Krasobruslení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=72fe51cd6cca4b5970a147530b704a82Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 11:28 am    Předmět: Citovat

Ne to asi ne...nechávám si průběžně šít šaty na koncerty na harfu a to probíhá tak že si švadlena veme tvé míry a pak na to našije jakoby látku pak si to zase zkusíš a ona špendlíkama zacvaká všelijaká záchytná místa(třeba u podpaží a tak) a pak to podle toho ušije no pak si to hotové zkusim a když to nebude sedět tak se různé nedostatky upraví Wink Nevím jistě jestli se ty kraso šaty ještě letos budou šít ale ráda bych Wink No pobíhat s nimi po baráku nebudu třeba minulý rok byly Vánoce v neděli a to mám trénink, takže bych je měla hned na prvním tréninku =D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so září 15, 2007 11:45 pm    Předmět: Citovat

Tak po dlouhé době nové videíčko Wink
Tentokrát to jsou první pokusy o zakloněnou piruetu =)
Dneska jsme to na tréninku začali dělat, tak mi to nedalo a šla jsem pak ještě s kamarádkama trénovat na veřejné bruslení...Here we go
http://youtube.com/watch?v=DLlgZEXDWAw
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Tak po dlouhé době nové videíčko Wink
Tentokrát to jsou první pokusy o zakloněnou piruetu =)
Dneska jsme to na tréninku začali dělat, tak mi to nedalo a šla jsem pak ještě s kamarádkama trénovat na veřejné bruslení...Here we go
http://youtube.com/watch?v=DLlgZEXDWAw


pěkné, pěkné, akorát ta kvalita nic moc, občas tam toho nejde moc vidět.
Jinak jestli můžu radit (nechci rýpat, ale máš tam napsané "any tips?", tak dávám tipy Wink ), tak se zkus trochu víc narovnat už při nájezdu a pak při piruetě se snaž víc zaklánět v zádech a ne za krkem (taky jsem s tím měla problém, prostě jsem zaklonila hlavu a jinak se neohla). Ono se z toho točí hlava tak jako tak, ale když zakloníš jenom hlavu, tak se cítíš tak nějak bezpečněji, chce to překonat a prostě se pořádně zaklonit i v zádech, přestože asi budeš mít pocit, že spadneš.
Chce to ale hlavně trénink, ono o pude, uvidíš Wink Držím palce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 4:35 pm    Předmět: Citovat

Jasně dík moc za tipy =D eeeh Laughing no nevim to jsem na sebe zvědavá, jak se zaklonim v zádech...když se o to pokoušim na suchu, tak mě to vždycky vypruží dopředu, tak nevím jak to půjde na ledě Very Happy Zjistila jsem, že se víc ohnu když spustím ruce jakoby dolů, viz můj druhý pokus na tom videu =))
Nájezdy mě včera zlobily, špatně se mi nasazovalo a nejednou se mi stalo, že jsem najela na zoubek...tak jsem se snažila být v něm tentokrát opatrná a na detaily jsem kašlala.Kvalita ehehe no je to všechno točené mobilem, nic jiného jsme neměly s holkama při ruce =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 7:04 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Jasně dík moc za tipy =D eeeh Laughing no nevim to jsem na sebe zvědavá, jak se zaklonim v zádech...když se o to pokoušim na suchu, tak mě to vždycky vypruží dopředu, tak nevím jak to půjde na ledě Very Happy Zjistila jsem, že se víc ohnu když spustím ruce jakoby dolů, viz můj druhý pokus na tom videu =))
Nájezdy mě včera zlobily, špatně se mi nasazovalo a nejednou se mi stalo, že jsem najela na zoubek...tak jsem se snažila být v něm tentokrát opatrná a na detaily jsem kašlala.Kvalita ehehe no je to všechno točené mobilem, nic jiného jsme neměly s holkama při ruce =)


jj, já to znám, úplně tě chápu Laughing Na suchu jsme na ty piruety trénovali mosty ze stoje a nebo záklony u žebřin (chytneš se jen lehce jednou rukou a pomalinku zakláníš kam až to jde, když ucítíš, že padáš, tak se prostě chytneš).
Jinak já je se skříženýma rukama nikdy nedělala, vždycky jsem měla ruce spuštěné dolů, popřípadě za zádama a když už jsem ji dobře uměla, tak jsem teprve něco dělala s rukama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 7:57 pm    Předmět: Citovat

jj ruce nahoře zjevně vyvádějí z rovnováhy...to i u kříženky, když chceš vymotat ruce nahoru tak cítíš, že je to takové složitější Wink S těma záklonama...nooo právě my na suché přípravě vždy dělali mosty ze stoje biellmany a takové věci s tím, že je to jako příprava na zakloněnku...Teď přímo na ledě vždycky jdeme všichni k mantinely a zakláníme se a pak teprve jdeme točit...no ono se to bude nějak vyvíjet, jako všechno...já myslim, že na první pokus to docela ujde, ale nevím možná si moc věřím Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

no jako jestli s ní teprve začínáš, tak je to skvělé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

jejda tak to děkuju Smile Noo včera to byly mé první pokusy(když nepočítám asi dva pokusy před nevím kdy, kdy jsem vždycky najela na zoubek a konec =D...jakmile jsem to včera měla začít dělat oficiálně, šlo to, ale musím pilovat =))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 5:21 pm    Předmět: Komentář Citovat

Awerin, děkuji Ti za další video. Jsi vynikající (a to jsi po týdnu určitě pokročila). Už dávno jsi na tom tak, jak já nikdy nebudu... Začala nám hokejová sezóny: Extraligoví hokejisté nováčka z Ústí nad Labem mají tři sady dresů a jedna je vyvedena v růžové barvě. Použijí ji při některých domácích zápasech, které snad budou něčím zvláštní... Nevím, třeba o Vánocích. Na led soupeřů se s tím jet nedá, to by se jim posmívali po celý zápas. Hokejisté Znojma se pro změnu inspirovali u krasobruslařů, prý mají nebo měli při prvním zápase flitry na dresech v místech, kde mají čísla v červené barvě. Jeden z vedení klubu říkal, že prý diváci své hráče lépe uvidí a že i hráčům to prý pomůže, že se lépe rozpoznají na ledě... Tak jsem přišel na to, proč mívali tolik pokažených přihrávek, oni se nerozpoznali. Prý ve Znojmě měli i bílé kalhoty - to je skvělé, když je led také bílý, to se pak půlka těla divákovi úplně ztratí... A proto se neviděli. I když český led je plný barevných reklam, takže prý diváci ani nevidí puk...

Psali o nákladnosti jednotlivých sportů - třeba v Pardubicích prý už tolik malých kluků na hokej nechodí. Je prý větší konkurence: Florbal, hokejbal... Výstroj na jednu sezónu na rostoucí děcko stojí kolem 10 000 Kč (v klubech bývají burzy, dá se vše pořídit levněji), k tomu se platí poplatky klubu, benzín, když se jede na zápas a není k dispozici autobus... Dohromady tak jeden rok vyjde na 12 000 až 15 000 Kč. Na to spousta rodičů nemá. A podobné náklady jsou i v malých klubech. Kluby se snaží pomáhat, ale i tak je to drahé. Atletika tolik nestojí, fotbal také ne (kopačky, boty do tělocvičny, dresy, poplatky klubu - prý to vyjde celkově na 2000 Kč za sezónu). O kolik skvělých hokejistů přijdeme jen kvůli tomu, že na to rodiče nemají. O krasobruslení nemluvě. Awerin, máš štěstí.


Naposledy upravil Milovník dne po září 24, 2007 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Milovníku, já vím, že hokej je drahý, ale radši ti ani nebudu říkat kolik stojí krasobruslení. Nevim, jak je na tom Awerin, ale za mě se jednou platili naprosto nehorázné sumy, bylo to v době, kdy jsem měla pravidelně každý týden: 6 tréninků na "domácím" ledě, 2 suché tréninky v tělocvičně a k tomu (ne pravidelně, ale docela často to tak bývalo) 1-2x týdně trénink na ledě ve vedlejším městě. A když si ještě představím, že někdy k tomu byli poplatky za novou choreografii a tréninky navíc na nacvičení nového programu... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.