Jak dlouhé jsou "dlouhé"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f2663d13375c12e1c64a92190f7c408Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Od jaké délky začínají "dlouhé vlasy"?
Od lalůčku uší dál, sláva za každý cenťák!
1%
 1%  [ 6 ]
Od krku dál
5%
 5%  [ 22 ]
Od začátku lopatek dál
27%
 27%  [ 103 ]
Od oblasti "pod lopatkami" dál ("bra strap", tedy od pásku podprsenky :))
51%
 51%  [ 195 ]
Od pasu dál
14%
 14%  [ 54 ]
Celkem hlasů : 380

Autor Zpráva
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2012 1:10 pm    Předmět: Citovat

Katrinka napsal:
Ja si myslím, že za dlhé možno vlasy považovať vtedy, keď sa Vás kaderníčka pri zástrihu (vie, čo je to 1 - 2 cm Wink) opýta, či pri tom môžete stáť Very Happy . Stalo sa mi to pred pár dňami a keďže sa vlasy pomaličky plazia pod pás, tak to aj celkom potešilo Smile .

Tak to asi dlouhé vlasy nebudu mít nikdy, když se kadeřnicím vyhýbám Very Happy
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 11:04 am    Předmět: Citovat

Katrinka napsal:
Ja si myslím, že za dlhé možno vlasy považovať vtedy, keď sa Vás kaderníčka pri zástrihu (vie, čo je to 1 - 2 cm Wink) opýta, či pri tom môžete stáť Very Happy . Stalo sa mi to pred pár dňami a keďže sa vlasy pomaličky plazia pod pás, tak to aj celkom potešilo Smile .


keď ma švagriná občas striháva, a asi pred dvomi rokmi ma strihala a sedela som na stoličke, a ona už pomaly ležala na zemi, tak mi povedala, že nech sa radšej postavím, lebo v leže sa to blbo strihá Very Happy a vtedy si robila kadernícky kurz, tak povedala, že bude môcť povedať tej učiteľke, že už vie strihať aj extra dlhé vlasy v stoji Very Happy a odvtedy mi už vždy v stoji strihala, i ten 1-2 cm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Š.árka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne srpen 05, 2012 9:57 pm    Předmět: Citovat

no,pro mě jsou polodlouhé od lalůčků uší k polovině lopatek,dlouhé od poloviny lopatek do pasu a potom je pro mně skupina jménem "když se něčemu divíš tak zavři pusu a nebo aspoň neslintej" =D přestože mám vlité až kudrnaté vlasy,takže rostou pomaleji a konce se mi trhají,tak se konečně doplazily k magické hranici pásku podprdy =D takže kdyyž mi v zimě olízly horní kraj pásku podprsenky,měla jsem hroznou radost =) teď se pomalu,ale jistě plazí k dolnímu okraji a já je horečně povzbuzuju gliss kurem na konce. držte mi palečky,ať vás brzo dohoním a vlasům zdar =D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Katrinka
41-80
41-80


Založen: 29.7.2009
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2012 7:27 am    Předmět: Citovat

knihomol5 napsal:
Katrinka napsal:
Ja si myslím, že za dlhé možno vlasy považovať vtedy, keď sa Vás kaderníčka pri zástrihu (vie, čo je to 1 - 2 cm Wink) opýta, či pri tom môžete stáť Very Happy . Stalo sa mi to pred pár dňami a keďže sa vlasy pomaličky plazia pod pás, tak to aj celkom potešilo Smile .


keď ma švagriná občas striháva, a asi pred dvomi rokmi ma strihala a sedela som na stoličke, a ona už pomaly ležala na zemi, tak mi povedala, že nech sa radšej postavím, lebo v leže sa to blbo strihá Very Happy a vtedy si robila kadernícky kurz, tak povedala, že bude môcť povedať tej učiteľke, že už vie strihať aj extra dlhé vlasy v stoji Very Happy a odvtedy mi už vždy v stoji strihala, i ten 1-2 cm

obetavá švagriná Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.