Depilace,holení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=64ea3b8fdfaa30038e712a4e49adde85Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 7:17 pm    Předmět: Citovat

Vímj jen o tomto výrobku
http://www.ryor.cz/cz/produkty/face---body-care/zpomalovac-rustu-chloupku/

každopádně zkušenost nemám a ani tomu asi moc nevěřím Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po listopad 17, 2014 9:38 pm    Předmět: Citovat

Má někdo tip na fakt těžkotonážní krém po holení, pokud se týká třísel? Nezabírá ani práškový septonex, ani pantenol, ani ništ... ? Díky předem za pomoc Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 1:20 am    Předmět: Citovat

Slavinka napsal:
A nahodou neexistuje taka vec, krem alebo vodicka po depilacii, ktora by narusala a oslabovala vlasovy korienok, cize by potom tie chlpky rastli menej az by po case vobec nerastli? Nieco ako bioaquanol len s uplne opacnym ucinkom Very Happy Lebo mna uz nebavi depilovat sa :/ hlavne iste partie ktore si nevidim poriadne a ku kozmeticke sa hanbim Embarassed


http://www.jannine.sk/olej-na-odstranenie-chlpkov

Používam ho pár mesiacov, hlavne na nohách vidím dosť veľký rozdiel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 7:54 am    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Má někdo tip na fakt těžkotonážní krém po holení, pokud se týká třísel? Nezabírá ani práškový septonex, ani pantenol, ani ništ... ? Díky předem za pomoc Smile


Na třísla používám Levandulovou vodu (konkrétně od Nobilisu) a jsem spokojená. Má to i pěkný chladící účinek. Dříve jsem zkusila různé oleje i krémy a výsledek nic moc, Levandulovou vodu mám doma denně, protože ji používám na obličej, jednou jsem vyzkoušela a byla jsem spoko. Každopádně nečekej nějaké extra zázraky!

Mi se na třísla (ale fakt jen oblast třísel, dál ne) úplně nejvíce osvědčilo něco jiného - trhám je pinzetou. Dělala jsem to vždy přes léto, protože to co mi tam naskákalo po holení fakt nešlo, no a pak běž někam k vodě, že Rolling Eyes Letos to praktikuju ještě teď na podzim, uvidím, jak dlouho mě to bude bavit Twisted Evil Ale musím říct, že na léto to je fakt ideální řešení, ty chlupy pak nejsou tak hrubé a občas prostě nějaký vytrhneš, a ani to není nijak bolestivé, když to chytneš u kořínku. Fakt hodně praktické a doporučuji vyzkoušet. Ani nemám tak brutální reakci jak s žiletkou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 2:13 pm    Předmět: Citovat

PInzetou to ale děsně dlouho trvááááá Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 2:56 pm    Předmět: Citovat

Dakujem dievcata, aj ten kremik aj olej vyzeraju fajne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2014 5:42 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
PInzetou to ale děsně dlouho trvááááá Twisted Evil Laughing


No prvotní časová investice je větší, ale pak už je to minimum času, když se to dělá průběžně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2014 1:18 pm    Předmět: Citovat

citace:


Mi se na třísla (ale fakt jen oblast třísel, dál ne) úplně nejvíce osvědčilo něco jiného - trhám je pinzetou. Dělala jsem to vždy přes léto, protože to co mi tam naskákalo po holení fakt nešlo, no a pak běž někam k vodě, že Rolling Eyes Letos to praktikuju ještě teď na podzim, uvidím, jak dlouho mě to bude bavit Twisted Evil Ale musím říct, že na léto to je fakt ideální řešení, ty chlupy pak nejsou tak hrubé a občas prostě nějaký vytrhneš, a ani to není nijak bolestivé, když to chytneš u kořínku. Fakt hodně praktické a doporučuji vyzkoušet. Ani nemám tak brutální reakci jak s žiletkou Smile


Já trhám pinzetou oblast třísel a i dál. A hlavně podpaží, dělám to tak zatím jen pár měsíců, ale už teď mi přijde, že mám tak o polovinu míň chloupků a jsou o dost slabší. Klasické holení žiletkou mi kůži vždycky hrozně podráždilo a tohle je super Smile
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2015 3:02 pm    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost s dlouhodobějším používáním depilačního krému? Zajímalo by mě, jestli časem začnou kvůli té chemii chlupy slábnout a řídnout, nebo naopak tím, že je to vždycky jen "užere", tak je to stejně jako holení v podstatě "zastřihávání" a naopak budou tmavnout a tvrdnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so srpen 29, 2015 3:53 pm    Předmět: Citovat

Holením chlzpy netvrdnou a netmavnou. Holím 16 let a zatím se nekonalo. Jsou stejné. Tvrdnutí je iluze. Krátký chlup působí tvrdě a hrubě. Ale pokud naroste, je uplně stejný jako před lety.

Jinak jsem letos depilovala kremem ruce a břicho. Vydrží to trochu déle než holení. Ale je to fin. nákladné. Osvědčil se mi totiž jenon weet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 73, 74, 75

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.