neco malo o me + kazda rada dobra a moc za ni dekuji

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=389208f90b5323f56ad08d10cb7249f8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dabelskyandel
0-7
0-7


Založen: 2.12.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 1:49 pm    Předmět: neco malo o me + kazda rada dobra a moc za ni dekuji Citovat

Vsechny timto zdravim!
Jako cerstvy novacek, na sebe aspon neco malo prasknu. Je mi 30 a mam dva maly prcky ( 2 a 3 roky), takze predevsim vy maminy si umite dobre predstavit, jak tehotenstvi s telem dokazi zamavat,notabene dve takhle rychle po sobe.
Moje prozba o rady se samozrejme tu bude tykat vlasu, takze neco o nich Very Happy
Da se rict, ze jsem polovinu svych let dost experimentovala, nebojim se zmen, ani vystrednosti...ale popravde nejvice experimentu bylo z duvodu, ze kdyz uz jsem docilila nakeho odstinu, ktery mi vyhovoval, uz se mi ho nepovedlo znovu docilit Very Happy
Posledni 3roky jsem diky tehotenstvim moc nexperimentovala a vlasky mela cerne, cca 2 tydny zpatky jsem byla u kadernice, ze chci nakou zmenu.Prekvapila me a nabidla mi proceduru, pri ktere ztahne veskere barveni az na muj prirozeny odstin, s tim ze pouzivany pripravek je ciste prirodni (?) Sla jsem do toho, vysledek neni uplne muj prirozeny odstin, ale rozhodne se k tomu dost priblizil a zbavila jsem se cerne, jeste mi do toho udala par svetlych melirku, pro projasneni. Po dvou umyti vlasy trosku ztmavly, kdyz jsem ji volala, reklami, ze se muze stat, jeste jsem se ji ptala, zda si muzu dat hennu, ale pry zalezi na me, jestli to risknu.
Cimz prosim o radu zde, jestli muzu zkusit?Jestli s tim ma nekdo treba uz zkusenost? Jakou by jste mi doporucili znacku? Odstin? Nevadilo by mi barva mrkvova-oranyova cervena...myslim, ze by vlaskum prospelo prejit z chemie do henny...jen se v ni vubec nevyznam Sad
V navalu prvniho nadseni jsem si nechala doporucit v drogerii teta Hennu odstin dedeny, ale jak jsem tu zjistila, je to ta henna o ktere se tu bavite jako z DM, takze by to asi nebyl dobry zacatek??
Moc vsem dopredu dekuji za rady a tipy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dabelskyandel
0-7
0-7


Založen: 2.12.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 9:07 pm    Předmět: tak uz jsem si objednala hennu lamda Citovat

Tak po precteni spousty vlaken, diskuzi, clanku....jsem si objednala cistou hennu lamda.Jen chci poprosit, poradite mi nekdo, pri prvnim pouziti, jak dlouho si ji mam nechat na hlave?????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 9:13 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Smile
Ohledně henny tě spíš odkážu na naše Top téma o hennování. Ale pozor s tím melírem, aby to s hennou nereagovalo nechtěným způsobem. Víc ti nejspíš poradí zkušené hennařky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 03, 2014 9:57 pm    Předmět: Citovat

Ahojky, Lamda je dobrá volba, taky se k ní ráda vracím (většinou střídám ji, Khadi a hennecolor bordó, případně co mi kdo přiveze z exotické ciziny) Wink S tím, jak dlouho - ono je to dost individuální - já ji nechávám přes noc (takže u mě cca 6-7 hodin) - ale je to částečně praktickej důvod, protože když si ji dám přes den a různě se s ní pohybuju, má tendence mi týct a já to nesnáším). Kdežto v horizontální poloze se chová disciplinovaněji. Ale jinak obecně si myslím, že dvě až tři hoďky by mohly stačit. Napoprvý může chytat hůř, i když je kvalitní, ale stejně dobře je možný, že chytne hodně výrazně, zvlášť když jsi předtím měla vlasy chemicky upravovaný.
Ale s těma světlejma melírama fakt nevím - někdy to může dělat paseku, někdy je to úplně v pohodě, záleží dost na složení barvy/odbarvovače (kvalita henny by v případě, že používáš čistou lamdu (tj. to dvousetgramový balení) měla bejt OK. TAkže Ti asi nezbude než to zkusit na nějakým méně exponovaným prameni - sice Ti to nemusí ukázat přesně výslednej odstín, ale alespoň by to mělo ukázat, jestli nedojde k nějakýmu velkýmu průšvihu. Sice jsem na pár diskuzích četla, jak někomu po prvotním zezelenání melíry při další dávce henny dostaly zase normální barvu, ale náhoda je blbec, lepší to vyzkoušet "nanečisto". Přeju hodně štěstí s experimentováním. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dabelskyandel
0-7
0-7


Založen: 2.12.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 9:04 am    Předmět: Citovat

Dekuji za rady Very Happy pockam dva tydny a jdu do toho, kdy to chytne vyrazneji mi vadit nebude Very Happy Kazdopadne chci u heny se usadit Very Happy
Pak urcite pisnu, jak jsem dopadla a dam fotecky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dabelskyandel
0-7
0-7


Založen: 2.12.2014
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 9:48 pm    Předmět: Citovat

Jeste bych prosila o radu, kdyz se henna dava zapect do trouby, tak v cem? Nebo je to jedno? A jak hustou si ji mam namichat?
Diky za rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 10:07 am    Předmět: Citovat

Tak do trouby se to dává jen ohřát (do 40 stupňů) a ne přímo zapéct. Takže můžeš klidně i v obyčejné keramické misce. Hustotu odhadni na konzistenci krému. Na to přijdeš praxí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.