Ahoj :) pár slov od nováčka

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e23c71f6c04f504be2aab7451ab5dccZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
RozinkaM
0-7
0-7


Založen: 23.8.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 9:24 am    Předmět: Ahoj :) pár slov od nováčka Citovat

Ahojky, zdravím vás všechny Smile nepatřím mezi vás dlouhovlásky, zvláště po poslední návštěvě kadeřnice ne Smile vždycky si totiž nechám narůst vlasy, dotáhnu to pod ramena a pak mě začnou vlasy štvát, plihnou, musím je denně mýt (je to jako závislost Very Happy) a tak jdu a nechám se ostřihat, abych toho následně litovala a nechala je opět růst...
Vaše stránky jsem však navštívila při hledání informací o henně a následném hennování. A musím říct, jsem nadšená. Vaše poznatky, rady a recepty ve mě vzbudili ohromnou touhu jít do toho a tak už mám doma od přítele pravou čistou marockou hennu. Jen mám trošku strach. Již léta si barvím vlasy chemickými barvami. Začala jsem u hnědé, která pouze ztmavila případně oživila mou původní (už ani nevím jaká to je ale nejspíš hnědošedá myší), v pubertě to chtělo odvaz a tak přišla éra červené a nyní již dva roky setrvávám na zrz. Ta se mi postupem času vždy vymyje do světloučké a nyní po dovolené u moře mám vrchní vlásky místy až do zlaté. A tudíž se bojím, abych po hennování nezezelenala, jdu totiž svědčit kamarádce na svatbu a nerada bych byla za vodnici Very Happy Od posledního barvení chemií však uplynuli již dva/tři měsíce a tak by nemusel být takový problém, co myslíte zkušené hennařky?Je mi jasně, že ty světlejší vlasy chytnou více oranžově(v případě úspěchu), ale to by mi nevadilo Smile
Díky za vaše příadné názory a velké díky za vaši komunitu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 9:02 am    Předmět: Citovat

Vítej na Dv! Smile
Je fajn, že jsi tu nalezla tipy, které se Ti hodily - a které Ti na cestě k vysněné délce pomáhají...
Ráda bych reagovala na Tvůj dotaz k henně, nicméně mezi zkušené hennařky nepatřím - jistě se tady ale najde i jiná dobrá duše. (Všimla jsem si, že dotaz do vlákna už jsi vkládala, takže reakce určitě budou.)
Přeji pěkné chvíle tady strávené a za moderátory zdravím!
Astrid Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 10:05 am    Předmět: Citovat

Taky Tě tady vítám, doufám, že se Ti tu bude líbit i nadále! Cool
A s dotazem Ti poradím tak napůl - sice jsem taky začínala s hennou na chemickou zrz, ale celkově mám vlasy tmavší. Barvila jsem od začátku čistou hennou bez indiga (to právě v souvislosti s odbarvenějšíma vlasama může občas způsobovat to zezelenání) - a žádná katastrofa se nekonala. Akorát po čtení různejch pouček o hennování jsem lehce paranoidně ty vlasy hlídala, a je pravda, že po prvních pár hennování jsem tak den dva po hennování v určitým světle (zářivka ve výtahu plus zářivky v šatně posilovny) slaboulinkej nádech do zelena pozorovala, ale byl fakt nepatrnej a po zoxidování barvy byl pryč. A po pár vrstvách zrzavý už to bylo úplně v pohodě (nebo jsem se prostě přestala tak sledovat). Ale samozřejmě každá barva je jiná, takže i s reakcí s hennou to může bejt jinak. Můžeš zkusit dát hennu na chumáč vyčesaných vlasů, co posbíráš z kartáče - nedá ti to úplně přesnou představu o výsledným odstínu, ale alespoň Ti to ukáže, jestli nenastane nějakej vyloženě průšvih.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.