Levé ruce - jednoduché a hezké účesy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2d485ca95c55065a59c5f3a1b951caf1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 7:30 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
a co tady toto?
sama tuto sponu nevlastním, ale vypadá to s ní jednoduše. měla by stát kolem 30,- kč.. v eshopu. jmenuje se EZ COMBS. kdybych ji potkala někde v drogerce, tak bych ji zkusila.


To vypadá moc pěkně, s tím by snad i šlo pracovat Smile ještě to někde sehnat. Děkuji Ti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 7:44 pm    Předmět: Citovat

no nemáš vůbec zač. asi si ji taky jednou pořídím. viděla jsem ji třeba tady: http://www.interierdekor.cz/detail/4826234/spona-do-vlasu-ez-combs
a všimla jsem si, že je tu o ní vlákno s názvem Hřebínková spona. tam jsem zjistila, že někteří lidi s ní taky válčí, a že to zas tak lehké není. ale řekla bych, že to jen chce trochu cviku.. jako všechno... akorát něco chce trochu více cviku... Very Happy ale tohle snad bude ten první případ. Wink na youtube jsou určitě spousty návodů.
další věc je, že si seženu super-vlaso-ozdoby a pak stejně nejvíc používám obyčejné gumičky a pinetky. a jehlice. nechápu proč. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 7:49 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
no nemáš vůbec zač. asi si ji taky jednou pořídím. viděla jsem ji třeba tady: http://www.interierdekor.cz/detail/4826234/spona-do-vlasu-ez-combs
a všimla jsem si, že je tu o ní vlákno s názvem Hřebínková spona. tam jsem zjistila, že někteří lidi s ní taky válčí, a že to zas tak lehké není. ale řekla bych, že to jen chce trochu cviku.. jako všechno... akorát něco chce trochu více cviku... Very Happy ale tohle snad bude ten první případ. Wink na youtube jsou určitě spousty návodů.
další věc je, že si seženu super-vlaso-ozdoby a pak stejně nejvíc používám obyčejné gumičky a pinetky. a jehlice. nechápu proč. Smile


Alespoň by se tím můj velenudný cop dal třeba nějak vylepšit. Žádné spony/skřípce/dalšíblbinynavlasyalapačeprachu nemám, vždy jsem si vystačila jen s pár gumičkama a tím to haslo. Teď mi mé věčně zaculíkované háro nějak vadí a ráda bych to trochu oživila Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2014 8:30 pm    Předmět: Citovat

jo, to by mohlo fungovat. abys měla změnu, nemusíš se trápit složitě konstruovanýma účesama. klidně může stačit nějaká ta blbina do vlasů, čelenka, šátek, mašička..
nedávno jsem natrefila na účes z kategorie "mnohem snadnější než vypadá", tak se třeba mrkni. http://youtu.be/HN1iZCSVo_k jako je to účes, při kterém autorka dělá i tupírování, ale určitě by to šlo i bez toho. u mě třeba většina věcí ztroskotá na tom, že ty vlasy kloužou nebo jsou moc těžké, tak mi výtvor po 10 minutách spadne. a na to nemám nervy. Very Happy
pokud máš vlasy poslušnější, tak by to třeba šlo i s levýma rukama - a pokud si umíš připnout copy pinetkama, tak kvalifikaci máš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 9:55 am    Předmět: Citovat

Jenom zkušenost s hřebínkovou sponou - byla super, dokud jsem měla vlasy po ramena nebo lehce pod. To jsem fakt nechápala, co si holky stěžujou, že to nedrží. Ale jak mi háro dorostlo po lopatky a níž, už to tak slavný nebylo, vlasy z toho začaly vyklouzávat. Dneska si hřebínkovku sice občas vezmu, ale je to tak padesát na padesát, když mám kliku, tak to při stejným způsobu umotání drží celej den, když ji nemám, tak stačí pár kroků chůze a je po účesu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 3:16 pm    Předmět: Citovat

Ajajajaj, to neni moc dobre, mam vlasy na zadek. Ale treba jako doplnej k copu - pokud se mi ho podari zasmodrchat - by to zase nemuselo byt spatne..

Jak si vlastne pletete cop? Postup umim, ale praxi ne. Jak se vam dari, ze vam ty vlasy pri deleni na tri casti nerozleti vsude okolo? A jak je udrzite pevne utahnute pri prvnich prekladech? Vzdycky se mi rozleti na vsechny strany a tim, jak jsou jemne a klouzou, je to jeste horsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 5:55 pm    Předmět: Citovat

Titania: díky za praktickou připomínku. tak to by mi asi bylo dobré možná jen na půlculík..

Marrietta20: dokážu si představit, o čem mluvíš. nepomohlo by trošku ty vlasy navlhčit? následně ulítnu trošku offtopic: můžu říct, že po tuhém šamponu, který teď používám převážně, moje vlasy spolupracují daleko líp než dřív. četla jsem víc takových ohlasů, že po přechodu na TŠ není třeba tužidlo a účesy líp drží, nejsou rozlítané, je lepší objem apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2014 9:40 pm    Předmět: Citovat

Melisso - no, půlculík mi s ní pořádně nedržel nikdy. Ale kámoška ho s hřebínkovkou v pohodě nosila a zase jí nedržely moje zamotance, ona má podstatně větší objem než já, takže ty gumičky v hřebínkovce byly na jejím poloculíku napnutý tak akorát... Ale určitě stojí za vyzkoušení, když se k týhle sponě podaří najít účes, kterej člověku fakt sedí, tak to s minimem práce vypadá fakt efektně.

A k tomu pletení copu: souhlasím s tím lehkým navlhčením, vlasy jsou pak přece jenom poslušnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2014 10:57 am    Předmět: Citovat

Taky přispěju se zkušeností s hřebínkovkou. Mám vlasy úplně rovné a šíleně hladké, takže mi z nich ty hřebínky kloužou jak namydlené. Takže pro mě naprosto nepoužitelný výtvor, akorát mi to tu leží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2014 11:38 am    Předmět: Citovat

Přidávám se. Kdysi jsem ji dostala. Nedrží! Jehlici, dřevěnou sponu s jehlící či flexku si dám ráno do vlasů a kolikrát to sundám, až když si lehnu do postele a zkostím, že ležím na drdolu. Tohle jsem si za 20 minut jízdy vlakem vracela do vlasů 8x. Vůbec to nedrří. A když se to podaří dát tak, že to drží, táhne to vlasy tak, že se ta bolest nedá vydržet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.