KateřinaF: Jak na rychlý růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=51cd42e65c92eaec894af7e2a5335f1cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 10:28 am    Předmět: Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 10:59 am    Předmět: Citovat

Už dlouho tuhle diskuzi sleduju. A mám čím dál větší pocit, že Kateřino nevíš, co chceš. Holky se ti tu snaží radit, povzbudit tě, ale ty na ně stejně "pliveš" s tím, že jejich rady nebereš a ještě se ohrazuješ, že jsou vlastně špatné a že ti to nemají radit. Takže vlastně nevím, o čem tahle celá diskuze je. Stejně si pojedeš svoji péči tak jako tak a pak se tu budeš vypisovat, jak jsou vlasy hrozné a nerostou.
Ono rychleji ti nenarostou, věř mi. Je to jen o tom přístupu k nim. Budeš-li je ničit momentální "péčí", může se stát, že ne fakt nebudeš mít ani na ty ramena. Anebo jo, ale v jaký kvalitě? Anebo je budeš mít pořád úplně super. Je to samozřejmě jen na tobě, ale pak se prosím neohrazuj na ostatní, když se ti snažili dát dobré rady. Toť ode mě asi vše.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 11:09 am    Předmět: Citovat

A seš si jistá, že ty vlasy fakt chceš dlouhé? Tenhle tvůj vlasorůstovej záchvat tu už jednou byl. Pak chvílu klid a zase sem příjdeš plakat nad šíleným oškubem, který sis nechala zcela dobrovolně stvořit na hlavě. Jak dlouho to vydržíš teď?Wink
Promiň, ale obávám se, že ti tu stejně nikdo nepomůže. Vlasy prostě potřebují čas aby narostly a ty jim ho nedopřeješ. Dlouhé vlasy ti nenarostou za týden, ani za měsíc....rostou roky.
Můžu se na něco zeptat? Proč jsi smazala z galerky ten tvůj vlasorůstovej pokus z léta? Docela by mě zajímalo, jak to probíhalo? Smile
Ano, chápu, že chceš používat žehličku, protože se ti to vlní, ale žehlička vlasům prostě škodí, z toho se nevymluvíš Very Happy
Nešlo by to třeba nějak omezit? Třeba jen fakt na dny kdy musíš vypadat dobře? A podle mě s tím podholováním to taky nebude tak žhavé. Vždyť přece člověk nemusí vypadat každý den dokonale.

A k těm tepelným úpravám mikáda a krátkých vlasů. Pokud je to ostříhané kvalitně, tak to co píšeš je blbost. Když ti pořádná kadeřnice ostříhá vlasy tak, aby se to hodilo k tvému typu vlasů, tak s tím nic moc dělet nemusíš. Problém je ten, že spousta kedeřnic jsou rychlokvašky, nebo to schválně stříhají tak, aby jsi musela k nim co nejčastěji a nechala tam spoustu peněz. Pokud tomu kadeřnice rozumí a ty si nevymýšlíš módní kreace nehodící se k tvému typu vlasů, tak se normální člověk bez žehličky vklidu obejde. Já jsem měla na hlavě už taky kde co a moc dobře vím, že nejdůležitější u krátkých vlasů je perfektní střih. To co máš ty na hlavě (soudě podle fotky v galerce) se nepodobá ani dobrýmu střihu. Ano i já mikádo žehlila, ale rozhodně ne každý den, tak každý týden možná (spíš míň) a hlavně kvuli tomu, že prostě je to účes z kterým se dá dělat málo účesů a já nemám ráda každý den stejné vlasy. Občas byly vlnky, občas rovné, poloculík, sponky....ono i s krátkýma vlasama se toho dá dělat dost, ale musíš se smířit s tím jaké vlasy máš a nehrát si na to, že máš jiné a znásilňovat je do tvaru který jim není přirozený.

A teda jen tak mimochodem....holek z dlouhejma, denodenně žehlenejma a KVALITNÍMA vlasama je fakt málo, já osobně teda žádnou neznám. Ale ono měřítko kvality vlasů je v běžné populaci trochu jiné, než na tomto serveru Very Happy

EDIT: Než jsem ten můj super dlouhej příspěvek sesmolila, tak mě Nikinka trochu předběhla a mluví mi z duše. Very Happy Není mi jasný smysl tohoto tvého vlákna. Rady nechceš, neposloucháš je a jen brbláš. O co ti teda jde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 11:38 am    Předmět: Citovat

KateřinaF napsal:
Hawkey napsal:
KateřinaF napsal:

Proboha přijít?! Já mám vlasy v perfektním stavu, dovolím si říct, že tak zdravé a hladké jsem je v životě neměla!


Ono jde ale taky o to, aby v té kvalitě vydržely, až budou mít třeba půl metru. To jen tak na okraj Smile.


Ha ha ha ha ha. Půl metru? To by mě celou zakryly Very Happy Chci je mít maximálně pod prsa, ani to ne! Protože stejně vím, že nenarostou Smile


Ty musíš být hodně malinká. U mě je pul metru od pěšinky (vrchu hlavy) přesňe po prsa....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá únor 06, 2015 12:10 pm    Předmět: Citovat

Aha, teď jsem dočetla, že máš něco přes 150 cm, tak jo, na mé postavě jsou půlmetrové vlasy v kategorii ještě těch krátkých Smile. Ale jo, je to k smíchu, to máš pravdu. Po tom, co jsem přečetla diskusi celou, už nemám co říct a nadále se v této věci zdržuji komentářů, ať mě prsty budou svrbeT sebevíc Twisted Evil .

Myslím tedy 50 cm od čela, abych nebyla za obryni Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.