Umíte se obléknout? (PORADNA)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f6577581caf8136a017c6ce9e6b76f90Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2015 9:44 pm    Předmět: Citovat

To som nevedela ze taketo nieco v BA mame Smile ale ak aj ano, to budu ceny premrstene Very Happy aj tak sa mi toho Blackcat nic nepaci, su moc take tmave a smutne, ja som sa ciernociernych veci nanosila v mojej "dáááárk gothic " puberte, uz nikdy viac Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 8:29 am    Předmět: Citovat

Slavinko, nojo, no. Za exkluzivitu se holt platí, ona přece jenom spotřeba látky a různý ty vychytávky, co na těch kabátech jsou, zřejmě poněkud zvyšuje i výrobní cenu... A taky jsou to dost velký pálky na to, aby člověk kupoval "zajíce v pytli" bez vyzkoušení a bližšího ohledání kvality, no. A především to mám jako ty, vždycky jsou tu věci, který prostě potřebuju víc.

Elysion - díky za odkazy, teda vybrala bych si v obou (různý ty military jackets jsou taky boží, a "Frozen Strawberry" z toho druhýho shopu bych brala hned a všema deseti, kdyby mi ho někdo zadarmo cpal - je to sice kýčovka jako prase, ale kráááásná). Nonic, no, ve svým věku bohatýho sponzora už neulovím (ostatně přítel by to asi neskousnul), a kdybych si na všechny ty krásný věci, který bych chtěla, měla ty prachy sama vydělat, tak by mi nezbylo než v nich jenom sedět u počítače, poněvadž bych se vůbec nedostala ven. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 11:09 am    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
ale ten Steampunk pirate coat je prostě perfektní! Smile
hmmm, ten vůbec není špatný! Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: st leden 07, 2015 2:46 pm    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
Pár mají i v Blackcat http://www.blackcatshop.cz/blackcatshop/eshop/43-1-Obleceni-Damske/49-2-Kabaty-saka , ta má dokonce prodejnu, jednu v Mikulově a mají být v Bratislavě (u té vůbec nevím, jak to je) a znovu by měla být brzo otevřená prodejna v Praze.

O nicom neviem. Shocked A to mam ohladom takychto veci vcelku prehlad. Pri troche volneho casu skusim vyzistit.
Hoci na druhu stranu, tie veci su predrazene uz u dodavatelov, nieto este v slovenskych kamennych obchodoch (napr. korzet, co stal v Mordhause 50e som na ebayi nasla za 20). O materiale ani nehovorim. Ak ma clovek trochu stastia a kybel trpezlivosti, v sekacoch sa daju najst krasne veci. Naposledy sa mi zadarila ciste bavlnena kosela mierne svihnuta do victorian stylu, za 3e. No nekup to. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 3:48 pm    Předmět: Citovat

A holky, zdá se vám dobrý dát si záležet na všem? Co nejlepší outfit, výstřih, podpatky, kabelka, líčení, nalakovaný nehty, náušnice.. Když jdu třeba na rande, nechci, aby bylo vidět, že sem se moc snažila. Embarassed Neříkám chodit nevkusně nebo neupravená, ale víte co. Takové ty ,,slečny předokonalé", co se po odlíčení a převlečení mění k nepoznání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 5:20 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že sem slečna předokonalá nechodí.

Já nemám žádné vycházkové boty. Vše je na podpatkua musí se to hodit k sukni, nevedu tepláky na ven atd...

na druhou stranu se nelíčím. Ale na oblečení jsem magor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: pá leden 09, 2015 10:35 pm    Předmět: Citovat

Tiež sa hlásim k skupine, neviem sa obliecť. Ale to je môj subjektívny názor, ktorý vychádza z toho že nech by som na seba dala čokoľvek, nepomôže to. Tiež mám ten "šmudlovský komplex".

Ale celkovo som toho názoru že to je sebavedomí. Keď sa cítim dobre, tak môžem byť aj v pyžame a pripadám si strášne krásna Smile, že by som tak aj von vyliezla. Čo sú v mojom prípade veľmi zriedkavé chvíľky. Takže väčšinu času si pripadám "jako do popelnic". A s cenou oblečenia to nemá nič spoločné lebo mám ťažkú úchylku na športové funkčné veci. Very Happy
Viem si predstaviť situáciu že keby som navliekla do môjho outfitu nejakú kamošku, tak by som sa rozplývala nad ňou ako jej to sekne, a v momente keby sa do toho navlečiem ja, uz to neni dobre. Takže ten "šmodlovský faktor" je i mna interný.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 12:47 pm    Předmět: Citovat

Šmudlovský syndrom je silnější, když člověk moc pročítá blogy a časopisy. Na to opatrně. Cool Aneb ,,jen tak narychlo sem se vyfotila doma a mám po probuzení perfektní linky" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 12:50 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Šmudlovský syndrom je silnější, když člověk moc pročítá blogy a časopisy. Na to opatrně. Cool Aneb ,,jen tak narychlo sem se vyfotila doma a mám po probuzení perfektní linky" Laughing

Čítanie blogov a časopisov mi fakt nehrozí Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2015 1:22 pm    Předmět: Citovat

Psilocybe: tady je dobře vidět, jak je to všechno hrozně subjektivní. Já třeba do tvojí galerie vždycky chodím, protože mi přijdeš hrozně sympatická a vyzařuješ něco takového zajímavého Wink šmudlovská mi teda nepřijdeš ani omylem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.