Depilace,holení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 73, 74, 75  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c904dc27f74f1ba6d101968afe7afa7dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hanife
8-20
8-20


Založen: 5.4.2012
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út červenec 10, 2012 7:05 am    Předmět: dámský holící strojek Citovat

ahojky, ráda bych se prosím zeptala a získala rady ohledně koupě dámského strojku. Už mě ty žiletky opravdu nebaví a nikdy to není dokonalé.

líbil se mi ten nejnovější Braun, jenže dodání je až 2 týdny. není u dodavatele. byla nějaká akce a je v mžiku vyprodaný. a je moc chválený.
jsem dost cíťa, takže hodny vybírám.
budu ráda za váš TIP!

děkuji hanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 8:23 am    Předmět: Citovat

Ženy, to jste mě vůbec nepotěšily s tou cukrovou pastou a zarůstáním chloupků. S vidinou hladkých nohou na dlooohou dobu jsem si objednala kelímek a teď se mi ho ani nechce otvírat, protože právě v době, kdy jsem ještě měla odvahu používat epilátor mi chloupky docela zarůstaly (což je dosti otravný a ještě k tomu to vypadá blbě) a přešla jsem zpět na holítka Surprised Achjo, kéž by mi vlasy rostly stejně rychle jako chlupy na nohou Twisted Evil

Ještě bych se zeptala jakou značku holítek máte oblíbenou, já stále zkouším a nemohu nalézt co by mi vyhovovalo, momentálně zkouším dokonce pánský Mach 3 tuším, ale u těch mi nevyhovuje výkyvná hlavice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 11:22 am    Předmět: Citovat

Avery, já bych ji, být tebou, vyzkoušela, když už ji máš doma. Třeba na malém kousku. Mně třeba po té tekuté pastě, co se používá s pásky látky, chloupky zarůstaly úplně neuvěřitelně, ale když jsem zkusila tu tužší, co se strhává normálně rukou, nezarostlo mi skoro nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:32 am    Předmět: Citovat

Co jsem vysadila HA, tak mi zase začaly více růst chlupy. Nejvíce mě to štve samozřejmě na obličeji - vždycky jsem měla trochu kotlety, ale teď mi přijde, že jdou ještě více vidět, takže uvažuju, co s tím. Cukrovou pastou si je sama neodstraním. Chodíte s tím ke kosmetičce? Nebo jak tento problém řešíte? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:48 am    Předmět: Citovat

Hm, tak přesně na tohle jsem mimo jiné začala HA brát. Jenže se to nezlepšilo. Představa, že by se to po vysazení zhoršilo ještě víc, je dost hrůzná.
Nejschůdnější je asi vážně ta pasta, protože holení je vážně otročina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:55 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Hm, tak přesně na tohle jsem mimo jiné začala HA brát. Jenže se to nezlepšilo. Představa, že by se to po vysazení zhoršilo ještě víc, je dost hrůzná.
Nejschůdnější je asi vážně ta pasta, protože holení je vážně otročina.


No, chlupy a zhoršení pleti jsou sice pro mě nepříjemné, ale díky přestání HA mi ustaly několikaleté gyn. problémy. Takže i když už mě napadla myšlenka se k HA vrátit, tak za ty gyn. problémy mi to nestojí. I když bych teď nejradši chodila s pytlem na hlavě Laughing

Máš nějakou zkušenost, jak často se na likvidaci chlupů v obličeji musí chodit? Ať mám zhruba představu, jak častý návštěvník u kosmetičky budu Confused

Obočí trhám co druhý den Rolling Eyes Rolling Eyes To mi ale rychle rostlo i s HA Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mays
321-600
321-600


Založen: 19.2.2012
Příspěvky: 338

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 10:00 am    Předmět: Citovat

Jéj, tak k tý cukrový pastě mám menší příhodu kamarádky, která si ju doma vařila sama. Teplé si to napatlala na nohy, a jak to seškubla, tak si to na jednom místě vzala i s kůží Laughing nu, to mě mírně odradilo od zkoušení, ale tak, já si nemám co stěžovat, mě stačí porost zlikvidovat jednou za týden - není ho moc, je jemný a ouuuplně bílý.
_________________
Diamond on a landmine waiting to explode...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 3:05 pm    Předmět: Citovat

Potřebovala bych poradit. Smile
Kdysi dávno jsem viděla reklamu na výrobek (už nevím, jak se to jmenovalo) pro trvalé odstranění chloupků. Vím, že tam říkali, že se chlup drží tak 20 sec. a pak sám vypadne a už nikdy nedoroste.

Opravdu něco podobného existuje a lze to koupit domů? Nečekám, že by 100% chupů už nikdy nenarostlo, ale kdyby se to aspoň zredukovalo, bylo by to super.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út červen 11, 2013 3:09 pm    Předmět: Citovat

zetonek: tomu nevěřím, že by něco takového existovalo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 7:11 pm    Předmět: Citovat

A nahodou neexistuje taka vec, krem alebo vodicka po depilacii, ktora by narusala a oslabovala vlasovy korienok, cize by potom tie chlpky rastli menej az by po case vobec nerastli? Nieco ako bioaquanol len s uplne opacnym ucinkom Very Happy Lebo mna uz nebavi depilovat sa :/ hlavne iste partie ktore si nevidim poriadne a ku kozmeticke sa hanbim Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 73, 74, 75  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.