KateřinaF: Jak na rychlý růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=54304f87dc25b88ac90569728f4b15f5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 3:47 pm    Předmět: Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 4:55 pm    Předmět: Citovat

Neboj, naroste. Měla jsem hlavu oškubanou na 1cm při brutální seboroické dermatidě a většinu hlavy olysalé, co na ní zbylo, to zničené dehtem, sírou a jinými zázraky. Když už jsem si nějaké vlasy vypěstovala cca na ramena, tak jsem je pro jistotu upálila peroxidem že jo, pak šupem fialovou barvu z té další upálení na platinu...do toho žehlička, kulma, fén a jiné prasárničky Laughing
Od února 2012 (to nám to letí) jsem v procesu nebarvím, nežehlím, rosteme. Proběhlo několik období posedlosti vlasy, péči, kašlání, opětovné posedlosti...naštěstí jsem při stěhování rozdala či vyházela všechny šampony, séra, vodičky, tabletky atd. bych to neměla kam dát Very Happy
Fotka v galerce je první stříhání cca v červnu 2012 kdy šlo dolů to nejhorší z nejhoršího.
Další stříhání vždy na stejnou délku byl listopad 2012, březen 2013, srpen 2013, listopad 2013 kdy to byly poslední zbytky mrtvolek. (není nad posedlost deníčkem vlasorůstu). Loňský začátek roku se vezl ve znamení antibiotik, steroidů a obroského vlasopádu...po skončení procesu pokusu nechcípnout ušmiknutí myších ocásků k lopatkám.
A stejně rostou, už jsem o pěkný kus dál a to jsem absolvovala nedávno celkem radikální odstřihnutí konců.
Večer/zítra sem zkusím dodat fotku, až si šíšu umeju. Teď to mám z drdolu jak ovce. Celá moje péče spočívá od konce léta v namočím, namydlím, opláchnu, uschne a vykartáčuju. Nic víc, nic míň. Rostou mnohem líp než při mega důkladné péči. Dorůstá mi to co vypadalo, takže jsem rozježená jako po zásahu bleskem. Nestříhám to co přečuhuju, je mi to jedno Very Happy Mám divnou barvu co mi s naskakujícím věkem tmavne, neodbarvuju a nechystám se na to, je mi to jedno Very Happy mám nemožné krepatovlnitorovné vlasy, nikdy to není jedno z toho, vždy vše dohromady a nežehlím/nekulmím je mi to jedno Very Happy jdu ven jak debil akorát si občas vezmu čepici, když to je fakt bad day Very Happy
Neprožívej to tolik, nebo skončíš v ordinaci cvokaře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 5:33 pm    Předmět: Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karlí
81-160
81-160


Založen: 29.10.2008
Příspěvky: 148

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 6:08 pm    Předmět: Citovat

Katko - Tvá "pravá strana" hlavy (vlasů) Ti jasně dává najevo směr, kterým se ubírat, pokud nechceš o vlasy přijít po celé hlavě a to: přestaň o ně "pečovat" - ve smyslu přestaň žehlit, přestaň barvit, nebo na to dojedeš.
Pokud máš dojem, že žehlit musíš, nebo nevylezeš ven - tak změň účes na jiný, ve kterém se dá vylézt i bez žehlení. Já myslím, že dříve než délku bys měla řešit vůbec záchranu stavu svých vlasů.
Tato rada se tu objevuje už poněkolikáté a věř, že je míněna v dobrém a udělena v nejlepším vědomí a svědomí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 6:25 pm    Předmět: Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 8:42 pm    Předmět: Citovat

Teda ty seš vážně případ Wink Když máš ty vlasy tak super, tak proč si stěžuješ? Růst ti to stejně neovlivní a dobrý rady neposloucháš Wink Když si je chceš nechat narůst, tak si je nestříhej, nehol, nežehli (ať je ta žehlička jak chce šetrná, tak ti ty vlasy vyhladí, že se ti momentálně zdají fajn, ale časem se ti to vymstí) Jo taky jsem žehlila když jsem měla mikádo, ale to jsem odrůstala a to stejně pak šlo všechno pryč. Jistě, že se toho nemusíš uplně vzdát, na významné příležitosti používám žehličku taky, ale každý den fakt nee. Prostě jediná rada na to aby vlasy rostly, je nechat je růst...tady se žádnej zázrak nestane Wink
Spousta lidí o vlasy přišla, nebo prostě nemá kvalitní a nic s tím nenadělá. Ty sis je zničila sama a dobrovolně, takže přeju hodně štěstí a přestaň to tak řešit, vlasům ani tobě to neprospěje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 8:46 pm    Předmět: Citovat

KateřinaF napsal:

Proboha přijít?! Já mám vlasy v perfektním stavu, dovolím si říct, že tak zdravé a hladké jsem je v životě neměla!


Ono jde ale taky o to, aby v té kvalitě vydržely, až budou mít třeba půl metru. To jen tak na okraj Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2015 11:09 pm    Předmět: Citovat

Shocked podotknu že moje žehlička na vlasy byla krutě drahá, krutě vytuněná a krutě to dopadlo. Jo vyžehlené vlasy vypadají dobře, asi tak do chvíle než upadnou. Což není vtip, ulomí se klidně několik cm. Používám jí na rychlé žehlení triček, skvělé využítí Laughing
Rolling Eyes ale jak se říká: Komu není rady, tomu není pomoci. Chceš vlasy, ale kudláš si je, holíš, žehlíš non-stop. S tím se dál nehneš i kdyby jsi se "upečovala" Rolling Eyes
Pročetla jsem to celá a bohužel už pomalu do té ordinace patříš. Život není o tom jak má kdo narostlé vlasy. Nic ve zlém, ale máš problém v hlavě a né na hlavě, jak tu již bylo řečeno. Všeho s mírou. Péče, pozorování i přemýšlení vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 10:23 am    Předmět: Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 10:24 am    Předmět: Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.