Počítač a my
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49e52781cf42f6c110b06d6b705d0f9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ereškigal
41-80
41-80


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Jazzy napsal:
Tak to já do práce někdy v pyžamu chodím..... Very Happy

Ale přiznávám, pracuju doma Laughing a tak mě takto nikdo nevidí....


Very Happy Very Happy Very Happy Já taky. A někdy nejdu vůbec nikam a přesunu si počítač do postele. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 5:18 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Ereškigal, kdysi jsem chvili zil - na VS koleji - s jednim informatikem, ktery hned po probuzeni zapinal pocitac. To bylo to prvni, co udelal, kdyz vstal z postele... Do ni se mu nastesti nevesel...

Tohle dělá můj přítel a když ještě bydlel na koleji, tak měl ten počítač i v posteli - a to to nebyl notebook. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 5:38 pm    Předmět: Citovat

Teda, už nové vlákno? Zase jsme zlobili Twisted Evil
Tak k tématu počítač a my můžu ještě přidat, že mě přítel v tomhle dost ovlivnil. Počítač si teda do postele netahám, akorát, když jsem nemocná, ale taky už jsem měla období, kdy jsem vstávala a zapínala notebook. Dost v tom teda zapracovaly i dlouhevlasy.cz Wink Ale léčím se, snad už jsem to období překonala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 5:51 pm    Předmět: Citovat

noo tak já jak kdy..takhle mám prázdniny a než pojedu na soustředění o angličtině a než budu mít soustředko s Krasobruslením tak se prostě nudim...internet a pc to řeší =) Wink možná výstižnější by bylo napsat hřeší Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Tak my mame pocitace v byte tri a prubezne je stridam, byt s notaskem v posteli, k tomu hrnek nejakeho dobreho caje, to je nejlepsi Very Happy.
Jinak ja na pocitaci budu v budoucnu pracovat porad.
Pritel uz je k pocitacum takrka prirostly, musela jsem se naucita spat za neustaleho funeni pocitace a klikani mysi, docela mi trvalo Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 6:44 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
... ale taky už jsem měla období, kdy jsem vstávala a zapínala notebook. Dost v tom teda zapracovaly i dlouhevlasy.cz Wink Ale léčím se, snad už jsem to období překonala.


Taky jsem ho překonala:Smile I když... tedy.... pred pulhodkou jsem se probudila, natahla se pro laptop a od te doby lezim v posteli s notebokem na kolenou.... Ani vycurat jsem se nebyla Laughing Laughing
Taaaaaakze...... NEprekonala. Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 1:26 pm    Předmět: Komentar Citovat

V Brne na koleji jsem mel pc hned vedle postele. Prijemne a zaroven nutne. Pred odjezdem do Spanelska jsem ho predal tatovi, ktery na nem dela (i s kopirkou, scanerem a tiskarnou v jednom). Rekl jsem si, ze notes si koupim az po navratu, abych v cizine porad nesurfoval... Dopadlo to tak, jak to dopadlo. Notebook na podobne cesty doporucuji, bez nej to uz, podle me, nejde. Hlavne ve skole. Pocitac uz nechci, stacilo mi nekolikere stehovani. Ma sve vyhody, ale je neskladny...

Mam stesti, ze mi tu jedna ceska spoluzacka necha na leto svuj notebook. Ted jen, aby mi pani domaci nechala zavest internet az do pokoje... Potrebuji delat v klidu, bez lidi okolo, takze pocitacove pracovny nebo knihovny pro me nejsou idealnim mistem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

To souhlasim, pojedete-li na nejaky dlouhy vylet do zahranici, zkuste vykrast banku nebo tak neco a poridit si notebook. Je, kolik nervovych vlaken jsem mohla usetrit, kdybych ho mela! jak by to bylo krasne, kdybych mohla cist postu i v nedeli a pracovat i v 11 vecer nebo v 8 rano, kdybych mohla ukladat sva data kdy chci a kam chci, kdybych se mohla divat na filmy a ...ach jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 9:08 am    Předmět: Citovat

Nika napsal:
dana napsal:
... ale taky už jsem měla období, kdy jsem vstávala a zapínala notebook. Dost v tom teda zapracovaly i dlouhevlasy.cz Wink Ale léčím se, snad už jsem to období překonala.


Taky jsem ho překonala:Smile I když... tedy.... pred pulhodkou jsem se probudila, natahla se pro laptop a od te doby lezim v posteli s notebokem na kolenou.... Ani vycurat jsem se nebyla Laughing Laughing
Taaaaaakze...... NEprekonala. Laughing Twisted Evil

No mně v tom překonávání taky dost pomohl kocouř, protože první věc, co musím ráno udělat, je krmit a pojit. Jinak by se asi zbláznil.
Jinak nevím, jestli je pravda, že to bez notebooku nejde, kdybych se mohla vrátit zpátky do doby, kdy jsem si ho kupovala, tak bych si to asi ještě nechala pořádně projít hlavou. Je to sice pohodlné, mít počítač a internet doma (např. můžu jít na dv.cz, kdy chci Wink ), ale taky je to velký zabiják času (myslím, že horší než televize). Kdybych byla závislá jen na počítačových učebnách ve škole, myslím, že by moje efektivita práce výrazně stoupla. Ale na studijní pobyt se to asi hodí, obzvlášť když člověk neví, jaké pracovní podmínky ho tam čekají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červenec 06, 2007 9:32 am    Předmět: Komentar Citovat

Ahoj, Dano, kdybych tu mel notes, tak se s nim zavru v pokoji a pisu. Nesurfoval bych, protoze na nasi koleji se muzeme pripojit jen v pocitacove pracovne, jinde neni signal. Jen zastrcky, ktere schvalne nefunguji. Vychovny prostredek - abychom netvrdli na netu. Notes budu potrebovat na diplomku, treba se sem pak vratim, tak at jsem sobestacny.

My tu vymysleli dalsi zlepsovak. Kamaradkam pomaham se shromazdovanim materialu na diplomky, takze ofocujeme knihy, ktere se v nasich knihovnach nenajdou. Muj fotak na to ma specialni program. Je to rychlejsi nez skenovani. Ja mackam spoust a kamaradka obraci stranky. Na jedne fotce jsou dve stranky, v notesu to vypada dobre, da se to bez problemu precist, ani se to nemusi zvetsovat, jen si obcas oreze okraje. Uz tech knih mame asi 25. Kopirovani neprichazi do uvahy, protoze by to byla kila navic, ktera by se na letisti pekne prodrazila... Kamaradka si to chce doma vytisknout, aby mela v ruce papir, tak to snad pujde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.