Protein overload/Nános proteínov
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=38ef9be12c222083bd022ddebc848713Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 7:49 am    Předmět: Citovat

ved ale ja nehovorím že sa teraz všetky vyhýbajte proteínom...len baby ktoré majú vlasy na proteíny citlivé môže spôsobiť nadmerné lámanie vlasov ich vysúšanie atd...ked s proteínmi problém nemáte nevidím problém v ich používaní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 8:59 am    Předmět: Citovat

Deirdre napsal:
Spousta lidí si dává kokosák na hlavu dost často, jiní si ho dávají i na pleť, takže se přidávám k otázce, pročpak by měl být špatný? Nikde jsem k jakýmkoliv nežádoucím účinkům nic nenašla, pokud tedy nepočítám to, že někomu prostě z nadpřirozených důvodů nesedne.


Myslím, že tak jako na všechno, i v případě proteinů asi platí, že nic se nemá přehánět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 9:23 am    Předmět: Citovat

Presne Smile Problém u mňa nastal lebo som nesledovala proteíny v produktoch čo som používala a čudovala som ako často musím podstrihovať..Preto dúfam, že toto vlákno pomôže niekomu kto má podobný problém Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2014 12:40 pm    Předmět: Citovat

Jasně, nepředpokládám, že se v tom někdo koupe, ale Michelle psala, že je třeba dávat si pozor na kokosový olej - tak se jen ptám proč Wink ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michelle051
41-80
41-80


Založen: 18.6.2011
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 9:35 am    Předmět: Citovat

https://www.youtube.com/watch?v=raxvx5S6lDs Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lyta
8-20
8-20


Založen: 13.7.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 4:42 pm    Předmět: Citovat

Zrovna hledam, jak ven z proteinu. Mela jsem dost poskozene vlasy - mokre byly jak zvejka, lamalo se to, trhalo a tak. Docetla jsem se, ze je to nedostatek proteinu a tak jsem si koupila Redken Extreme. Akorat jsem to prehnala a ted by to chtelo naopak neco, co by pridalo vlhkost, protoze ted se mi vlasy opet odlamuji a tentokrat mokre okamzite prasknou, coz je zase znamkou prebytku proteinu. Potrebovala bych teda poradit neco bez proteinu, co by dodalo vlhkost a neobsahovalo proteiny a pokud mozno sampon bez sulfatu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

Lyta napsal:
Zrovna hledam, jak ven z proteinu. Mela jsem dost poskozene vlasy - mokre byly jak zvejka, lamalo se to, trhalo a tak. Docetla jsem se, ze je to nedostatek proteinu a tak jsem si koupila Redken Extreme. Akorat jsem to prehnala a ted by to chtelo naopak neco, co by pridalo vlhkost, protoze ted se mi vlasy opet odlamuji a tentokrat mokre okamzite prasknou, coz je zase znamkou prebytku proteinu. Potrebovala bych teda poradit neco bez proteinu, co by dodalo vlhkost a neobsahovalo proteiny a pokud mozno sampon bez sulfatu.


Problémy jako ty sice neznám, ale hodně teď používám ALVERDE z drogerií DM. Proteiny v tom nejsou, SLS klasický taky ne, akorát coco-sulfate ... a je to dost levné. Možná by se ti to mohlo líbit.

...Mně osobně na vlasy dělají nejlíp oleje, jsou pak i pružné. A henna, která by měla naopak vysušovat, tak mně zhydratovala a zpružnila vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.