Dětské vlásky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17cf438d72b2a5558388ff0b775c88e2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 9:54 am    Předmět: Citovat

Jak se díváte na různou vlasovou kosmetiku pro děti? Kondicionéry, séra na konečky, spreje na rozčesávání... má to své opodsatnění, nebo je to u dětí zbytečnost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 10:52 am    Předmět: Citovat

myslím, že by to měl každý posoudit sám Když se mi dobře rozčesávají vlasy, je nesmysl cpát na ně sprej na rozčesávání, ne?Nehledě na to, že klasickou dětskou kosmetiku nepoužívám a nepoužívala bych ani na dceru. Nějakej johnson nebo princesna mi nesmí přes práh
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 12:02 pm    Předmět: Citovat

Závisí od vláskov. Moja husto-dlhovláska kondiš potrebuje, ak to chce aj rozčesať, sérum na končeky by ma nenapadlo použiť na dieťa - radšej trošku podstrihneme, rozčesávací sprej máme v rezerve - nie na bežné používanie, ale na záchranné akcie.

Závisí aj od veku, malé dieťatko toho potrebuje menej, jednak sú tie vlasy jemnejšie a je ich menej a jenak zbytočne zasahovať do jemnej detskej pokožky čímkoľvek, čo nie je nutnosť, u väčších už závisí aj od dĺžky, hustoty a stavu vlasov.
Ja naopak detské šampóny používam občas aj na seba, sú jemnejšie (ok, tak johnsohn nesmie ani mne do bytu), ale trebárs Babylove, Nivea, Alverde, Bubchen sú fajn. Tie DMkové princezné sme kedysi mávali "povinne" doma, už aj preto, že na väčšinu značiek s nejakým rozprávkovým motívom reagovala alergicky - a tieto boli v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 12:29 pm    Předmět: Citovat

Co je špatného na johnosnech? Princeznovskej šampon z DM máme doma, holky milujou jeho vůni..

Jinak nic jinýho na holky nepoužívám (akorát když matlám sobě sérum n akonečky tak si ruce "utřu" do vendulčiných vlásků), ale občas mám cukání nějaký to roztomilý matláníčko na vlasy koupit, i když problém s rozčesáváním nemáme..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 12:34 pm    Předmět: Citovat

No, když můžu mít sebamed nebo weledu, sanotint... proč kupovat johnson. Po kterém se sama osypu, takže tím nemůžu kluky umývat. Leda bych je nyla v rukavucích Wink

Edit: jinak žiju 15 let v tom, že je to chemický hnus. Co teď koukám na internet, tak byly několikrát nuceni měnit složení kvůli obsahu škodlivých látek a fakt nehodlám zkoušet nakolik se polepšili
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 1:32 pm    Předmět: Citovat

hneď po narodení oboch detí nás nezávisle upozorňovala pediatrička a alergologička, nech sa Johnsons vyhneme, že majú z nich v ambulancii potom škaredé reakcie. Ale keď si vezmeš, že moje mladšie už má 8 rokov, tak za tú dobu to už môže byť inak, ale pri výbere, aký je v drogérii sa mi nechce to testovať.

Inak - čo sa týka DMkových značiek - mladší má extrémne citlivú pokožku, až tak, že v "horších" časoch -t.j. keď sa mi už sypal fakt zo všetkého som mu "varila" kozmetiku radšej sama, ale z voľne predajných a to vrátane lekárenských značiek sa mi vo väčšine prípadov osvedčili najviac. Takže u neho paradoxne Avéne nie, ale pestrofarebný Saubär je ok...ale keď tam človek kukne zloženie, tak hneď vidí, že je pomerne slušné, navrch nekomplikované, čo je niekedy tiež kameň úrazu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nezabudka
161-320
161-320


Založen: 24.5.2014
Příspěvky: 223

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 1:39 pm    Předmět: Citovat

Jaj a na tému roztomilého maltláníčka - som s tebou Smile , si to pamätám u staršej, plné drogišky kadejakých roztomilých navoňaných gebuzín, po ktorých ale pravidelne končievala žihľavkou, alebo ekzémom, ak sa jej predsa len podarilo niekoho zlomiť. V tom bola napokon tá DM princeznovská séria záchrana. Dievčatká sú proste parádnice, čo sa dá robiťSmile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 1:54 pm    Předmět: Citovat

Nezabudka: však hodně záleží na co konkrétně kdo špatně reaguje. Klucu se mi ještě z ničeho neosypali. Nicnéně já musím oželet vše v čem je aloe a sója ( jedno v jaké podobě Vadí mi i výtažky). Všemu co je nastné (žádný olej, žádné bambuké máslo, žádná vazelína).
Jinak před johnsonem mě varovali v Motole (2010) i v Krči (2013)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janula
321-600
321-600


Založen: 4.4.2011
Příspěvky: 533

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 6:30 pm    Předmět: Citovat

Já v porodnici (Ivančice 12 a 13) dostala od Johnsons vzorky dětské kosmetiky, myslela jsem, že je kvalitní, tak jsem kupovala i šampon, dokud byly malinký.. žádný osypky z toho neměly, pokud nepočítám dermatitickou seborheu (už nevím jak se to píše), ale to měly i v obličeji, tak si myslím, že šamponem to nebylo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st září 16, 2015 6:38 pm    Předmět: Citovat

no problem u johnsona byl s dioxyny a s látkama, které uvolňují fornaldehyd. Což jsou latky po kterych se sice neosypeš, ale jsou třeba rakovinotvorné.

Já jsem nafasovala vzorečky plenek, ubrousků. Kosmetiku max weledu. Ale z obou porodnic jsem odchazela s namýchaným krémem. Měli jsme tam k dispozici společné balení na pokoji ( nebo každá svoje malé a domů jsme dostali další. Taková velmi příjemna emulze s vit. E

http://m.vitalia.cz/clanky/chemikalie-v-detskem-samponu-johnson-johnson/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.