Císařovna Sisi
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=28cdd815b37d3f4a074d141de1dde7faZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

ja cetla ze si je v noci nedala veset ale meli ji je rozprostrit na polstari a ona lezela nehnute celou noc at si ej nerozcucha
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Myslím, ze váha vlasu zálezí na délce a kvalite vlasu. Moje by asi moc nevázili... Confused Ale kdyz si nechávám ustrihnout aspon 5 cm, tak mám hlavu taky jakoby lehcí. To se shoduju s Kopretinou. Wink

Cetla jsem, ze císarovna Sisi mela kvuli váze a délce svojich vlasu casto bolení hlavy. Proto si je nechávala v noci "povesit".

Ona si je prý taky nechávala máčet do různých alkoholů, otázka je, jestli to měo dobrý nebo špatný vliv Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 11:30 am    Předmět: Citovat

Nath napsal:
Medea napsal:
Myslím, ze váha vlasu zálezí na délce a kvalite vlasu. Moje by asi moc nevázili... Confused Ale kdyz si nechávám ustrihnout aspon 5 cm, tak mám hlavu taky jakoby lehcí. To se shoduju s Kopretinou. Wink

Cetla jsem, ze císarovna Sisi mela kvuli váze a délce svojich vlasu casto bolení hlavy. Proto si je nechávala v noci "povesit".

Ona si je prý taky nechávala máčet do různých alkoholů, otázka je, jestli to měo dobrý nebo špatný vliv Rolling Eyes

spis mi pride ze si je odmastovala nez lepsila.. Na zplepseni stavu vlasu pouzivala vajicka... teda jeji sluzebni ji to aplikovali na kazde praminky ....nadreli se

pri i drzela drasticke diety, a sam manzel chtel at je uz nedrzi. a pri s enedky na zestihleni obalila na noc kusami masa..grrrr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 4:26 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Tak vlasy jsem si ještě nezkušela vážit Very Happy No zajímavý ale trhlý nápad...s tou sisi to musela být pěkná narcistka Laughing

No, narcistka....spíš taky trpěla bulimií....trochu krutá daň za krásu (tak, a to je tzv. OT Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 9:52 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Tak vlasy jsem si ještě nezkušela vážit Very Happy No zajímavý ale trhlý nápad...s tou sisi to musela být pěkná narcistka Laughing

Prý byla, ale spíš to musela být pěkná otrava, máčet ty vlasy v tom mojitu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adelaide
0-7
0-7


Založen: 5.8.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Ja slysela ze je prej mela az po kotniky.To je teda síla!!!Jo a prý používala na jedno umyti 50 vajec.Hmmmm!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Lucynqa napsal:
ja cetla ze si je v noci nedala veset ale meli ji je rozprostrit na polstari a ona lezela nehnute celou noc at si ej nerozcucha


já to někdy dělám taky,když chci aby se mi pramínky přes noc nezdeformovaly. hlavně když du spát s mokrou hlavou. snažím se moc se nehýbat a nepřevalovat,aby mohly vlasy v klidu proschnout a pořádně se zakroutit:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Já moc nevím o tom co si dělala s vlasama,ale vím,že její pravé jméno bylo Alžběta Very Happy Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Annabellka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hradec Kr??lov???????????©

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

Tak ona se naprosto zaměřila jenom na svojí krásu.A taky pořád cvičila(ve všech budovách v kterejch kdy byla si nechala udělat tělocvičnu) v Hofburgu ve Vídni jí můžete i vidět.Jezdila na koni a každej den chodila i pět hodin.Kvůli mytí vlasů si nechala udělat dokonce speciální plášť až na zem.A měla speciální účes z různě spletenejch copů.Dokonce je na jedný fotce jak v nich má diamantový hvědičky.Byla krásná.Ale život měla hroznej.A nedivte se že toho vim tolik. Very Happy Trochu můj vzor co se vlasů týká. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Joo to nejsi sama kdo toho ví o Sisi až až Very Happy (Můj případ a určitě i většiny tady ) Wink Sisi mě také moc zajímá.....Mimochodem také bych chtěla aby mi někdo upletl korunu s copánků Crying or Very sad A prý byla chudinka zastřelena.......Teda pokud to je pravda Sad A vítej mezi námi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.