Ako sa dostať od zničených vlasov k peknej hrive ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d29b57e2d3303576cd147c7c77ec6eadZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Didi26
0-7
0-7


Založen: 29.10.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 12:07 pm    Předmět: Ako sa dostať od zničených vlasov k peknej hrive ? Citovat

Ahojte kočky.. Smile Som tu nová a chcem sa začať poriadne starať o svoje vlasy.Boli niekolko rokov peroxidované , ale už 2 roky su hnedé a počas tej doby boli zafarbené šamponom asi tak 3 x.Leto 2013 som na nich mala keratínové spoje a odvtedy sú brutálne riedke ( vidíte na fotke ) a nie som spokojná s kvalitou.Fénujem a žehlím málokedy.
Začala som henovať ale mala som k dostupnosti len hennu z dmky,čo je dosť bieda,a preto sa teraz chystám objednať niečo na vlasy z khadi ( premýšlala som khadi vs lush ale vraj henna khadi je lepšia) , mám rozpočet na to 60 € , čiže čo by ste odporučili na dole suché , tenké rozštiepené končeky, ale rýchlo mastniace sa vlasy? (Umyjem si a do 24 hodín sú znova mastné,nepoužívam silikonove sampony ani balzamy).Určite si chcem objednať viacero henn , tmavohnedu, čiernu a bezfarebnú.(Učelom nie je zafarbenie ale hlavne regenerácia,to zafarbenie beriem len ako maly bonus).Potom chcem šampon amla pre objem a lesk a potom hlavne tu orechovu travu pre normalne a mastne .Určite dalej olej vitalita pre rast vlasov.
Teda aké máte skusenosti s týmito produktami,alebo čo by ste ešte odporučili?
ďakujem Smile
P.S-bez zastrihnutia tých tenkých končekov dole si asi dlhé a husté vlasy nevypestujem,čo ? Confused strašne nerada a vzdávam vlasov, prídu mi potom hrozne krátke Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2014 1:16 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

především vítej na DV Smile
Henna ti na vlasy určitě pomůže, sama tmavě hnědou používám. Obsahuje ale hodně indiga, který tolik neregeneruje, takže u černý henny se to tolik neprojeví. To by ti víc měla pomoct ta bezbarvá. Khadí vs. Lush moc neporadím, Lush hennu jsem neměla, obsahuje ale hodně olejů, takže lidem se většinou hlava mastí ještě víc. Navíc hnedý odstíny jsou prý stále do zrzava. U khadí se zrz odlesku bát rozhodně nemusíš (tmavě hnědá, černá..).

Na suché a lámavé konečky zkus používat oleje - mně se osvědčil Alverde mandlovo-arganový olejíček, není ani drahý (cca 70,- Kč). Nebo Alverdí máslo, to je ale těžší, lepší na zimu a pak vlasy do copu nebo drdolu, záleží taky, kolik ho naneseš. Taky se mi celkem osvědčil kodicionér Balea pro hnědé vlasy.

Na mastící se pokožku by mohl pomoct ten Khadí šampon, rozhodně je doporučuju. Mně taky pomohli od problémů s pokožkou (citlivá, svědivá, lupy) a vlasy jsou po nic vážně super. Taky je dobrý nemýt horkou vodou, ale jen teplou, nebo i vlažnou a snažit se byť i o jeden den prodloužit interval mytí. Můžeš zkusit druhý den nosit třeba uhlazený drdol (výborný je hřeben z kančích štětin na to uhlazení), pak to není tak vidět. Jen ten pocit mastný kůže zůstane, ale s tím je potřeba se trošku smířit. Po čase by se ti mohla mastit míň. Na podporu růstu nových vlasů je taky dobrej Bioaquanol U anebo lopuchový výluh (dá se udělat domácí, kupovaný vyjde draho).

Ještě píšeš o olejích na podporu růstu, to je taky dobrý nápad. Před mytím na několik hodin nanést ke kořínkům ricinový olej (já ho míchám většinou s olivovým). Šampon by ho měl vymýt úplně normálně, množství zkus nepřidávat a opakování max. dvě. I tohle by mohlo pokožce od maštění ulevit.

Co se týče konečků, pokud nejsou vyloženě poškozený, nestříhej, pokud by ti to bylo líto. Anebo můžeš zkusit zastřihávat postupně, každý měsíc až dva pouze 1-2cm, tak nepřijdeš o délku, ale postupně se budeš zbavovat prořídlých konečků.

Ještě bych zmínila důležitost stravy, abys měla všechny vitamíny a minerály. Hodně ovoce a zeleniny, různé oříšky (zdravé oleje, minerály pro vlasy), atd. Podpořit můžeš např. Biosilem plus z lékárny, taky cca 70,- Kč.

To je asi vše, co mě momentálně napadá, že bych poradila.
Neboj, to půjde, péči sis nastavila hned od začátku velice dobrou Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.