Krasobruslení
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff1e8c2d190fc2688454a0d5364567a3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
noo tak já jak kdy..takhle mám prázdniny a než pojedu na soustředění o angličtině a než budu mít soustředko s Krasobruslením tak se prostě nudim...internet a pc to řeší =) Wink možná výstižnější by bylo napsat hřeší Laughing


A co se vlastně dělá na krasobruslařském soustředění... v létě ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Káťa:no ono se tomu soustředění říká proto, že v létě je obvykle málo přístupný led takže máme v červenci a srpnu volno akorát jeden týden v měsíci(tzn v červenci a srpnu) máme v kuse každý den led+ suchou přípravu...Normálně ve školním roce máme trénink tak 3x do týdne...Ale tak co se tam dělá?Na ledě klasika a na suché přípravě hlavně tyrana...protahování způsobem neuvěřitelné kdy nám cpou nohu zezadu k hlavě provazy rožtěpy placky atd...posilování atletika skoky na suchu rotace atd...tak a už mlčim taký drzý OT Embarassed Laughing
No my máme doma 2 PC a 3 notebooky+ můj táta je operní zpěvák z ND takže se nám moc dobře neusíná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
+ můj táta je operní zpěvák z ND takže se nám moc dobře neusíná Very Happy


Very Happy Very Happy Very Happy tak to mam jeste idealni spaci podminky Wink.

Jinak OT, kamaradka na zakladce delala krasobrusleni a vubec nechapu, jak zvladala ty drepy na jedne noze, kdy tu druhou drzela natazenou pred sebou Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st červenec 04, 2007 9:37 pm    Předmět: Citovat

Tam jde jenom o svaly v noze =) To děláme i na ledě =)jakože jedeme dopředu je to cvíčo které zlepšuje stabilitu v sicce(pirueta v sedě =))Ale už kuš OT Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 6:51 am    Předmět: Citovat

JJ, dřepy na jedné noze s nataženou nohou, to mi taky připadá vrcholně obdivuhodné Smile úplně mi připadá proti zákonům fyziky, že se ti krasobruslaři při tom nepřevrátí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 9:26 am    Předmět: Komentar Citovat

Awerin, koukam, ze nekdo muze byt nadany hudebne i sportovne... Kdyz jsem jeste byval mlady, tak jsem take sportoval a telo si huntoval. Par kratkych triatlonu (plavani, kolo, beh), nebo jsem jednou ubehl, ani nevim proc, zavod na 10 km. Dva roky jsem delal judo, i kdyz nerad mlatim s lidmi o zem. To vsak zavinil muj pan bratr, ktereho jsem vozil na treninky. Cekat dva hodiny, az se vyradi, se mi nechtelo, tak jsem sel take na tatami. Ppoznali jsme skveleho trenera (zaroven reprezentacniho) - je to srandista, ktery vsak startoval i na OH a ma medaile z ME nebo MS. Diky nemu jsem pak jel na letni soustredeni/tabor, kde jsem byl suverene nejstarsi "dite". A v praci jsem tenkrat odmitl trvaly pracovni pomer, neb bych prisel o prazdniny/dovolenou... Co nektera decka dovedla se svymi tely... Kdybych si ted zkusil nektery ze cviku, ktere Ty provadis skoro denne, tak je se mnou konec, telo se mi rozpadne a kosti se nevrati do puvodni polohy...

Awerin, nejezdite trenovat i do jednoho maleho mesta u Prahy, do NB?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

Nn my obvykle náš rodný stadion a okolí neopouštíme...teda příští rok tedy rok 2008 asi absolvuju své první závody v Maďarsku.....sice nevim kde vemu čas ale tak něco se najde =)
S tou sickou kdy máme nohu před sebou.......ono to je naprosto v pohodě =) jak se člověk točí tak se ta síla vyrovnává je to prostě v pohybu...Já mám teda odmalička trošku problém se zkrácenýma achilovkama takže dřepy na suchu mi jdou hůře jelikož mě to trochu bolí v těch achilovkách jít úplně dolů ale na ledě pohoda =)
Soufflet myslím říkala že krasobruslení dělala také ale musela skončit tak by mě mohla doplnit =)
Noo jednou jsem na youtube ze srandy dala video kde dělám křížené piruety a právě tu sicku...měla jsem zrovna tupé brusle takže to šlo hůř když jsem to na ledě prováděla je tam i pár fotek jen tak jako momentky tak sem hodím odkaz -neděste se
http://youtube.com/watch?v=wtyXbdc65Yc Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 1:14 pm    Předmět: Komentar Citovat

Awerin, dekuji, nadherne. Az prijde cas, oplatim Ti to odkazem na videa, jejichz protagonistou jsem ja. Kdysi jsem se ucil bruslit v pripravce naseho hokejoveho klubu. Moc mi to ale neslo, tak jsem pak alespon na stredni pobavil naseho tridniho, kdyz jsem se v tatovych pradavnych bruslich vydal na led a pak se sam nemohl vratit na stridacku... Jsem hrac do 5. exhibicni petky, ktera bavi divaky svou nemotornosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt červenec 05, 2007 1:21 pm    Předmět: Citovat

prosimtě... když ti to nevadí tak je naopak nádherné, že se sám sobě umíš zasmát Smile Jinak děkuju za pochvalu těším se na videa =)
Jinak ted momentálně pracuju na zakloněné piruetě...jsou na ní dloooouhé přípravy...mosty ze stoje všelijaké záklony a rovnováha...no děs běs ale mě to bavíííí =) už abych jí uměla...jakmile se zakloním tak se mi pirueta zastaví Evil or Very Mad Ale to přijde =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 5:40 pm    Předmět: Citovat

Jéé, mě někdy tak mrzí, že jsem s tím musela skončit Sad
Ty dřepy na jedné noze nejsou tak těžké, jak se zdá-vůbec to není těžké v piruetě, teda aspoň mě to docela šlo. Na suchých tréninzích jsme dělali něco horšího-ze dřepu do váhy (nebo libely nebo holubičky nebo jak tomu říkáte ostatní) a samozřejmě na jedné noze, většinou 5x nebo 10x nahoru a dolů na každé noze.
Hih, teď mi to nedalo a musela jsem si to zkusit, jestli to ještě dám Laughing A jó, 5x se mi to povedlo, sice už to po letech jde docela ztuha, ale šlo to Smile

Jinak Awerin video dobré, akorát k té sicce, moje bývalá trenérka by na tebe řvala ať dáš ten zadek dolů, že toto není žádná pirueta!! Laughing

A ta zakloněná pirueta se mi zdá horší, teda aspoň pro mě, já ji jakštakš utočila, ale potom jsem vždycky měla hrozné problémy s orientací (se z toho holt trošku točí hlava Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.