Krasobruslení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=39f94b939ba011be66573f324b4f3054Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

Jo?=) Kámoška má růžové šaty a moc jí sluší ale je tu ten problém že ona není moc šatičkovitá a navíc nesnáší růžovou tak nechápu proč si je kupovala Laughing
Jinak mě štve že s šatama u nás je tu ten problém že nejsou moc naprodej, že se musí nechat šít já mám zatím dvoje co jsem si koupila u trenérky ale stejně...když chci šaty tak jedině u ní stráášně špatně se to sháání napadlo mě napsat na burzu ale nějak se mi nechce ...Letos na vánoce bych si měla nechat šít pořádný hezký šaty jsem prostě fanatik šatů na led a jezdim zásadně jenom v nich zatímco některé kámošky mají radši kalhoty... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 7:08 pm    Předmět: Citovat

No já jsem taky na tréninky mívala nejčastěj kalhoty. Vlastně jsem žádné tréninkové šaty nikdy neměla Embarassed Měla jsem jenom sukýnku (krátká černá sukýnka, jakoby od kraso šatů), ale nepamatuju si, že bych k ní někdy nosila jenom punčocháče, vždycky jsem ji měla přes kalhoty (asi proto, že ten led přes tenké punčocháče víc studí Embarassed )

A s tím sháněním šatů... Sakra teď si nemůžu vzpomenout, kde to ty naše holky kupovali Evil or Very Mad Já už fakt nevim, ale pamatuju si, že někdy na závodech bývali přímo na tom zimáku, kde zrovna byli závody, takové stánky, kde prodávali chrániče na brusle, návleky, dresy, trička s logem ČKK, a podobně a mívali tam vystavené i nějaké šatky.
Jinak u nás v oddíle se často šaty odkupovali jedna od druhé, já sama mám všechny svoje šaty koupené od starších holek z oddílu, co z nich vyrostly a ty si je nechávali šít na míru (mluvím samozřejmě o šatech na závody). A taky si pamatuju, že maminka naší trenérky byla švadlena a tak jednou donesla asi patery šaty a měli docela úspěch, někdo si u ní dokonce pak nechával šít na zakázku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

teda tak to se máš u nás to je složitější...Joo o sukýnkách vím kamarádky mají suknýnku a místo trupu od šatů mají tmavomodré body to já mám také ale béžové pod šaty...
Jo o stánkách jsem slyšela na závodech jsem se byla podívat když jel trenér abych se podívala jak to chodí až někdy pojedu ale měli tam jen maličké šatičky a navíc neměla jsem s sebou moc peněž =) Teď u nás ze stadionu vyhodili z podnájmu pána co tam léta brousil brusle a prodával chrániče návleky krasobrusle punčocháče zkrátka všechno krom šatů ty už neprodával no je to špatný je mi ho líto byl moc fajn a když mi to říkal bylo vidět že je smutný, až jsem byla smutná za něj.. Crying or Very sad Prý teď bude mít brusku na Pankráci, ale neví to jistě, číslo na něj mám tak uvidím, každopádně chci brousit u něj v nejmenším je to jistota na broušení(krasobrusle jsem kupovala u něj) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:28 am    Předmět: Komentář Citovat

Awerin, a kdo tam bude brousit teď? Nahradí ho na zimáku někdo jiný?

S těmi šaty to máte složité... Kdyby to byl masovější sport, tak věřím, že se budou více prodávat... Takhle je každý kus originál. Ale na fotbalové dresy se nedotáhnete nikdy. Připomíná mi to závodní tancování - tam je to podobné. Můj pan bratr má výhodu, že jako muž to má s ošacením mnohem jednodušší než partnerka... Tancuje STT i LAT.

Holky, cítím s Vámi. Very Happy Wink A, Awerin, čekají Tě krásné Vánoce. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

Milovník:Myslíš proto, že zamrzají rybníky a že má být zima?=)) No já už se minulý rok nemohal dočkat až rybník co máme před domem zamrzne ale on...nezamrznul..Bylo moc velké teplo ale letos snad zamrzne =)
Zima je mé nejoblíbenější období miluju Vánoční atmosféru která nastává už tak nějak od 1. prosince nebo někdy i koncem listopadu jak kdy to na mě přijde =))
A také zbožňuju když už je v listopadu tak jako ponurá nálada kdy se brodím barevným listím a říkám si že už bude zima a Vánoční čas ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Awerin kde bruslíš? Podle toho videa mě napadlo, jestli to náhodou není na Hase?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

No jasně že je Smile Momentálně je tam strašný led... i po vyrolbování je měkký a hrubý prostě děs... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 10:22 pm    Předmět: Komentář Citovat

Awerin napsal:
Milovník:Myslíš proto, že zamrzají rybníky a že má být zima?=)) No já už se minulý rok nemohal dočkat až rybník co máme před domem zamrzne ale on...nezamrznul..Bylo moc velké teplo ale letos snad zamrzne =)
Zima je mé nejoblíbenější období miluju Vánoční atmosféru která nastává už tak nějak od 1. prosince nebo někdy i koncem listopadu jak kdy to na mě přijde =))
A také zbožňuju když už je v listopadu tak jako ponurá nálada kdy se brodím barevným listím a říkám si že už bude zima a Vánoční čas ... Wink


Awerin, ano, ano, i tak se to dá vysvětlit, ale já měl na mysli ty Tvoje nové šaty (však jsi to pochopila správně Wink) Vidím, že globální oteplování je Ti nemilé. Kde jsou ty staré dobré zimy... Budeš mít vlastní ledovou plochu před domem - hned tam můžeš ty šaty vyzkoušet. Very Happy Wink Připomíná mi to Kanaďana Wayna Gretzkyho, kterému maminka o Vánocích kupovala vodní rozprašovač na zahradu (v obchodě se na ni dívali divně), aby měl kvalitní led na dvorku. Nakonec se z něj stal historicky nejlepší hráč NHL.
¨
V Santiagu de Compostela byla divná vánoční atmosféra - výzdobu tu sice měli, ale já jsem zvyklý na něco jiného a Vánoce mám spojené se zimou a sněhem. Tady bylo teplo (obešel jsem se bez zimních bot) a scházela bílá barva. Z církevního hlediska to tu ovšem prožívají více... Ale u nás je u nás. Very Happy Tady mě ty Vánoce tolik nezasáhly... I když mám vzpomínky na Půlnoční mši a večeře s Poláky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Noo tak to nevím, jestli budu na rybníčku bruslit v šatech Laughing Minulý rok jsem si řekla že na venkovní bruslení postačí legíny body a přes to mikina ale ono houby byla mi zima i v kabátu Laughing Nakonec stejěn k bruslení na rybníku nedošlo Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st září 05, 2007 12:57 am    Předmět: Komentář Citovat

Awerin napsal:
Noo tak to nevím, jestli budu na rybníčku bruslit v šatech Laughing Minulý rok jsem si řekla že na venkovní bruslení postačí legíny body a přes to mikina ale ono houby byla mi zima i v kabátu Laughing Nakonec stejěn k bruslení na rybníku nedošlo Crying or Very sad


Takže v těch šatech budeš pobíhat po baráku? Hned si je navlečeš u vánočního stromečku? Nebo se budou šít přímo na Tobě tak, že si je budeš průběžně zkoušet? Nevím, jak to probíhá u kraso šatů, proto se ptám, s tímhle nemám zkušenosti. Ale asi je nebudeš mít poprvé na sobě až po rozbalení dárků?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.