Vegan kančák??

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b6439af042455d84e773ced374763503Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daguš
0-7
0-7


Založen: 24.7.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2014 10:00 pm    Předmět: Vegan kančák?? Citovat

Dobrý večer přeji všem přítomným Smile chtěla jsem se zeptat, jestli existuje nějaká umělá alternativa ke kartáči z kančích štětin. Chtěla bych hlavně aby vlásky čistil a uhlazoval a roztíral sebum, ale jsem veganka a nemohla bych se česat něčím, kvůli čemu umřelo prasátko. Děkuji vám velice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá prosinec 05, 2014 4:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,

jako alternativa mě napadá jedině kartáč s nylonovými štětinami. Na první pohled to může vypadat jako kančí, ale je to prostě nylon. Delší dobu jsem se o tyto kartáče nezajímala, ale co si pamatuju, tak byly běžně k sehnání, případně napiš přímo do vlákna o Kančích kartáčích http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=114&postdays=0&postorder=asc&start=0 tam by někdo mohl mít přehled, kde sehnat "nepravý" kančák (ačkoliv se tam spíše řešilo, kde pravý sehnat Twisted Evil ). Ještě mě napadly kartáče pro děti, ty také mívají nylonové štětiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.