Depilace,holení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=180a0c8cf826729ca6c8058c309c5326Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 8:57 am    Předmět: Citovat

Já se jenom vrátím k té cukrové pastě... Používá ji někdo, kdo měl velký problém se zarůstáním chloupků? Ale myslím tím opravdu veký, ve smyslu že po jakémkoli trhání zarostly snad všechny (a nic moc nepomáhalo, peelingy, mazání...), spousta se jich nějak zanítila a tak Confused Cokoli trhacího už se bojím, ale ta pasta mě zároveň strašně láká - obzvlášť teď v létě, že...
Ještě navíc mám právě na nohou ekzém (už teda jen jako hodně suchou kůži), takže časté holení není ideální, tak by to bylo jen další plus...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:09 am    Předmět: Citovat

Používá...nemůžu říct, jestli můj problém se zarůstáním byl opravdu stejný jako tvůj, ale mně to dost komplikovalo život...pro mě nejhorší bylo holení, s epilátorem to kupodivu bylo o fous lepší, ale taky hrůza, třeba třísla, no radši nemluvit Embarassed na nohach se mi taky vždycky dělaly pupínky, mohla jsem se odírat a masážovat čímkoli, bylo to pořád stejný. S cukrovkou se mi tenhle problém hodně minimalizoval, občas někde něco zaroste, ale to nestojí za řeč, takže pro mě to bylo v tomhle směru dost vysvobození, čímž samozřejmě nemůžu zaručit, že to někomu dalšímu bude fungovat stejně dobře Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 9:11 am    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Já se jenom vrátím k té cukrové pastě... Používá ji někdo, kdo měl velký problém se zarůstáním chloupků? Ale myslím tím opravdu veký, ve smyslu že po jakémkoli trhání zarostly snad všechny (a nic moc nepomáhalo, peelingy, mazání...), spousta se jich nějak zanítila a tak Confused Cokoli trhacího už se bojím, ale ta pasta mě zároveň strašně láká - obzvlášť teď v létě, že...
Ještě navíc mám právě na nohou ekzém (už teda jen jako hodně suchou kůži), takže časté holení není ideální, tak by to bylo jen další plus...


Lalaith, asi to nemám takhle extrémní jak popisuješ. Ale po cukrovce to mám skoro to samé. Žádný enormní pokrok ve smyslu nezarůstání se aspoň u mě nekonal ...Ale někdo si to zas chválili, tak třeba to záleží na všemožných faktorech... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 10:34 am    Předmět: Citovat

No používám ji pouze na nejcitlivější partie Embarassed a zarůstám úplně stejně (každý chloupek, nekecám, každý!). Ale s tím, že nebolí to vytrhávání, je to jenom jedna bolest za cca měsíc, takže pokrok oproti vosku nebo žiletce velký... Ideální to není ale Crying or Very sad

edit: bolest od žiletky pocházela z toho, že i přes všechny mazání jsem si pak rozdrábala kůži do krve jak mě to svědilo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Možno blbý dotaz, ale ako ich vyšklbneš, keď sú zalezené pod kožou?
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 12:13 pm    Předmět: Citovat

Hm, no já právě nevím, jestli do toho mám investovat Rolling Eyes Pač dělat si tu pastu domácí nevím, jestli má smysl, když jsem to nikdy neměla v ruce a nevím, jak to má vypadat, jaká má být konzistence, ale zase koupit si to a zjisti, že to stejně nemůžu použít...

Jinak se zarostlými chloupky jsem to pak řešila tak, že jsem je normálně vytahovala pinzetou - mravenčí práce... (ale je fakt, že pak už jsemvětšinou jen holila a nevytrhávala...) S tříslama naštěstí problém nemám, nejhorší jsou holeně, kotníky, lýtka se docela dala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 12:25 pm    Předmět: Citovat

Lalaith, mně po cukrové pastě pro změnu začaly zarůstat, ačkoli jinak na to nijak moc netrpím. Děkovala jsem si, že jsem to vyzkoušela jen na kousku tak 10x10 cm, protože jsem s těmi chloupky v dalších 2 měsících prošla peklem. Trochu mě láká to zkusit znova, tentokrát s pastou vařenou doma a bez použití proužků látky (zatím jsem zkoušela nějakou kupovanou s těmi proužky látky), ale jestli do toho půjdu, budu to nejdřív testovat zase jenom na kousku kůže.
Jinak epilátor, ani žiletka mi takovouhle paseku na nohou nedělají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 12:32 pm    Předmět: Citovat

No, on to člověk stejně asi musí zkusit na sobě, jinak se toho moc nedozví... Ale je to zajímavé sledovat, jak to má každý úplně jinak.
Já jsem ji chtěla vyzkoušet na léto hlavně na stehna... Pač sice mám chloupky světlé, ale je jich dost a pak třeba v plavkách to vypadá fakt blbě - a ty dorůstající po holení taky nejsou nic moc Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 12:37 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Možno blbý dotaz, ale ako ich vyšklbneš, keď sú zalezené pod kožou?


počkám, až vylezou Laughing některé prostě chvilku lezou pod kůží a pak se sami proderou ven, ty jsou pohodě, jenom chvilku vypadá jako neoholený chlup. Některé se zanítí, těm pomůžu ven nehtem. Vypadá to pak jak rozškráblý jebák a zůstává po nich malá jizvička. A některé jsou něco mezi-asi ty, které zachytím hned na počátku zaněcování. Vyrýpnu nehtem, chvilku je to červené, ale většinou do druhého dne ok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 12:51 pm    Předmět: Citovat

Tak leda zkusit nějaké malé balení, já občas používám ty malé sáčky od Lamdy, ona je trochu jiná než ty ostatní, aspoň co jsem tak zkoušela, bývají tekutější, tzn. že se s nimi na začátku líp manipuluje, ale dřív se z ních stane nepoužitelné lepidlo, které už se musí jen strhnout kusem látky a zahodit. Tahle se musí rozehřát v ruce, což je trochu makačka, ale pak jen takovým miniaturním kouskem oškubu spoustu věcí než je to tak přechlupený, že už to nechytá Laughing Když je teplo, je to ok, ale jakmile je v místnosti zima, je to boj....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 72, 73, 74, 75  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.