Yves Rocher
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=46f8a8ec2bd4ea4dd55a1fd507213c78Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po září 11, 2006 5:19 pm    Předmět: Yves Rocher Citovat

a ještě jsem zrovna objevila v Yves Rocher šampon podporující růst vlasů slevněný z asi 230Kč na 149Kč, ale na to už mně nějak nezbylo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 10:57 am    Předmět: Citovat

Z Yves Rocher jsem zatím měla jen oxygen šampon okysličující (modrý), ale moc mě nenadchl. Z ovocné řady byl prima jahodový, ale ten zas pro změnu přestali dělat...
Návrat nahoru
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út září 12, 2006 8:38 pm    Předmět: Citovat

Já jsem právě z Yves Rocher ještě žádný neměla, ale chtěla bych někdy něco zkusit, je to zas změna, proti těm z normální drogerie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo nějaký zkušenosti se šampony z Yves Rocher? Mám tam nějaký slevy a něco bych zkusila, ale pokud nejsou nic moc, tak si tam radši koupím něco jinýho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 9:06 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Nemáte někdo nějaký zkušenosti se šampony z Yves Rocher? Mám tam nějaký slevy a něco bych zkusila, ale pokud nejsou nic moc, tak si tam radši koupím něco jinýho...


Moje sestra jednou mela z Yves Rocher sampon na mastne vlasy a vubec ji to nepomohlo...proste normalni sampon. Kosmetiku maji dobrou, ale sampony myslim nic moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 9:16 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Nemáte někdo nějaký zkušenosti se šampony z Yves Rocher? Mám tam nějaký slevy a něco bych zkusila, ale pokud nejsou nic moc, tak si tam radši koupím něco jinýho...


Ja jsem mela zeleny na objem, pak zluty na lesk a pak nejaky modrY oxygen nebo tak nejak. Meted vubec nevyhovovaly, tahle kosmetika nema s prirodni kosmetikou nic spolecneho. Ale to si musi kazdy vyzkouset sam. Nicmene myslim, ze sampony kvalitni nemaji, i podle reakce lidi, kteri je take vyzkouseli
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá duben 13, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
Nemáte někdo nějaký zkušenosti se šampony z Yves Rocher? Mám tam nějaký slevy a něco bych zkusila, ale pokud nejsou nic moc, tak si tam radši koupím něco jinýho...

Já měla phytum activ -ten žlutý a vyhovoval mi, taky od yves rocher používám pleťové krémy a jsou zatím to nejlepší,co jsem používala....Tahle kosmetika mi tedy celkově vyhovuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:23 am    Předmět: Sampony Yves rocher Citovat

Ahojky,
premyslim o tom,ze bych si zkusila koupit sampon na suchy vlasy z vytazky jojobovyho oleje od Yves rocher.Koukala jsem na jejich stranky a tri vyrobky
na suchy vlasy(sampon,kondicioner,maska) staly dohromady asi 580Kc.Momentalne pouzivam profesionalni sampon od Welly,hydra shampoo,predtim kerastase.Wella se mi zda lepsi ale kdyz si chci koupit vsechny 3 vyrobky tam musim zaplatit mnohem vic nez 580kc a to asi 1500Kc
coz si zrovna ted nemuzu dovolit ale nechci uz chodit do drogerky pro ty silikonovy krasne vonici sampony.Zajima mne proto,jestli nekdo ma s temi sampny zkusenosti,konkretne s tou radou na suche vlasy a jestli doporucuje nebo ne.Sice rikaji,ze jsou to prirodni sampony ale nevim jestli tomu muzu verit abych zbytecne nevyhodila penize.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

S šampony od Yves rocher zkušenosti mám, konkrétně s touto řadou osobně ne,ale používá ji moje babička a nemůže si je vynachválit. Já jsem naposledy od Yves Rocher měla mylsím nějaký vitamínový šampon, obecně mě všechny šapmony od téhle firmy naprosto vyhovují Wink Dokonce jsem nenašla ve složení ani žádný silikon (i když je možné, že jsem mírně přisleplá Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Tak Yves Rocher prirodni neni, ale silikonyneobsahuje. Me treba moc nevyhovovala- mela jsem zelenou, zlutou a modrou radu a dost se mi mastily vlasy a byly takove hrozne hebke na dotek- to ja nerada. Ale vim, ze si tuhle znacku spousta lidi chvali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.