Dětské vlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6e38ade797b3733930f3267db509b349Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2014 6:44 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zjistila, že dělám všechno špatně, a holk budou brzo plešatý Smile
http://doma.nova.cz/clanek/krasaamoda/jak-se-starat-o-tech-nejmensich-patky-a-sestrihane-vlasy-rozhodne-ne.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2014 11:27 am    Předmět: Citovat

Tak teda, to je neuveriteľná znôška bludov Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 2:11 pm    Předmět: Citovat

Milé matky,
možná některým z Vás neunikl tento článek, jak se starat o vlásky dětí. Co vy na to? Jak se staráte o vlasy svých dětí vy? Ovlivnilo Vás v tom členství na našem fóru nějakým způsobem? Podělte se s námi o své zkušenosti a pomožte nám tak vytvořit nový článek! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 1:36 pm    Předmět: Citovat

Nevím, jestli to dávám do správného tématu, jde mi spíš o vlasaté zkušenosti z dětství dnes již dospělých slečen Smile. Nic mi do toho v zásadě není, ale můj syn má spolužačku (7 let), která má vlásky tak po kopatky, a zřejmě aby jí nepřekážely, tak je má v různých druzích culíčků. Ale neskutečně utažených. Gumička obtočená nadoraz, vlasy od kořínků úplně natažené, kde to není dost ulízlé, tam jsou ještě sponky. Včera přespávali ve škole a ona přišla s culíkem, který začínal jako ten poloviční, a pod ním níž bylo postupně asi sedm gumiček, zase všechno na doraz utažené. Ptala jsem se syna, a prý je to její spací účes. Když pominu, jak "snadno" se asi ty gumičky vymotávají, tak mě bolí vlasy, jen z pohledu na ni, vydržet v tom do večera, asi bych se zbláznila. Co myslíte, nehrozí jí, že jí ty vlasy z zoho postupně vypadají? Jde spíš o řečnickou otázku a touhu po uklidnění, že i po takovém trápení můžou i po letech vypadat hezky. Upřímně řečeno, než tohle, asi bych sama sebe v tom věku ostříhala na krátko, je to trochu za trest. Ale jinak, ještě druhé školní a dětské téma, moc mě těší, že je ve škole tolik dlouhovlasých, ale opravdu dlouhovlasých děvčat. Za nás po zadek neměla žádná, nejdelší byly do půli zad, a to měly tak čtyři holky na celé škole, dneska dlouhé vlasy u holek převažují, což je dle mého názoru dobře Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 1:58 pm    Předmět: Citovat

Jsem plešatá? Utažené culíky jsem nosila až do šesnácti. A to jak v gumičkách, tak ve francouzkých sponách. Jsou horší věci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hawkey
321-600
321-600


Založen: 4.5.2014
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: čt leden 29, 2015 6:00 pm    Předmět: Citovat

Právě proto se ptám, jak to s těmi vlasy vypadá pak v budoucnu Smile. Mně to prostě přijde jako mučící nástroj, no Smile. Když jsem si utáhla víc culík, tak jsem mívala hned migrénu, což uznávám je individuální, ale hrozně mě bolely vlasy. A to jsem to nikdy takhle utažené nenosila. Tak ale ráda čtu, že to je v pořádku Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hadecko
161-320
161-320


Založen: 14.3.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, doporučte prosím nějaké sponky na dětské vlásky. Takové ty prolamovací tahají,když se vlasy dostanou do spojů Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2015 11:36 pm    Předmět: Citovat

Když ony ty prolamovací na těch jemných dětskejch vláskách zase nejlíp drží no. Ale docela se mi osvědčilo ty sponky ve spojích zamazat bezbarvým lakem na nehty, aby se "zavřely" škvíry, kam se ty vlasy chytaj - dvě až tři vrstvičky to zpravidla jistí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilcas
81-160
81-160


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 11:44 am    Předmět: Citovat

Nebo sehnat prolamovací bez spojů. Mám takové z DM, do vlasů se nezacuchávaly, ale už je to delší dobu, co jsem je kupovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2015 5:32 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Jsem plešatá? Utažené culíky jsem nosila až do šesnácti. A to jak v gumičkách, tak ve francouzkých sponách. Jsou horší věci Wink
Já si culíky pořád utahovala. Měla sem ten tah ráda. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.