Levé ruce - jednoduché a hezké účesy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e3f74e530bee75d7bd94fb0d72117deeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 9:17 am    Předmět: Citovat

Jak říkám, mně se to občas čirou náhodou povede, ale je to sázka do loterie. Teda oprava, když mám ty vlasy navlněný, tak dost slušně drží víceméně pokaždý, ale když si je nechám hladký, tak drží tak jednou z deseti a je to čistě o štěstí - prostě s hladkejma, jemnejma a dlouhejma si moc nerozumí, a zase jí nechci napínat tak, abych cejtila, jak mi rve kořínky.
Popravdě momentálně, jak dost sportuju, potřebuju něco, co by vydrželo i při skákání a tak dál a jsem celkem líná se furt přečesávat, takže nejčastějc používám trojskřipcovej drdol (vlasy popadnu do ruky, jako bych chtěla dělat culík, začnu motat kolem dokola na jednu stranu, až se začnou sami od sebe kroutit, to přichytím větším skřipcem nahoře k hlavě a obtočím kolem toho jakžtakž dekorativně zbytek a přichytnu dvěma menšíma tam, kde je potřeba). Nebo používám jehlicovej Hypnotica bun
https://www.youtube.com/watch?v=sFeNYl-OK6Q - ten taky drží jako přibitej, zvlášť když si ho ještě pro zpevnění kolem tý ruky omotám dvakrát, protože mám podstatně "skladnější" vlasy než jeho autorka . Je to verze Nautilus bun, ale prostě mi drží líp. A fakt není nijak složitej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 12:29 pm    Předmět: Citovat

Tak to je zajímavé, škoda. Ta spona vypadá fakt krásně. jestli ale nedrží, bohužel pro mě nepřipadá v úvahu - vlasy mi sepnuté musí držet a nemám možnost se neustále přečesávat, nebo "výtvor" jakkoliv upravovat (jsem lékař).
Dala jsem na Vaši radu a vlasy si před motáním copu navlhčila, fakt to šlo o hodně lépe Very Happy sice jsem byla spokojená asi na tisící pokus, ale i to se počítá!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sinnerion
41-80
41-80


Založen: 13.3.2011
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 10:55 pm    Předmět: Citovat

Marrietta20: Mám podobný problém Very Happy Nicméně obyčejný cop ještě zvládám.

1. nahážu vlasy dozadu
2. rukama od sebe oddělím levý pramen (do levé ruky) a střední + pravý (do pravé)
3. levý pramen přechytnu tak, že ho uchopím palcem a ukazováčkem a 3., 4. a 5. prst (zkráceně Very Happy ) šoupnu do spodu pod pramen a scvaknu ukazováčkem, aby se nerozpadl (palec je volný)
4. mám relativně volnou levou ruku na to, abych rozdělila střední a pravý pramen (levá ruka má stále všechny prsty kromě palce pevně u sebe (hlavně 2. a 3.) a drží levý pramen) - střední je mezi palcem a ukazováčkem levé, pravý na stejném místě v pravé
5. ty tři prsty na pravé ruce protáhnu pod pramen a scvaknu s ukazováčkem (stejně jako u levé na začátku)
6. palcem a ukazováčkem pravé ruky převezmu levý pramen ze sevření čtyř levých prstů
7. pramen v levé ruce přechytnu z palce a ukazováčku do kleští ze zbývajících tří prstů + ukazováčku (stejně jako v 3. kroku)
8. palcem a ukazováčkem levé převezmu pramen ze čtyř prstů pravé ruky
...opakujeme od kroku pět pořád dokolečka Smile

Snad je to pochopitelné Very Happy Třeba ti tento způsob pletení bude vyhovovat Wink Tímto způsobem se mi daří i hezky utahovat.
Kéž bych takto snadno uměla i francouzský Sad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marrietta20
21-40
21-40


Založen: 27.9.2013
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2015 1:52 pm    Předmět: Citovat

Ahoj!! Very Happy po X měsících od založení dotazu jsem se KONEČNĚ naučila plést cop Very Happy Very Happy Very Happy

Jdu zkoušet další Vaše nápady Very Happy

Jinak jsem si koupila tu hřebínkovou sponu, kterou jste mi doporučovaly, ale ta nedopadla moc dobře. Sjíždí mi z vlasů :/
Zkoušela jsem i jehlici, ale ta je pro mne vhodná jen při volném čase (doma), v práci ji mít nemohu Sad Asi ji nepoužívám tak, jak by se mělo. Bez pomoci gumičky si nejsem schopná si ty vlasy zafixovat.

Máte ještě nějaké další nápady?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá únor 20, 2015 1:13 pm    Předmět: Citovat

Marrietta20 napsal:
Ahoj!! Very Happy po X měsících od založení dotazu jsem se KONEČNĚ naučila plést cop Very Happy Very Happy Very Happy

Jdu zkoušet další Vaše nápady Very Happy

Jinak jsem si koupila tu hřebínkovou sponu, kterou jste mi doporučovaly, ale ta nedopadla moc dobře. Sjíždí mi z vlasů :/
Zkoušela jsem i jehlici, ale ta je pro mne vhodná jen při volném čase (doma), v práci ji mít nemohu Sad Asi ji nepoužívám tak, jak by se mělo. Bez pomoci gumičky si nejsem schopná si ty vlasy zafixovat.

Máte ještě nějaké další nápady?
Gratuluju, cop z dlouhejch vlasů neni sranda. Já dělám drdol, kterej zagumičkuju i propíchnu jehlicí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lelenka
8-20
8-20


Založen: 5.4.2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út duben 07, 2015 2:40 am    Předmět: Citovat

Většinou nosím tohle https://www.youtube.com/watch?v=iG9PPb8gCsI velmi jednoduché a velmi efektní, nikdo nevěří, že to drží jen na špejli a všem se to líbí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tekoa
21-40
21-40


Založen: 4.8.2015
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 8:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj, já osobně moc dlouhé vlasy nemám, ale nemohu si vynachválit obyčejný vlasový skřipec. Nevím, jak by vypadal na dlouhých vlasech, ale na mých kratších poměrně dobře drží Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 9:21 am    Předmět: Citovat

Skřipce jsem zahodila s délkou pod lopatky. Pak buď nedrží, nebo tahá za vlasy. Co jsem pokořila délku po pas, tak není vhodný už ani na občasné sepnutí vlasů ve vaně... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 10:21 am    Předmět: Citovat

Tekoa napsal:
Ahoj, já osobně moc dlouhé vlasy nemám, ale nemohu si vynachválit obyčejný vlasový skřipec. Nevím, jak by vypadal na dlouhých vlasech, ale na mých kratších poměrně dobře drží Very Happy


Poněvadž jsem - co se týče učesů- opravdu megalevá, spoléhám na skřipce. Nosím je skoro denně mám jich několik, většinou v černé barvě. Vlasy mám plus mínus do pasu.
Líbil by se mi dřevěný skřipec ..ale něco takového asi neexistuje. Nebo možná existuje, ale já na něj zatím nikde nenarazila .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 12:42 pm    Předmět: Citovat

Já momentálně taky funguju většinou na skřipcích - teda ne na takových těch velkejch, ty mi držely jenom tak na vlasech po ramena a ani tehdy to ndbylo moc ono, ale drdol upínám jedním cca třícentimetrovým plus dalšíma dvěma až čtyřma malejma skřipečkama. Původně to teda měl bejt účes jenom na cvičení, ale vzhledem k tomu, že to dobře drží a aji docela dobře vypadá, tak to tak momentálně nosím skoro furt (akorát na spaní si ty skřipce posunu úplně nahoru, aby netlačily. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.