Názor na fotosoutěže s vlastními fotkami

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=35535babcb800984ee20e6e23bbca983Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Zúčasnily jste se někdy soutěže typu "Staň se tváří..."
ano
0%
 0%  [ 0 ]
ani by mě nenapadlo
66%
 66%  [ 4 ]
přemýšlela jsem o tom, ale zatím ne
16%
 16%  [ 1 ]
těmhle soutěžím nevěřím
16%
 16%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
lukavzuz
0-7
0-7


Založen: 30.6.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2014 9:22 pm    Předmět: Názor na fotosoutěže s vlastními fotkami Citovat

Máte někdo zkušenost se soutěží typu "staň se tváří..." atd.? Poprvé jsem se do jedné příhlásila, ale nevím, jak se tzv. "prodat" Smile Ale zajímají mě vaše zkušenosti, jestli tyhle soutěže jde i nějak vyhrát Twisted Evil
Jinak samozřejmě hlas mi dát můžete http://fotosoutez.taberna.cz/tinto/459227944584e81a5a37266db445ebc0/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 6:39 am    Předmět: Re: Názor na fotosoutěže s vlastními fotkami Citovat

lukavzuz napsal:
Máte někdo zkušenost se soutěží typu "staň se tváří..." atd.? Poprvé jsem se do jedné příhlásila, ale nevím, jak se tzv. "prodat" Smile Ale zajímají mě vaše zkušenosti, jestli tyhle soutěže jde i nějak vyhrát Twisted Evil
Jinak samozřejmě hlas mi dát můžete http://fotosoutez.taberna.cz/tinto/459227944584e81a5a37266db445ebc0/


To netuším jak to je v případě zrovna této soutěže, ale doporučuji si velmi pečlivě první pročíst jejich pravidla. Nedávno jsem přes tyto stránky narazila na soutěž, co bych vyhrála kývnutím malíčku, protože měla nízkou účast a já vím kde si snadno sehnat hlasy. Prostě dát o tom vědět fandům a je vystaráno. Těšila jsem se, že poprvé v životě fakt něco vyhraju a budu si to moct ještě vybrat.. Ale ještě než jsem to vůbec udělala, tak jsem si znovu pořádně přečetla pravidla a tam jsem se dověděla, že 1. výhru na nákup v e-shopu v hodnotě 1000 kč si můžu vyzvednout někde v Praze na jejich pobočce... Poštou neposílají. Tak tomu říkám ,,soutěž alá polib si pr., když nejsi Pražák". Nechala jsem se diskvalifikovat a celkem mě to odradilo od dalšího zkoušení.... Snad budeš mít větší kliku než já.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.