Umíte se obléknout? (PORADNA)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9bb33263db5f910dda6123752fc4b81eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2014 7:34 pm    Předmět: Umíte se obléknout? (PORADNA) Citovat

Umět se hezky obléknout je umění...
Já mám někdy pocit, že se neumím obléknout tak jak by se mi to líbilo.
Že je na mě něco špatně a nevím co. Nebo že celý outfit strašně zabiju nějakou hloupostí, třeba kabelkou nebo páskem.

Vidím slečnu s košilí ležérně vytaženou a říkám si té to sluší - a představím si živě sebe, jak bych v nezastrkané košili vypadala jako debil. Proč? Čím to je?

Nebo teď se mi strašně líbí kombinace tílko(nebo nějaký svršek), džíny a k tomu takové ty velké náhrdelníky s kameny. Ale nevím proč, mám dost zábrany to nosit. Nebo sáčko. Hrozně se mi líbí taková ta bavlněná, třeba tmavo modrá sáčka s 3/4 rukávem a k tomu džíny slimky. Ale nevím proč, zanic to nedám na sebe.. nakonec si stejně vezmu svetr. A pak jedu v tramvaji a vidím slečnu v uplně stejném svetru, ale je hrozně IN kdežto já jako bych vyšla od slepic Embarassed Laughing

kupuju si tedy svetry co nevypadaji moc obycejne, protoze na mě by obycejne vypadaly, a zajimalo by me jak to delaji slecny, co na nich tyhle obycejne veci stale vypadaji IN Smile

napadlo me, ze to bude v celkove udrzbe - liceni, atd, vse vystajlovane. A pak je asi jedno co ma clovek na sobe, i stary svetr pak vypada cool, kdyz se umi nosit:)

Jak to mate vy? Vsimate si tohoto take?


Naposledy upravil Niemeyer dne ne srpen 17, 2014 7:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deirdre
81-160
81-160


Založen: 8.8.2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: so srpen 16, 2014 8:47 am    Předmět: Citovat

Jo, mám to taky, tak, že věc, která se mi na jiné strašně líbí, na mě vypadá divně. Ale taky jsem zjistila, že to je hodně o momentálním pocitu a náladě a že když si tu samou věc obléknu v jiném duševním rozpoložení, je to hned jiné a kolikrát i o mnoho lepší Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 6:51 pm    Předmět: Citovat

Naprosto se s prvním příspěvkem ztotožňuji.
Myslím, že na to má vliv i např. jestli se člověk hrbí, jak chodí a taky jestli působí aspoň trochu sebevědomě a uvolněně.
Ale taky myslím, že někdo prostě má a někdo nemá Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 7:54 pm    Předmět: Citovat

jo, s hrbením je to taky tak. A já pak ještš zjistila, že je dobré nepodceňovat doplňky. sáčko, které vypadá divně, obyčejně a ošuntěle se rázem promění krásné když si k němu vezmu náhrdelník a nalakuju nehty! Neskutečné taková proměna.

no fascinuje mě to doted a je to fakt umění a čověk tomu musí věnovat čas, peníze a vypěstovat a najít se. svůj styl. a nezanedbávat detaily.

dnes jsem jela v tramvaji a pozorovala jednu slečnu. měla takové ty myší vlasy, rovné, splihlé, nebyla namalovaná. a přesto vypadala skvěle! přemýšlela jsem, čím to je, že vypadá in i bez rtěnky a líčiel a vyšlo mi to, že má oblečení velmi dobře vybrané a hlavně nepodcenila doplňky, má nalakované nehty a dobré držení těla a stylovou kabelku a náhrdelník, takže šminky už nebyly vůbec třeba. v duchu jsem ji převlékla, sundala ty šperky a představila si, že tam sedí v tričku a byla to přesě taková ta šedá myška. Takže to oblečení dělá hodně, nejvíc ale asi dodělají detaily.

je to fuška a umění, dokázat držet krok, když to člověk nepovažuje za extra důležité, ale fakt je, že se to dá.

já vždycky nejlepší outlet něčím zabiju Laughing . Třeba špatnýma botama nebo že se zapomenu nalíčit Rolling Eyes Embarassed


A napadla mě jedna věc - že by tohle téma mohlo sloužit i jako poradna pro hledání vlastního stylu a sladěnosti, protože se i mě často stává, že se zamiluju do nějakého trička z iracionálních citových důvodů nebo se mi líbí kabelka jen kvůli tomu že je modrá, ale už si nevšimnu, že celkově to vypadá fakt blbě. Taže sem můžete i házet outfity, klidně anonymně a radit se, co by šlo zlepšit. Spíš než chlubírna bych tomu říkala fakt poradna, takže věcnou kritiku spíš než chválu ze slušnosti:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 8:13 pm    Předmět: Citovat

Ono je to těžké. Já mám problém najít něco, co by se mi líbilo a pak ještě, aby mi to bylo. nekomfekční velikost je peklo. Dneska jsem si zkoušela halenku. Nějaká by se mi hodila, byla krásná. ˇ6acičkování přes prsa dělalo plný, krýsně tvarovaný dekolt. ALE! Zbytek halenky volně splíval dolů a já vypadala, jak když jsem v pátěm, šestém měsící s třetím dítětem! ne, děkuji, nechci! někomu možná tyhle věci zamaskují břicho. ale mě ho dokonale vytvoří.

Ale zase sehnala sjem sukni v Nextu, je moc pěkná, jen nevím... ty halenky mi fakt chybí a k tričku to není Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 8:32 pm    Předmět: Citovat

wensdy: to že mi něco není /nesedí řeším často u kabátů. buď má ošklivý kolpy, nebo nesedí vzadu, nebo má moc velký knoflíky, nebo je moc županoidní, a vyřešila jsem to tak, že jsem si kabát nechala ušít.
Wink švadleny bych nezatracovalaa taková padnoucí halenka/kabát/cokoli se v šatníku neztratíSmile


a to druhé to mám přesně taky - ale možná to spíš souvisí s nesjednoceným stylem - koupím si hezkou sukni, ale vůbec vlastně nevím jaký vršek k ní mám nosit. Tak jí nenosím Laughing

tohle se dá imho spravit tím, že si člověk nakoupí outfit jako celek (hned se k té sukni poohlédne po vršku a botách. Pak si k tomu outfitu pořídí bundičku a svetr a k tomuhle celému pak vybírá pro chladnější počasí kalhoty, které se k tomu hodí. Začne tedy s jedním celkem, který sluší a sedí a začne ho postupně obohacovat v rámci stylu.

to je ale většinou předzvěst toho, že se ti mění vkus a styl a potřebovala bys oměnit většinu okolních věcí. Třeba když někdo nosí celý život džíny a trička, tak si nemůže jen tak koupit kostýmek, ale aby to nevypadalo debilkě (kostýmek, džíny a pod tím tričko nike), musí si koupit aspoň halenku nebo nějaký vršek a náramek. Apostupně to sladit se svým oblečením, co nenosí už vyházet a nakoupit něco, co zas jde k tomu sáčku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 8:33 pm    Předmět: Citovat

ukaž tu sukni z nextu? Taky totiž řeším co k "slušnějším hezkým" sukním, zatím k nim nosím basic tílka, jednobarevná, protože halenky mi zas nedělají hezký výstřih.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 8:47 pm    Předmět: Citovat

Já mám pár halenek s období před dětma. A věř, že ty jsou tak šité, že udělají nádhernej dekolt každé. Jenže... 5-6 let stáří je na nich znát Sad Proto ,ám hlavně trička (během těhotenství a po něm to bylo nejpohodlnější, ženské tělo se v tudobu hodně mění a trička se dají pořídit krásně pružná) Mám tu i hodně sukní. ty jsou mnohdy krásné a čas se na materiálu nepodepsal. Ale, jsou pod zadek. Jako jsou krásné, ale když podám dítěti třeba vodu, tak ten kdo je za mnou má nádhernej výhled no. V době, kdy jsem věděla, že se nebudu ohýbat, a nebudu mít potřebu se dřepnout se nosily krásně.

Sukni jsem zběžne nenašla. Až uspím mladší dráče, vyfotím Wink Btw: já si k ní právě rovnou chtěla koupit halenku, nebo nějaký pěkný vršek. Ale prostě není, všechno je teď hodně volné, nic, co by hezky obepínalo tělo, i když jen v náznacích (nemusí to být úplně na pevno) Boty mám určitě jedny, možná dvoje (taková moje neřest, nosím nižší lodičky i k džínám, na písek)A zařekla jsem se, že si letos nové lodičky kupovat nebudu, protože mám troje lodičky a jedny kozačky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 9:16 pm    Předmět: Citovat

já jsem se zařekla, že třeba baleríny budu mít jen jedny. ale ty nehezčí a nejpohodlnější. kalhoty mám troje. jenom. A stačí to (střídám se sukněma, těch mám asi pět) a jak se to tak střídá, tak je to pořád neokoukané a teď jsem si řekla, že za každý nový kus co se osvědčí jeden starý vyhodím, aby se to nehromadilo a zvládla jsem si udržet jednotný styl těch věcí.
já třeba stejně čtvery balerínky neunosím, stejně bych nosila jen dvoje podle nálady - jedny světlé a jedny tmavé. Ale co k nim, žejo!.)

já to nosím s těmi Basic tílky, protože si říkám, že hezká sukně už nepotřebuje zdobený vršek ale asi je to moc obyčejnéSad

právě si říkám, že to vylepším a budu nosit i ty náhrdelníky.

A v krámu se musí odlišovat mezi tímpro teenagery (ty široké průramky, nebo celé průsvitné věci - imho hnus Laughing - ale na patnáctiletých holkách se to snese)
Prostě ty krámy nejdou naproti jenom nám, spíš naopak, mladším (mami, kup mi... protože my pracujcí už na tu módu tolik času nemáme Smile )
to není vina obchodů, že mají samé nevhodné věci:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 9:23 pm    Předmět: Citovat

Jasně, jen se mi nedaří najít střední cestu. Buď je to na ty půberťáky (nic ve zlém Smile ). Nebo je to styl tak pro mojí mámu...teda i ta by si v tom připadala staře. Prošla jsem celé letňany, CČM a fashion arenu a neí tam nic na ženu okolo třicítky, co nechce mermomocí vypadat o deset let mladší, nebo naupoak usedle Smile

K těm halenkám- to je další věc. jednak je to volné, a když né to, tak přezdobené. Flitry a korálky neberu Smile Stejně tak přemíra krajky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.