školááá
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c7fbf49aa66412b6034ba7a3084a0cbdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:53 pm    Předmět: Komentar Citovat

Sim napsal:
A mě zas nebaví čekat, až mi vlasy narostou aspoň do půl zad Crying or Very sad Evil or Very Mad Ach jooo Rolling Eyes Bude to chtít ještě tak půl roku. A taky mě moc nebaví mít na hlavě hennu šest hodin, protože si dávám vždycky dva ručníky a pak mě z toho bolí za krkem....(a přestává mě bavit tohleto zkouškové období, protože už se táhne měsíc a půl a jsem z něj fakt vyřízená Confused Sad - hehe, opět OT Wink )


Sim, muj problem je, ze ja jsem ze zkouskoveho obdobi unaveny uz pred jeho zacatkem, aniz jsem se zacal ucit. Denik jsem napsal rano, vstal jsem kvuli tomu, a pak jsem se dozvedel, ze nema akademickou uroven. coz me ani neprekvapilo... A jinak casto ted pouzivam taktiku, ze na uceni je spousta casu, takze vse odkladam na posledni chvili, jenze pak uz je tak malo casu, ze si reknu, ze uz ani nema cenu se ucit, a tak setrim sily na jine cinnosti... Takze me nebavi, ze jsem se dostal do takoveto pohody, kdy se spoleham na to, ze vsechno dobre dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

To je nas vic Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:10 pm    Předmět: Citovat

nooo když sim napsala poprvé zkouškové období tak jsem si nejdříve myslela, že jí nebaví testování různých přípravků na vlasech podle toho jak jí vyhovují a až pak mi došlo, že to má akademický význam Laughing Koneckonců dobrá zástěrka pro OT Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
nooo když sim napsala poprvé zkouškové období tak jsem si nejdříve myslela, že jí nebaví testování různých přípravků na vlasech podle toho jak jí vyhovují a až pak mi došlo, že to má akademický význam Laughing Koneckonců dobrá zástěrka pro OT Very Happy


jéé, no jo, já taky myslela, že mluví o zkoušení přípravků na vlasy a nechápala jsem, jak se z toho vyvinula taková diskuze Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 5:44 pm    Předmět: Komentar Citovat

Soufflet, mne se tohle stava velmi casto. Od jednoho tematu se plynule presunu k jinemu. Kdybys vedela, jakym netradicnim zpusobem jsem tenkrat zahajoval bakalarske statnice. V tom se mi asi nikdo nevyrovna. Zkousejici jsem v podstate rekl, ze do skoly chodim rad, protoze v ni mam spoustu spoluzacek. Kdyby nic jineho, tak to prispelo k pohodove atmosfre pri zkouseni... Skolu ja mam rad... Jenom si nedoakzu predstavit, ze bych mel jednou nekoho ucit, kdyz si uvedomim, jaky mam v soucasne dobe pristup k plneni studijnich povinnosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 11:19 am    Předmět: Pozdrav Citovat

Nazdar, ahoj, chtel bych vsem nejakou skolou povinnym lidem poprat hezke leto a pogratulovat ke studijnim vysledkum na VS, strednich skolach, konzervatorich, univerzitach tretiho veku...

Zklamane rodice zadam, aby vse brali s humorem, protoze by mohlo byt i hur. Mohli byste mit doma me... Vcera jsem zjistil, ze i kdyz denik nema akademickou uroven (ani uz jsem ho pak nepredelaval), tak na stastny prulez to staci a 6 kreditu je doma. Splnil jsem si jine veci, kvalitni denik by mi tu znamku jen vylepsil... Ted jsem mrknul do IS, to je radosti: v Brne mam na uspesnejsim programu prumer 1 a patrim mezi 3 % nejlepsich studentu programu podle dosazeneho studijniho prumeru. Loni jsem se k tomu dopracoval souhrou stastnych okolnosti...

Takze na sebe davejte pozor a vyvarujte se zbytecnych urazu. Pokud nekdo neco dodelava i v zari, tak at to nebere tragicky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:07 pm    Předmět: Citovat

...ač školou nepovinná - jsem opravdu ráda , že dnes začínají prázdniny!!!!!! Je to oddych hlavně pro děti a mládež - ale určitě i pro rodiče děcek školou povinných!!! Hurá, hurá, hurá Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jan schmidt
21-40
21-40


Založen: 11.5.2006
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Milovníku, co studuješ? Marně totiž přemýšlím, kde se píšou deníky pro zápočet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

"My konzervatoristi" Very Happy máme volno už dávno Laughing Začátkem června máme zkoušky z klavíru a potom z hlavních oborů a pak je pohoda, klídek a tabáček Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

To my filosofové a religionisti máme záhul pořád. Zrovna včera jsem měla mít zkoušku ze sociální psychologie, ale pan doktor ji přesunul na září ...Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.