Osudová kristova léta

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hračičky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f371d52e2767b559c91fd6bb89f3b7a0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BELA81
81-160
81-160


Založen: 25.11.2012
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2014 7:25 pm    Předmět: Osudová kristova léta Citovat

Říká se že kristové roky jsou osudové.Zajímalo by mně co vyjímečného se vám stalo když vám bylo 32-33-34 nebo co si o tom myslíte,jak to vnímáte.Mají tyto roky na nás nějaký větší vliv?A pokud o tom víte něco víc tak o tom napište.Nebo jestli jste v tom období zaznamenali jakoukoliv změnu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2014 9:18 am    Předmět: Re: Osudová kristova léta Citovat

BELA81 napsal:
Říká se že kristové roky jsou osudové.Zajímalo by mně co vyjímečného se vám stalo když vám bylo 32-33-34 nebo co si o tom myslíte,jak to vnímáte.Mají tyto roky na nás nějaký větší vliv?A pokud o tom víte něco víc tak o tom napište.Nebo jestli jste v tom období zaznamenali jakoukoliv změnu?


Mně se nestalo vůbec nic - ale moje maminka i sestra ve věku 33 let neplánovaně otěhotněly. Maminka šla tehdy na interupci , u sestry se při první těhotenské návštěvě gynekologa prokázala počínající rakovina děložního čipku - takže také následovala interupce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2014 4:11 pm    Předmět: Citovat

Já ty přelomový události měla částečně trochu předběhnutý. Ve třiceti jsem se začala věnovat historickýmu šermu a irskejm tancům a dostala jsem se mezi novou partu lidí, a v jedenatřiceti jsem se vlastně částečně přes tyhle koníčky a přes tu partu seznámila se svým současným přítelem (a jsme spolu už deset let). Když mi pak bylo třiatřicet, umřela mi babička, ale to se tak nějak chystalo dýl a vzhledem k tomu, jakou předtím několik let potřebovala péči a v jakým byla stavu, to byla tak nějak úleva pro ni samotnou i pro celou rodinu). A taky jsem kolem tý třiatřicítky zdrhla z postgraduálu, ale to už se taky tak nějak chystalo, přišlo mi, že už si s tou školou toho nemáme navzájem tak moc co dát a že je to pro mě zbytečnej stres. No a ve čtyřiatřiceti se stala další, pro můj život celkem důležitá událost - zaregistrovala jsem se sem na DV. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po duben 27, 2015 9:39 pm    Předmět: Citovat

Tak daleko ještě nejsem, ale se svými vlasy a nově narostlými vousy mě už nepřirovnávají k mušketýrovi, ale k Ježíši. Už jsem i slyšel, že bych se s touhle vizáží měl bát dožít 33 let.
No, uvidíme. Snad to přežiju. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.