Suché šampony batiste ze článku nestíháte mytí vlasů
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5d2d32ea3198984cf7c8e8bd8d0fc8adZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alenka25
0-7
0-7


Založen: 15.12.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 2:52 pm    Předmět: Suché šampony batiste ze článku nestíháte mytí vlasů Citovat

Ahoj, rozhodla jsem se vyzkoušet popisovaný suchý šampon ze článku na hlavní straně.

Přináším zkušenost - koupila jsem Batiste Blush (růžový):
Účinek: vlasy opravdu odmastil a přesto nejsou vysušené.
Použití: stačí nastříkat do vlasů a lehce vmasírovat. Během půlminutky hotovo. Bez vody. Překvapilo mě, že opravdu nezanechává bílý povlak ani když mám černé vlasy.
Vůně: Slaďučce voní, ale to už popisovali ve článku. Pro holku je to fajn, ale pro kluka bych zvolila jinou vůni. Ve článku bylo myslím doporučení na modrý Batiste.
Nákup a doručení: Ve středu večer jsem nakoupila v doporučovaném e-shopu Xantea.cz a zaplatila kartou. V pátek mi jej dovezla pošta. Kvalitně zabaleno.

A jakou máte zkušenost vy?
Nevyzkoušela jste některá ty vonící šampony EnLiven?
Díky Alča Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2014 3:39 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem zkoušela ten růžový - jednou u kamarádky, jinak používám spíš práškový suchý šampony. Měly jsme před tanečním vystoupením, potřebovaly jsme, aby vlasy vypadaly hezky, ale u sebe zároveň vím, že čerstvě umytý vlasy mám totálně rozlítaný a v ničem nedržej, a že se mi daleko líp pracuje s "nasucháčoveným" hárem. A tenhle účel splnil batiste dobře, možná ho jednou pořídím.
Nicméně na rozdíl od sypkejch suchejch šamponů (teda spíš na rozdíl od mého oblíbeného kakaa smíchanýho s majzenou), mi ten efekt vydržel tak o den míň. Zase jeho výhoda je v rychlosti a snadnosti použití, na rozdíl od sypkejch sucháčů je fakt za minutku hotovo a ten prášek není všude kolem. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanybany
81-160
81-160


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 8:25 pm    Předmět: Citovat

Já mám takový zeleno-žlutý, tuším že je to Tropical a mně teda nevyhovuje. Připadá mi, že to nic nedělá. Navíc mi to obělí vlasy (jsem bruneta), ale mám v plánu vyzkoušet od Batiste přímo ten na hnědé vlasy. Ten by nijak barvit neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 10:10 am    Předmět: Citovat

hanybany napsal:
Já mám takový zeleno-žlutý, tuším že je to Tropical a mně teda nevyhovuje. Připadá mi, že to nic nedělá. Navíc mi to obělí vlasy (jsem bruneta), ale mám v plánu vyzkoušet od Batiste přímo ten na hnědé vlasy. Ten by nijak barvit neměl.
Barví na hnědo. Na vlasech vidět neni, ale na hřebenu to vypadá, jak kdybych ho rok nečistila. Když nyní hlavu potom, vidím stékat lehce šedohnědou vodu. Ale narozdíl od toho na objem funguje!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: ne prosinec 21, 2014 6:05 pm    Předmět: Citovat

Já používám ten Original a jsem s ním celkem spokojená. S účinkama teda úplně, nebělí (mám světle hnědé vlasy), mastnotu odstraní, dokonce mi dodá i objem. Používám ho hlavně na přední prameny, které se mi mastí od toho, že v zimě musím používat na obličej hodně hutné a mastné krémy, nebo rovnou oleje. Jen ta vůně mi moc nevyhovuje, ale naštěstí se mi ve vlasech moc nedrží Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 1:52 pm    Předmět: Citovat

Konkrétně tuto značku jsem nezkoušela, ale občas používám ten za 29,90- Kč od Alpy. Je v malinkém ,,kontejnerku" s obalem do zelinkavé barvy s nějakou vlasatou paní.
Máte někdo srovnání?
Ale jednou jsem šplíchala kamarádku suchým Syossem a mě teda moc nevoněl (jako osvěžovač na záchod) . Kamarádka je tmavovláska a nechal jí tam trošku bílého povlaku, ale nic extra. Asi i odmastil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2015 1:40 pm    Předmět: Citovat

ahojte, co sa tyka zlozenia, obsahuju tieto sampony tiez zluceniny hlinnika, ako napr.Timotei PURE (!), alebo nejake ine potencialne skodliviny? diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 11:18 am    Předmět: Citovat

alishia napsal:
ahojte, co sa tyka zlozenia, obsahuju tieto sampony tiez zluceniny hlinnika, ako napr.Timotei PURE (!), alebo nejake ine potencialne skodliviny? diky


Tu som našla zloženie : http://www.walgreens.com/store/c/batiste-dry-shampoo/ID=prod6153019-product

Ingredients :
Butane , Isobutane , Propane , Oryza Sativa Starch (Rice) , Alcohol Denat. , Fragrance , Butylphenyl Methylpropional , Linalool , Distearyldimonium Chloride , Cetrimonium Chloride
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malá Nezábudka
21-40
21-40


Založen: 1.2.2015
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 11:22 am    Předmět: Citovat

gab napsal:
Konkrétně tuto značku jsem nezkoušela, ale občas používám ten za 29,90- Kč od Alpy. Je v malinkém ,,kontejnerku" s obalem do zelinkavé barvy s nějakou vlasatou paní.
Máte někdo srovnání?
Ale jednou jsem šplíchala kamarádku suchým Syossem a mě teda moc nevoněl (jako osvěžovač na záchod) . Kamarádka je tmavovláska a nechal jí tam trošku bílého povlaku, ale nic extra. Asi i odmastil.


Tiež ho používam , na odmastenie vlasov je super ale mne celkom dosť prekáža tá vôňa, dosť mi smrdí takže ho využívam vážne len v núdzi, pretože ho dosť dlho cítim vo vlasoch ptm sa cítim čudne ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alishia
81-160
81-160


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po únor 02, 2015 8:09 pm    Předmět: Citovat

dakujem Nezabudka Smile checknem si to zlozenie, mna zamrzelo ked som si kupila suchy sampon od Timotei, kde na obale deklaruju aky je "pure" a bez silikonov, parabenov a spol. no a potom v zlozeni najdem Aluminium Starch Octenylsuccinate! Evil or Very Mad

smrad bez debaty, mne smrdia vsetky suche sampony Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.