Ovčí lanolín na vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d9003c5ed7001a8d0710d2ad0f99782aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kaisha
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2009
Příspěvky: 846

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 1:53 am    Předmět: Ovčí lanolín na vlasy Citovat

Ahoj,mám doma větší množství čistého ovčího lanolínu. Vím, že je perfektní na suchou kůži, ale pořád mi nedá spát otázka, jestli by ho nešlo nějak použít i na vlasy? Na českých ani zahraničních serverech se mi nic moc kloudného najít nepodařilo (jen jsem našla několik videí s černoškama, které si tím rovnají vlasy), tak se chci zeptat vás. Zkoušela jste některá lanolín na svých vlasech nebo neznáte nějaký recept s čím ho smíchat a jak ho použít na vlasy? Například proti lámavým konečkům apod.? Konzistence samotného lanolínu mi přijde děsivě lepidlová Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 9:28 am    Předmět: Citovat

Nooo nevim,jak teda lanolin vypada,ale kdyz jsem si v lekarne kupovala samon Linola,kdyz me svdila hlava,tak v tom slozeni lanolin byl. Ale nevim,jestli tam byl kvuli vlasm nebo kvuli pokozce. Ja bych mozna kousek do neceho primichat zkusila,ale ja jsem pomerne silena Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 11:35 am    Předmět: Citovat

Matně vzpomínám, že má někdejší skorošvagrová jej používala snad do všech jejích kondicionérů na vlasy. Recept jako takový ale samozřejmě neznám...
Ale rozhodně bych se toho jako přísady nebála Wink
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2014 5:46 pm    Předmět: Re: Ovčí lanolín na vlasy Citovat

Kaisha napsal:
Ahoj,mám doma větší množství čistého ovčího lanolínu. Vím, že je perfektní na suchou kůži, ale pořád mi nedá spát otázka, jestli by ho nešlo nějak použít i na vlasy? Na českých ani zahraničních serverech se mi nic moc kloudného najít nepodařilo (jen jsem našla několik videí s černoškama, které si tím rovnají vlasy), tak se chci zeptat vás. Zkoušela jste některá lanolín na svých vlasech nebo neznáte nějaký recept s čím ho smíchat a jak ho použít na vlasy? Například proti lámavým konečkům apod.? Konzistence samotného lanolínu mi přijde děsivě lepidlová Shocked

neskúšala som, ale na nete som videla jeden recept na masku - lanolín sa zriedi s olivovým olejom, plus sa pridá žĺtok...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.