Umíte se obléknout? (PORADNA)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8ffad937e4c7f951eb98c658b243dcb5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 10:20 am    Předmět: Citovat

Slavinko, to, co popisuješ, vídám v zahraničních e-shopech s gothic módou (na ukázku třeba tady, http://www.fanplusfriend.com/coats-jackets/ tohle je teda styl gothic lolita, tohle je teda první, co na mě vypadlo, nestíhám dohledat, ale někde mívají i civilnější kousky). Vypadá to fakt pěkně, sama bych si, bejt na tom finančně líp a nevědět, že v zimě nakonec stejně víc jak 90% času strávím v bundě, něco podobnýho (ale co nejmíň zdobnýho) pořídila. Nejspíš to budou mít i tady v nějakým tom kamenným obchodě/e-shopu pro fanoušky týhle módy, ale obvykle to bývá oproti zahraničí celkem předražený. A určitě jsem něco takovýho viděla i na britským Amazonu. A nebo zkusit hodit na amazonu do vyhledávače coat vintage, tam by to zase mohlo mimo jiný vyhodit i pár kousků a la padesátý (nebo kolikátý) léta, ty by tomu stylu taky mohly celkem odpovídat). Já třeba chodím slintat nad tímhle: http://www.amazon.co.uk/Hell-Bunny-Angeline-Burgundy-Vintage/dp/B00GMK9X5A/ref=pd_sim_sbs_ap_9?ie=UTF8&refRID=06VAQP4FTFPGQJRF6NET . Ale samozřejmě se toho najde daleko víc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikol105
21-40
21-40


Založen: 31.8.2013
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 8:52 pm    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Slavinko, to, co popisuješ, vídám v zahraničních e-shopech s gothic módou (na ukázku třeba tady, http://www.fanplusfriend.com/coats-jackets/ tohle je teda styl gothic lolita, tohle je teda první, co na mě vypadlo, nestíhám dohledat, ale někde mívají i civilnější kousky). Vypadá to fakt pěkně, sama bych si, bejt na tom finančně líp a nevědět, že v zimě nakonec stejně víc jak 90% času strávím v bundě, něco podobnýho (ale co nejmíň zdobnýho) pořídila. Nejspíš to budou mít i tady v nějakým tom kamenným obchodě/e-shopu pro fanoušky týhle módy, ale obvykle to bývá oproti zahraničí celkem předražený. A určitě jsem něco takovýho viděla i na britským Amazonu. A nebo zkusit hodit na amazonu do vyhledávače coat vintage, tam by to zase mohlo mimo jiný vyhodit i pár kousků a la padesátý (nebo kolikátý) léta, ty by tomu stylu taky mohly celkem odpovídat). Já třeba chodím slintat nad tímhle: http://www.amazon.co.uk/Hell-Bunny-Angeline-Burgundy-Vintage/dp/B00GMK9X5A/ref=pd_sim_sbs_ap_9?ie=UTF8&refRID=06VAQP4FTFPGQJRF6NET . Ale samozřejmě se toho najde daleko víc.


Shocked Dokonalost. O takovou módu se zajímám, ale na tyhle stránky jsme ještě nenarazila. Hraje mi přesně do vkusu. Jen by to nemuselo být tak zbytečně předražený. Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 9:05 pm    Předmět: Citovat

Kdyžtak zkus kouknout na ebay nebo podobné stránky, mám pocit, že jsem tam podobné oblečky viděla i o dost levněji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2015 11:38 pm    Předmět: Citovat

No,holky, a to si ještě představte, že jsem před časem podobný stylový kabáty objevila na nějakejch stránkách, kde je ovšem měli z kvalitního materiálu (jakože ne efekt vlny, ale opravdická vlna a hodně) - to byly teprve pálky... Zřejmě v sebeobraně organismu jsem okamžitě zapomněla, kde jsem to našla, jinak tam asi chodím slintat denně. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 10:20 am    Předmět: Citovat

Já sehnala podobný kabát (vypasovaný, rozšířený, "kožíšek" u krku a na rukávech), akorát dlouhý asi za 500 na internetovém bazaru...a docela potkávám i v sekáčích (ale mám ruce jako orangutan, takže většinou je tam smutně nechávám). Dokonce má 70% vlny Very Happy Takže neztrácet naději Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 10:38 am    Předmět: Citovat

Uáááá, Titanie, to mi nedělej, toto jsem neměla vidět. http://www.fanplusfriend.com/elegant-gothic-aristocrat-wide-skirt-bottom-slim-waist-long-thick-wool-coat/ A nejhorší je, že to šijou i v mý velikosti a v hnědý barvě. Ale ta cena!!! A to poštovné asi taky (na to jsem v rámci zachování duševního zdraví radši nekoukala). Fakt mi to nedělej toto! Twisted Evil Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 12:59 pm    Předmět: Citovat

Oops, promiň, Meadow. Ale fakt v tom nejsi sama, taky bych si dala říct... Wink Crying or Very sad I když ona ta cena zase relativně tak šílená není - vzhledem k tomu, že je na tom díky těm širokejm sukýnkám podstatně víc látky než na normálním kabátě stejný dýlky... Ale abych Tě trochu uklidnila, tak ona velká část těchhle e-shopů do Česka ani neposílá. Twisted Evil
Ale u mně je to tak, že i kdybych nějaký prachy nazbyt měla, tak nemám tak moc příležitostí na to ten kabát s plnou parádou unosit, jak s sebou povětšinou tahám po městě buď bágl knih nebo bágl na trénink. A na těch pár slavnostních příležitostí mi stačímoc pěknej, snad ještě předválečnej kabát po babičce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 1:27 pm    Předmět: Citovat

No ještě že nezasílají. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 9:25 pm    Předmět: Citovat

Na Draculaclothing mají taky ty gothic lolita kabáty http://draculaclothing.com/index.php/ladies-clothing-c-23/coats-and-jackets-c-23-57.html?p=1 (a ačkoliv i čeština je napůl anglicky, tak mají mají sídlo v Praze), taky celkem drahé, ale ten Steampunk pirate coat je prostě perfektní! Smile
Pár mají i v Blackcat http://www.blackcatshop.cz/blackcatshop/eshop/43-1-Obleceni-Damske/49-2-Kabaty-saka , ta má dokonce prodejnu, jednu v Mikulově a mají být v Bratislavě (u té vůbec nevím, jak to je) a znovu by měla být brzo otevřená prodejna v Praze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 9:28 pm    Předmět: Citovat

Wow tolko odpovedi som necakala Smile dakujem krasne Smile Dakujem Titania za odkazy, mozno ze ten kabatik pochadza prave z niecoho takehoto Smile kazdopadne nanho nemam...teda mam, ale budem potrebovat peniaze na ine veci Smile na Slovensku by take veci stali este viac ako je uvedene na stranke, ak by take nieco na nasom prispatom Slovensku bolo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.