Počítač a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=30a981a1b1e14764d4e8ad806b5a61fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Nastassja_von napsal:
Já už jsem tu taak dlouho nebyla...
Nebyla jsem totiž v čr ale pryč, no nedávno jsem se vrátila a ted musím chodit na brigádu Crying or Very sad
no ale když jsem doma tak jsem na počítači mooc často,,,,
hlavně hraji hry. Nejraději mám The Sims 2... to hraji vždy celé hodiny,,, Embarassed
až se za to stydím a je mi z toho blbě Very Happy Laughing


kočko, neni proc se stydet za to, ze sem tam si hrajes nejakou hru, vis kolik lidi toto dela ? Strasne moc... nekdo pro relax, nekdo tak utika z reality... Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Zkusili jste někdy nacpat do bytu 3+1 o 72m2 3 počítače a 2 nootbuky a mít vše zasíťováno ? Pokud ne, tak Vám sděluji, že je to přímo šílené... kam se člověk podívá, tam se válí něco k počítači nebo s počítačem spojené... když synátor přinese ještě nějaký PC na opravu nebo nějaký staví, tak je to u nás v bytě jak na nějakém počítačovém pracovišti... takže pokud mohu radit, do bytu 3+1 maximálně 1 počítač... Laughing Laughing Wink


Laughing Laughing Laughing Ano, ano, přesně tohle máme doma-3 počítače a 2 notebooky Laughing Akorát mi nebydlíme v bytě, ale i tak je to docela drsné, přes obyvák se tahnou síťové kabely, další kabel leze po schodech...
No ale už je to lepší-brácha se zbavil svého počítače, takže momentálně máme "jenom" 2. Ale zbavil se ho proto, že si ve velmi blízké době pořídí noťas....takže je to vlastně jedno... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 10:24 pm    Předmět: Komentar Citovat

Clondyku, Nastassja_von psala, ze tak travi hodiny a hodiny casu. Nekteri hraci hraji hodiny, ani se nenapiji a pak zkolabuji... Mym prusvihem zase je, ze si rad prectu vsechny zpravodajske servery, abych vedel, co se u nas deje: Novinky, Aktualne, iDNES, Denik, Lidovky, pak jdu na DV... Ano, slysel jsem o pc fanaticich, kteri Vam behem navstevy sestavi novy pocitac z dilu, ktere se jim tak ruzne valeji po byte...

Naposledy upravil Milovník dne po červenec 23, 2007 3:51 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vlkun
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 662

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Zkusili jste někdy nacpat do bytu 3+1 o 72m2 3 počítače a 2 nootbuky a mít vše zasíťováno?

Noo... tady máme 2+1 a počítačů je tu 4 + 2 notebooky Smile

Soufflet napsal:
...přes obyvák se tahnou síťové kabely, další kabel leze po schodech...

Šup s kabely pod koberec a do zdi, případně alespoň do instalačních lišt v rozích podlahy. Pak ani není poznat, kolik desítek metrů kabelů se po bytě válí.


Naposledy upravil Vlkun dne po červenec 23, 2007 11:05 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 1:06 pm    Předmět: Citovat

Vlkun napsal:
Clondyk napsal:
Zkusili jste někdy nacpat do bytu 3+1 o 72m2 3 počítače a 2 nootbuky a mít vše zasíťováno?

Noo... tady máme 2+1 a počítačů je tu 4 + 2 notebooky Smile

Soufflet napsal:
...přes obyvák se tahnou síťové kabely, další kabel leze po schodech...

Šup s kabely pod koberec a do zdi, případně alespoň do instalačních lišt v rozích podlahy. Pak ani není poznat, kolik desítek metrů kabelů se po bytě válí.


no...tak koberce většinou nemáme, v obyváku vůbec žádný a ten co se tahne po schodech, jo, ten plánujem "zazdít", už asi rok a pořád nic.....ale tak je to skoro se vším Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 1:38 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
...Ano, slysel jsem o pc fanaticich, kteri Vam behem navstevy sestavi novy pocitac z dilu, ktere se jim tak ruzne valeji po byte...

Ehm... ty jsi u nas byl??? Embarassed Embarassed Embarassed Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 9:11 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

dana napsal:
Milovník napsal:
...Ano, slysel jsem o pc fanaticich, kteri Vam behem navstevy sestavi novy pocitac z dilu, ktere se jim tak ruzne valeji po byte...

Ehm... ty jsi u nas byl??? Embarassed Embarassed Embarassed Wink Smile


A nebo u nás ????? Wink Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 3:12 am    Předmět: Komentar Citovat

Clondyk napsal:
dana napsal:
Milovník napsal:
...Ano, slysel jsem o pc fanaticich, kteri Vam behem navstevy sestavi novy pocitac z dilu, ktere se jim tak ruzne valeji po byte...

Ehm... ty jsi u nas byl??? Embarassed Embarassed Embarassed Wink Smile


A nebo u nás ????? Wink Laughing Wink


Jeste ne. Ale klidne zajdu. Nerikejte dvakrat. Potrebuji si po navratu do CR poridit notebook. Na ten se asi u Vas doma dily nenajdou, coz? S notebookem je to slozitejsi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 10:06 am    Předmět: Citovat

Já jsem měla v pátek obrovský problém s mou nejoblíbenější počítačovou hrou. Je to The Sims 2
Určitě to někdo zná.. jak se tam vytvoří ti lidé a vy se o ně musíte starat a tak...
No tak jsem si v pátek dopoledne stáhla mnoho nových věcí do té hry.
A potom jsem si jí zapla, že si zahraji.
Vše šlo naprosto normálně, i stavba domu, i všechno...
ale když jsem chtěla hrát za ty lidi , tak to vůbec nešlo a sekalo se to a stál čas a bylo to hrozné,,,
celý den jsem z toho byla neštastná, měla jsem blbou náladu a myslala jsem, že to budu muset celé odinstalovat a potom zase nainstalovat...
No ale druhý den jsem si vymazala skoro všechny věci, které jsem si stáhla, a zkusila hru.
A šlo to opět normálně Very Happy Very Happy Very Happy
Takže v něčem staženém byla chyba...
A nic jsem nemusela přeinstalovávat Very Happy Very Happy Very Happy
Takže opět dobrá nálada Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Nastassja_von napsal:
Já jsem měla v pátek obrovský problém s mou nejoblíbenější počítačovou hrou. Je to The Sims 2
Určitě to někdo zná.. jak se tam vytvoří ti lidé a vy se o ně musíte starat a tak...
No tak jsem si v pátek dopoledne stáhla mnoho nových věcí do té hry.
A potom jsem si jí zapla, že si zahraji.
Vše šlo naprosto normálně, i stavba domu, i všechno...
ale když jsem chtěla hrát za ty lidi , tak to vůbec nešlo a sekalo se to a stál čas a bylo to hrozné,,,
celý den jsem z toho byla neštastná, měla jsem blbou náladu a myslala jsem, že to budu muset celé odinstalovat a potom zase nainstalovat...
No ale druhý den jsem si vymazala skoro všechny věci, které jsem si stáhla, a zkusila hru.
A šlo to opět normálně Very Happy Very Happy Very Happy
Takže v něčem staženém byla chyba...

A nic jsem nemusela přeinstalovávat Very Happy Very Happy Very Happy
Takže opět dobrá nálada Very Happy Very Happy


Jů, Simáky, ty jsem měla ráda a dokázala jsem to jeden čas hrát i hodiny, ale to byla ještě jednička. Sims 2 už by mi na tomhle kolovrátku nešlo... dobře tak, aspoň mi to nebere čas... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.