Oblíbené účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ebb0fb9b75c857866787b015d5e3419aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje účesové kreace se nejčastěji podobají
rozpuštěným vlasům
48%
 48%  [ 94 ]
koňskému ohonu
19%
 19%  [ 37 ]
pletenému copu
12%
 12%  [ 24 ]
nějakému zamotanci
18%
 18%  [ 35 ]
něčemu tak šílenému, že to neumím pojmenovat
2%
 2%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 194

Autor Zpráva
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 2:34 pm    Předmět: Citovat

pop.art napsal:
http://www.youtube.com/watch?v=Ton9wCOdrGI&feature=fvst zkoušela to už nějaká? Vypadá to dokonale, falešné mikádo, jen nevím zda to celý den vydrží


tohle taky někdy nosívám a lidi kolem potom přemýšlejí kam jsem dala vlasy Wink
jinak nejraději mám rozpuštěné a když je potřebuju stáhnout tak to řeším copem který ještě případně smotám do drdolu a jistím jehlicí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: st srpen 19, 2009 3:16 pm    Předmět: Citovat

Nejčastěji i nejradši nosím rozpuštěné,občas doma ve skřipci, většinou mě z culíků a spol bolí kůže,potažmo hlava a to i když jsou volné. Jinak drdoly se mi moc líbí,hlavně na ostatních,jak jinak.Ale kdybych našla nějakej,kterej bych byla schopná si vytvořit sama a nebolela mě v něm hlava,tak bych ho i s těma rozpuštěnejma střídala. Jo,ještě snesu dva culíky po stranách,ale to spíš na sport,třeba na brusle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alusska
8-20
8-20


Založen: 9.8.2009
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt srpen 20, 2009 2:52 pm    Předmět: Citovat

pro mě jsou nejlepší rozpuštěné, když jsou vlasy krásně umyte, vonave není co schovávat,spíš je s čím se chlubit a pokud vlasy nejsou zničené mají se ukázat světu, a když je dozdobíme nějakým detailem, třeba sponečkou v barvě trička nebo šat, nebo malým skřipečkem nic tím nezkazíme. Protože ale hodně sportuji na sport vyhradně nosím culík je to nepraktické..ráda bych ale zkusila naky pekný učes se skřipcem vzadu jen s trochou vlasu jenže je mam sestřihane a ze skřipce mi utíkají Very Happy máte naky účes na sestřihané vlasy ?pochlubte se Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sechmet
81-160
81-160


Založen: 13.2.2009
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 10:04 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Já mívám pořád nejčastěji rozpuštěné vlasy. Tak se mi to líbí nejvíc a mám s nimi nejlepší pocit. Culík si dělám hlavně, když už vlasy nejsou nic moc... Nebo občas při úklidu Wink Jinak žádným vlasovým kreacím neholduji Wink

to by se mi taky líbilo nejvíc, bohužel je cop moje jediná možnost, jak mít krásné zdravé vlasy. když je nosím rozpuštěné, musím je pořád rozčesávat, protože se cuchají. nošené rozpuštěné ztrácejí lesk atd atd. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st srpen 25, 2010 7:59 pm    Předmět: Citovat

Najradsej mam obycajny copik, lebo jednak sa mi nie vzdy chce crcat s upravou rozpustenych vlasov a po dalsie pri horsom pocasi mam rozpustene vlasy kade tade len nie tam, kde maju byt... Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.