Depilace,holení
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3cb422e84b966d0175cc56f46762f0aaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:24 pm    Předmět: Depilace,holení Citovat

O depilaci pokračujte prosím zde, omylem jsem to při přesouvání smazala Embarassed Very Happy , bylo tam toto:

Káťa
41-80

Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 67

Zaslal: 22 červen 2007 14:30 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

A nemáte někdo zkušenosti s profesionální zásahem ...ehmmmm odchlupatění čili depilaci?

***

Daniela
*moderátor*

Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 1024

Zaslal: 22 červen 2007 16:28 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

S profesionálním i s domácím. Co tě zajímá?

***

Káťa
41-80

Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 67

Zaslal: 22 červen 2007 17:03 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Obojí. Žiletku nepoužívám, to u mě nemá smysl,zatím jen voskové pásky na tělo. Problém je, že to není dokonalé a krapet neptaktické a třeba zadní stranu stehen takto nezvládnu vůbec. Tak jsem se rozhodla vyzkoušet vytrhávací strojek Braun. Ale bojim se, že to moc bolí, a jestli to zbaví všech chloupků. Co se profesionálního týče...tak někde jsem slyšela o tzv. depilaci pulsním světlem-nevíš o tom něco? Ale to bych asi podstoupila až na podzim. Teď by se mi hodil spíš nějaký ten vytrh. strojek, abych ho mohla vzít sebou na dov.Děkuji moc za rady!!!!

***

Daniela
*moderátor*


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 1024

Zaslal: 22 červen 2007 18:13 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Já používám strojek v kombinaci s těmi voskovými pásky. Osvědčilo se mi strhnout to voskem, pak to dočistit strojkem, a pak to strojkem už jen udržovat jednou za týden až 14 dní (kdyby to člověk vzal od začátku strojkem, tak by asi pěkně řval, ale těch pár dorůstajících chloupků - to už skoro nebolí).
Strojek je dobrý, vezme i hodně krátké chloupky - třeba 1 mm.
Pak se taky občas stane, že ty nové chloupky zarůstají pod kůži, ale s tím se toho nedá moc dělat (leda nějaká masážní rukavice, ale nezkoušela jsem).
Tohle je dobré na ruce a nohy, ale v podpaží a do plavek stejně musím žiletkou, protože tam to hrozně bolí.

Ještě jsem zkoušela nějaký krém, kterým se chloupky namažou, nechá se to chvíli působit, a pak se to setře - to je zcela bezbolestné, ale funguje to spíš na jemnější chloupky, a někdo na to může mít alergickou reakci, protože je to docela dryják.

O depilaci pulsním světlem nic nevím, na kosmetice jsem byla jen na tom voskovém strhávání, což je stejné jako doma (to spíš řekni mamince nebo kamarádce, ať ti s tím pomůžou tam, kam se nedostaneš, a vyjde to nastejno).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Děkuji moc,na rukou mám chloupky světlé,ty nevadí, ale asi nejhorsí je to s tou oblastí okolo plavek. Je mi to trochu žinantní se o tom bavit, ale vážně už nevím...mě tam totiž, jakmile se oholím naskáčou takové červené pupínky.A to vypadá o moc hůř, než chloupky,prostě je to strašné a navíc to i dost svědí a bolí. Zkoušela jsem je strhnout tím pásem-bolest strašná, jako ale fakt Sad((((( Ale kůžička jak miminko na dost dlouho. Dani prosím ten strojek máš jaký, od Braunu? Nebo myslíš stačí i levnější? A CO Tě bolí víc? Asi ten ten strojek je pomalejší, tak to i víc bolí,viď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že je tu založeno tohle vlákno Laughing Laughing Laughing (už včera jsem si říkala, že s blížícím se létem tu téma depilace vyloženě chybí Laughing )
Na nohy používám strojek,ktery vytrhá a nemám s tím žádný problém, na ostatní místa (podpaží, třísla) žiletku ( v podpažní depilaci se ani nic jiného používat nemá - kvuli lymfatickým uzlinám). No a třísla - Confused nevím jak vám, ale mně občas naskáčou pupínky ( i když používám kosmetiku určenou na následné ošetření) a vypadá to blbě . Co se osvědčilo vám?

P.S. Laughing Laughing Laughing vidím, že jsem ve stejnou chvíli řešila stejný problém s pupínky jako Káťa Laughing Laughing Laughing (aspoň vím, že v tom nejsem sama...)


Naposledy upravil ilona dne pá červen 22, 2007 7:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:38 pm    Předmět: Citovat

Jeee vidím, že nejsem sama... 15. cervence odjizdim k mori a jsem zarostla jak medvěd ... hruza všechny rady sem:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:41 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
..nevím jak vám, ale mně občas naskáčou pupínky ( i když používám kosmetiku určenou na následné ošetření) a vypadá to blbě . Co se osvědčilo vám?

P.S. Laughing Laughing Laughing vidím, že jsem ve stejnou chvíli řešila stejný problém s pupínky jako Káťa Laughing Laughing Laughing (aspoň vím, že v tom nejsem sama...)


Mně docela vyhovuje tělové mléko po depilaci od Avonu z té řady Skin So Soft Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Po holeni je skvely gel z aloe vera, mne se pupinky delaly pri holeni trisel, ale pak jsem asi pul roku pouzivala prave aloe vera gel a pupinky nikde, casem si kuze zvykla ci co a nedelaji se vubec Smile.
Aloe desinfikuje i osetruje Wink.
Jinak ja po ruznych experimentech vsadila znovu na ziletku, je to nejrychlejsi, bezbolestne a rychle hotove Smile.

http://www.lekarna.cz/fytofontana-aloe-vera-gel-100ml-1/

http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/695?osCsid=e808bee6de3d2a526cd92b5e58f91a2f

http://www.biosfera.cz/product_info.php/products_id/697?osCsid=e808bee6de3d2a526cd92b5e58f91a2f


Naposledy upravil Brett dne pá červen 22, 2007 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:

Jinak ja po ruznych experimentech vsadila znovu na ziletku, je to nejrychlejsi, bezbolestne a rychle hotove Smile.



Ehm...nápodobně... Embarassed Razz Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:48 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
..nevím jak vám, ale mně občas naskáčou pupínky ( i když používám kosmetiku určenou na následné ošetření) a vypadá to blbě . Co se osvědčilo vám?

P.S. Laughing Laughing Laughing vidím, že jsem ve stejnou chvíli řešila stejný problém s pupínky jako Káťa Laughing Laughing Laughing (aspoň vím, že v tom nejsem sama...)


Mně docela vyhovuje tělové mléko po depilaci od Avonu z té řady Skin So Soft Wink


Ten mám - a nic Confused - pupínky se dělají pořád !!!! Asi mám nějakou supercitlivou kůži, v těch tříslech.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Jeste pro ty, kt maji citlivou kuzi jako ja Smile, holit po smeru rustu chloupku a pokud mmozno prejet vzdy stejne misto jen jednou Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:20 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Děkuji moc,na rukou mám chloupky světlé,ty nevadí, ale asi nejhorsí je to s tou oblastí okolo plavek. Je mi to trochu žinantní se o tom bavit, ale vážně už nevím...mě tam totiž, jakmile se oholím naskáčou takové červené pupínky.A to vypadá o moc hůř, než chloupky,prostě je to strašné a navíc to i dost svědí a bolí. Zkoušela jsem je strhnout tím pásem-bolest strašná, jako ale fakt Sad((((( Ale kůžička jak miminko na dost dlouho. Dani prosím ten strojek máš jaký, od Braunu? Nebo myslíš stačí i levnější? A CO Tě bolí víc? Asi ten ten strojek je pomalejší, tak to i víc bolí,viď.


Mně se taky v tříslech dělají pupínky, i když to mažu různými zklidňujícími přípravky, panthenolem apod. ale aloe vera gel neznám, to tedy možná vyzkouším Wink. Zkoušela jsem to vytrhat pinzetou, byla to piplačka a bolelo to dost. Vzít to strojkem - na to jsem neměla odvahu. Možná zase pořídím ten krém - jmenovalo se to Opilca, ale tady koukám, že už se toho vyrábí spousta i od jiných výrobců. Natřelo se to špachtličkou a po čtvrt, půlhodině se to setřelo ubrouskem i se srstí Very Happy
Strojek Braun jsem zkoušela a celkem ušel, teď mám Philips, je o něco lepší. Neřekla bych, že to nějak obzvlášť bolí, nebo jsem si už zvykla (ale jen na ruce a nohy).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.