Protein overload/Nános proteínov
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=82ad5870ff972073f0eb3966beec982cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2014 5:08 am    Předmět: Protein overload/Nános proteínov Citovat

Máte suché končeky zo sklonom k lámaniu ? Sú suché, hrubé a ťažko sa rozčesávajú ?
Je dosť možné že používate príliš veľa produktov s obsahom proteínov ktoré vám na vlasoch vytvoria vrstvičku ktorá neprepusí hydratačné látky a vlásky sa potom lámu a sú suché. Pravdepodobne siahnete po produkoch ktoré majú vlas napraviť nejaký "hair repair" bohužial tieto produkty často obsahujú ešte viac proteínov ako bežné produkty a vláskom často len uškodíme..
Povšímajte si či máte v šampónoch a maskách v zložení proteíny..
Dúfam že nebude vadiť ak sem pošlem nejaké stránky na túto tému Smile

Linky:
http://www.justgrowalready.com/2012/02/protein-overload-what-is-it-how-to.html

http://www.hairliciousinc.com/2010/01/protein-overload-lets-fix-it.html


Naposledy upravil Michelle051 dne čt červen 12, 2014 7:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2014 8:52 am    Předmět: Citovat

Michelle051 napsal:
Povšímajte si či máte v šampónoch a maskách v zložení proteíny..
Dúfam že nebude vadiť ak sem pošlem nejaké stránky na túto tému Smile
a poobede ak niektorá nerozumie by som mohla poprekladať ak tak Smile ..chcelo by to presunúť nás na novú tému..
Linky:
http://www.justgrowalready.com/2012/02/protein-overload-what-is-it-how-to.html

http://www.hairliciousinc.com/2010/01/protein-overload-lets-fix-it.html


Oba články jsem projela očima, ale asi by mi překlad pomohl, nejsem úplně přeborník a všem slovním spojením úplně nerozumím. Navíc tam pořád hledám něco jako ,,hledejte jestli je tam ve složení název XY, to jsou ty proteiny a nebrat" - ale nějak to tam nevidím. To znamená, že když mám ve složení cokoliv se slovem ,,protein", je to blbě, když to budu přehánět s používáním? Protože třeba Lavera je takových proteinů plná. To je tam samé ,,hydrolized wheat protein" apod. To bude asi ono... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 1:08 pm    Předmět: Citovat

úplný odborník niesom ale áno práve tieto proteiny v zložení vo velkom množstve môžu robiť neplechu Smile v skratke ako sa zbaviť proteínového nánosu :
clarify - na LHC som čítala že aby ste sa zbavili proteínového nánosu stačia 3 lyžičky sódy bikarbóny a 3 šampónu(vysušuje používať max raz do mesiaca)..tento krok má len pomôcť preniknúť lepšie maske do vlasu..
na min. 30 minút naniesť na vlasy masku na hydratovanie vlasov -ja používam alverde kondicionér (bez proteínov samozrejme)
a napokon premyť vlasy roztokom z jablčného octu - o tom tu vlákno už je myslím Smile
mne to zabralo hlavne jablčný ocot po ňom mám neskutočne hebké vlásky ale proteínov sa vzdávať nemienim aj keď ich budem používať len striedmo lebo mne na vlasy proste nesadnú..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 1:37 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, už v tom mám pořádek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 1:47 pm    Předmět: Citovat

Taky díky za odkazy a odpověď Smile takže já je vlastně v šamponu nemám. Aspoň něco. Akorát vymyslet, co se s vlasy dá dělat. Obávám se, že to ale lepší nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 1:54 pm    Předmět: Citovat

Asi ještě jednou zauvažuji o Alverde. Zdá se mi cenově dobré, teď jsem se navíc dočetla že je i bez proteinů... No ježiši v té Laveře mám proteinů strašně moc. To mě teda netěší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: čt červen 12, 2014 6:54 pm    Předmět: Citovat

alverde má tuším proteíny v niektorých kondicionéroch a šampónoch...a tiež treba dávať pozor na kokosový olej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 9:20 am    Předmět: Citovat

Michelle051 napsal:
alverde má tuším proteíny v niektorých kondicionéroch a šampónoch...a tiež treba dávať pozor na kokosový olej Wink


Šmarjá, já si dávám kokos na hlavu každý týden! Very Happy
Čím víc toho vím, tím více zjišťuji, že vlastně nevím nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 3:06 pm    Předmět: Citovat

a ja som si myslela, že práve proteíny robia vlakom dobre...chystala som sa aj na jeden z ytch proteínových šamponov od himalaye...a prečo treba davať pozor na kokosak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2014 5:17 pm    Předmět: Citovat

Spousta lidí si dává kokosák na hlavu dost často, jiní si ho dávají i na pleť, takže se přidávám k otázce, pročpak by měl být špatný? Nikde jsem k jakýmkoliv nežádoucím účinkům nic nenašla, pokud tedy nepočítám to, že někomu prostě z nadpřirozených důvodů nesedne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.