Oblíbené účesy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f7b9b864684fa3c090c696e4e1cd4d24Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje účesové kreace se nejčastěji podobají
rozpuštěným vlasům
48%
 48%  [ 94 ]
koňskému ohonu
19%
 19%  [ 37 ]
pletenému copu
12%
 12%  [ 24 ]
nějakému zamotanci
18%
 18%  [ 35 ]
něčemu tak šílenému, že to neumím pojmenovat
2%
 2%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 194

Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:06 pm    Předmět: Oblíbené účesy Citovat

Zajímá mě, jaký účes nosíte nejčastěji? Myslím, že už se tady oblíbené účesy řešily, ale oblíbený nemusí vždycky znamenat ten nejčastější. Máte jednoho favorita nebo je střídáte? Nebo jste líní se česat? A změnilo se to nějak od té doby, co chodíte na dv.cz?

Já osobně jsem třeba dřív nejčastěji nosila obyčejný ohon. Ne že by se mi líbil nejvíc, ale byl opravdu nejjednodušší.
Co znám tenhle server, oblíbila jsem si cop a v poslední době i drdol s jehlicí (když jsem konečně přišla na to, jak ta divná špičatá věc funguje, viz. vlákno o jehlicích Wink ). A když mám chuť být infantilní, tak nosím dva culíky nebo dva copy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:20 pm    Předmět: Citovat

tak u me se to od prichodu na dv nezmenilo.Nejcasteji nosim rozpustene vlasy a spendlim do nich na ruzne zpusoby kvetiny nebo motyla,obcas je mam vic scesane a nekdy tak aby pusobily divoce skoro rozcuchane(a do nich zapletu mensi volny copanek nebo vic,ktery se diky vlneni skoro nerozplete...a la keltove ci divozenky Wink )Malokdy je nosim stazene,kdyz tak v takovych ruzne zamotanych volnych drdolech opet s kvetinama(to miva velky ohlas u okoli a prirovnala bych to k secesi) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

Já nosím nejšastěji takový jednoduchý drdol ze smotaného copu. Ale poté, co jsem se ocitla tady, nosím trochu častěji rozpuštěné vlasy nebo francouzský cop nebo nějaký polorozpuštěný účes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

Rozpuštěné vlasy určitě Wink Většinou s černou čelenkou (nebo si udělám pletený copánek a zapletu ho jako čelenku) něčím třpytivým a nebo úplně volně...Také nosím kšiltovku a do té díry vzadu hodím culík nebo tam udělám drdol a jsem spokojená...To dělám v případě výletů-viz exkurze nebo když paří sluníčko...Do školy chodím většinou v culíku ale časem mi to nedá a vlasy si rozpustím...Jednu dobu jsem nosívala vysoce vyčesané dva culíky které mi splývaly do pasu pak mě to ale omrzelo...A když už si chci udělat jeden culík tak se ho snažím všemožně ozdobit..Udělám třeba culík pak malinko stáhnu gumičku udělám z uvolněných vlasů díru a tou protáhnu ten ohon vznikne z toho takový zatočený trojúhelník a culík visí dolů =) Nebo udělám culík a vyndám jeden pramínek kterým obtočím gumičku =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 1:11 pm    Předmět: Citovat

Awerin s tím copánkem jako čelenkou jsem to taky zkoušela, ale jenom jsem prostě upletla copánek na boku, přehodila ho přes hlavu a na druhé straně ho zasponkovala. Děláš to taky tak nebo ho ještě do těch vlasů nějak vplétáš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 1:13 pm    Předmět: Citovat

ja sem zas ten copanek vzdy pletla ve spodnich vlasech a dala ho okolo cele hlavy,zas az dolu do zatylku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Já nejvíc nosím různé motanice, hodně taky cop, francouzský ohon (když na to mám nervy Very Happy ) a pak když to nefouká(já fakt nemám ráda vítr ve vlasech Very Happy ) tak i polorozpuštěné nebo rozpuštěné vlasy.....a když chci aby kolem mě nebylo moc lidí,t o si vezmu čínské hůlky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:39 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Já nejvíc nosím různé motanice, hodně taky cop, francouzský ohon (když na to mám nervy Very Happy ) a pak když to nefouká(já fakt nemám ráda vítr ve vlasech Very Happy ) tak i polorozpuštěné nebo rozpuštěné vlasy.....a když chci aby kolem mě nebylo moc lidí,t o si vezmu čínské hůlky Very Happy

Ale když nejsou čínské hůlky, tak v pouzdře s houslema nosím dvě super ořezané tužky a ty poslouží naprosto dokonale Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

no párkrát se mi povedlo udělat to jako francouzský copánek kolem hlavy ale jinak to dělám jako vílka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Já dřív nosila nejčastěj obyčejný, nízko posazený culík.
Teď co mám vlasy delší, tak většinou zapletený cop a nebo poslední dobou dost často rozpuštěné vlasy (užívám si dlouhých vlásků Razz), buď jen tak nebo s čelenkou.
Když chci vypadat nějak "líp", tak vlasy scvaknu do skřipce (ale už to není jak dřív, začíná to docela tahat, protože to, co mi trčí, už je moc dlouhé a těžké).
A na doma vlásky většinou zamotám do "hovna". Prostě udělám nějakou motanici, aby vlasy nikde nezavazely, nepadali a hlavně aby neprovokovali maminku svou délkou.

Jinak ten copánek kolem hlavy, to je dobré, to zkusím. Já zatím zkoušela jen ten jakoby francouzský kolem hlavy a moc mi to nešlo, vypadalo to děsně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.