Zuby budou citlive a budou se vic kazit.
Ja mam stesti, mam dane geneticky bilou barvu, kazdy se me pta, cim belim, ale jsou to komplet moje- po tatinkovi. No kdyz nevysly vlasy, tak aspon zuby, ze Very Happy
Ale to jsem psat nechtela. Moje sestrenka ma takove zlutejsi, nic extremniho, ale proti mne to byl rozdil. Je to Kanadanka ale prestehovala se do Cech. A kdyz odjizdela z kanady, belila si metodou- ja si ted nevzpomenu jak se to jmenuje, stalo to 300 kanadskych dolaru ca.

Je to forma a do te date gel a v urcitych intervalech se to pouzije.
Jestli jste nekdo videl ten dokument Zeny promeny??? nebo tak nejak, ta jedna ucastnice tam o tom mluvi- ta co travi veskery cas nakupovanim a peci o sebe.

Sakra nevzpomenu si na jmeno te metody, zjistim u sestrenky.

No a ono se ji to opravdu vybelilo, takze ma barvu jak ja a zuby ma naprosto v poradku.

Jeste sem pak pisnu presne tu metodu.

Jo uz jsem si vzpomnela, myslim ze to je Opalescence nebo tak nejak. Ale nerucim za to, zeptam se sestrenky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 5:26 pm    Předmět: Citovat

Galadriel, tímto způsobem bělili zuby mému muži. Zubařka mu to nejdřív něčím leptala (mezitím nesměl pít kafe, černý čaj, červené víno apod.), pak se to nějak ustálilo, a čas od času si dává na noc nějaký gel, aby se ten efekt udržoval. Docela to funguje.
Ale kdo má od přírody žlutější sklovinu, samozřejmě dokonale bílé zuby mít nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Také pomáhá citron, ale to určitě není pro sklovinu dobré, jako jakákoli kyselina...
Myslím, že než takovéto experimentování, je lepší bělění u odborníka...dnes jsem v rádiu slyšela, že sice každý má odstín dán, takže někdo prostě zuby jako papír mít nebude, ale vždycky to o pár stupňů zesvětlit jde..
Já docela přemýšlím o nějakém profesionálním zásahu (odstranění zubního kamene, vybělení...). nemáte s tím někdo zkušenost?


Odstanění zubního kamene jsem poprvé podstoupila letos na jaře (nemyslím to třiminutové strhnutí kamene u zubaře). Můj zubař mě poslal k zubní hygienistce (to je název, co?) . Celkem jsem podstoupila 4 hodinové návštěvy, kdy mi laserem a různými háčky odstraňovali zubní kámen i z pod dásní (on vlastně nebyl moc vidět - ale už po druhé návštěvě byly zuby bělejší- a to je mám celkem bílé). Nevím jak u vás, ale u nás to nehradí pojišťovna, takže jsem si to celé zaplatila (jedna návštěva asi 500,- kč) . Ale já měla i problém s krvácení dásní což mi po odstranění kamene skoro zmizelo, takže jsem peníze ráda oželela. Taky mi hygienistka dost poradila v ústní hygieně, mezizubních kartáčcích, nitích,ústních vodách a tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Odstanění zubního kamene jsem poprvé podstoupila letos na jaře (nemyslím to třiminutové strhnutí kamene u zubaře). Můj zubař mě poslal k zubní hygienistce (to je název, co?) . Celkem jsem podstoupila 4 hodinové návštěvy, kdy mi laserem a různými háčky odstraňovali zubní kámen i z pod dásní (on vlastně nebyl moc vidět - ale už po druhé návštěvě byly zuby bělejší- a to je mám celkem bílé). Nevím jak u vás, ale u nás to nehradí pojišťovna, takže jsem si to celé zaplatila (jedna návštěva asi 500,- kč) . Ale já měla i problém s krvácení dásní což mi po odstranění kamene skoro zmizelo, takže jsem peníze ráda oželela. Taky mi hygienistka dost poradila v ústní hygieně, mezizubních kartáčcích, nitích,ústních vodách a tak.


Hmmm, tak mě ho odstraňovala normálně moje zubařka - laserem, trvalo to asi 15 minut a bylo to zdarma... Shocked Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Hmmm, tak mě ho odstraňovala normálně moje zubařka - laserem, trvalo to asi 15 minut a bylo to zdarma... Shocked Wink


Fakt jsem na tom křesle seděla hodinu... nebylo to bolestivé, spíš nepříjemné, hlavně tam, kde mám citlivé krčky. Taky mi pak na zuby dala fluoridový zábal ( hnus - jsem se tam mále poz....) a jakýmsi gumovým válečkem pak ten fluor zatvrzovala, či co...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.