jak na bílé zoubky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e4256151888a799e66447874c4523507Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kacisko
161-320
161-320


Založen: 10.5.2012
Příspěvky: 211

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 12:32 am    Předmět: Citovat

swery napsal:


na každýho to působí jinak no, já je taky citlivější měla, ale jenom týden a pak to už nadobro ustalo, první dny jsem si musela zvykat na divnou pachuť a slintání Laughing ale jinak v pohodě naštěstí. A afty jsem teda neměla vůbec, to čtu poprví, že je možný vyskutnutí aftů Shocked


No právě - ten aplikátor byl šílený, vůbec na zubech neseděl, byla tam spousta volného prostoru, proto si gel putoval v ústech, když se spustily sliny a proto ta pachuť a proto pravděpodobně i ty afty, jelikož se gel dostal i tam, kde neměl co dělat. A o tvarování toho náústku radši ani nemluvím Laughing Ty pásky byly sice dražší, ale co se týče praktičnosti a celkově způsobu použití, nedá se to s white pearlem srovnávat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swery
81-160
81-160


Založen: 23.4.2011
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so leden 12, 2013 4:30 pm    Předmět: Citovat

Kacisko napsal:
swery napsal:


na každýho to působí jinak no, já je taky citlivější měla, ale jenom týden a pak to už nadobro ustalo, první dny jsem si musela zvykat na divnou pachuť a slintání Laughing ale jinak v pohodě naštěstí. A afty jsem teda neměla vůbec, to čtu poprví, že je možný vyskutnutí aftů Shocked


No právě - ten aplikátor byl šílený, vůbec na zubech neseděl, byla tam spousta volného prostoru, proto si gel putoval v ústech, když se spustily sliny a proto ta pachuť a proto pravděpodobně i ty afty, jelikož se gel dostal i tam, kde neměl co dělat. A o tvarování toho náústku radši ani nemluvím Laughing Ty pásky byly sice dražší, ale co se týče praktičnosti a celkově způsobu použití, nedá se to s white pearlem srovnávat.


je mi to jasný Very Happy já musela žádat o to aby mi poslali náhradní aplikátory, ty jedny se mi ve vodě srazily a nešly pak vytvarovat, je to určitě nepraktický, o páscích jsem viděla spoustu recenzí, ale ta cena Shocked Very Happy já bělit tolik nepotřebuju, tak ani nepotřebuju pásky, ale až začnu vydělávat a najdu si práci po škole, tak je zkusím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 6:29 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zkusila objednat ajurvédskou zubní pastu Suprivicky - a je naprosto skvělá, přijde mi, že mi vyčistí zuby tak jako žádná jiná. Chuťově je dobrá, mám ji doma pár dní a jsem nadšená a určitě doporučuju k vyzkoušení.
http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=2976
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 7:08 am    Předmět: Citovat

Já mám ze stejné série hrozně ráda ajurvédskou pastu Sumudu. Taky můžu jen chválit - je jemná, chuťově příjemná a čistí výborně... Dělá mi dobře na citlivé dásně, používám ji na jemné čištění po ránu. Dobrá alternativa ke klasickým drogerkovým pastám. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 8:17 am    Předmět: Citovat

Já jsem vážně nadšená, přijde mi, že ty zuby vydrží mnohem déle hladké a čisté a tak vůbec, je prostě hodně fajn... A zároveň není agresivní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 11:34 am    Předmět: Citovat

Jj, Sumudu a Supirivicky, nejlepší pasty co znám Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 12:14 pm    Předmět: Citovat

Tak jste mě zlákaly na některou z uvedených past Smile Sama mám ráda Homeodent, má dobrou chuť, nemusím drogerkové, mentolové pasty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 9:09 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Já jsem vážně nadšená, přijde mi, že ty zuby vydrží mnohem déle hladké a čisté a tak vůbec, je prostě hodně fajn... A zároveň není agresivní.


Přesně můj dojem. Přišla jsem na to díky vzorku přírodní pasty, který jsem dostala někde k nákupu. A Suprivicky vede. Ta chuť je zvláštní, ale brzo jsem si jí zamilovala. Celkově super. A taky mam pocit, že bělí zuby. Líp než cokoli chemickýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 11:30 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Tak jsem zkusila objednat ajurvédskou zubní pastu Suprivicky - a je naprosto skvělá, přijde mi, že mi vyčistí zuby tak jako žádná jiná. Chuťově je dobrá, mám ji doma pár dní a jsem nadšená a určitě doporučuju k vyzkoušení.
http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=2976


Dík za odkaz, už mám objednáno Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monere
81-160
81-160


Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 11:49 am    Předmět: Citovat

fructia napsal:
Lalaith napsal:
Tak jsem zkusila objednat ajurvédskou zubní pastu Suprivicky - a je naprosto skvělá, přijde mi, že mi vyčistí zuby tak jako žádná jiná. Chuťově je dobrá, mám ji doma pár dní a jsem nadšená a určitě doporučuju k vyzkoušení.
http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=2976


Dík za odkaz, už mám objednáno Wink


Já taky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.